9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: azelderm ve tretin nezaman sürülmeli

Yeni Üye

azelderm ve tretin nezaman sürülmeli

hergün sabah aksam minox dut ve miracle losyon kullanıyorum yanındada azelderm ve tretin krem acaba kremleri losyonlaran öncemi sonramı sürmeliyim ben önce minox hemen ardından miracle losyon ve kremleri sürüyorum sizce doğrusu nedir bu sıralamanın araya zaman farkı koymalımıyım tesekkürler...

önce losyon emilimi takiben kremler en son min-dut.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce losyon emilimi takiben kremler en son min-dut.
    miracle zaman olarak nekadar yani losyon nezaman emilir nezaman krem sürülür

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karaali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle zaman olarak nekadar yani losyon nezaman emilir nezaman krem sürülür
    Vaktiniz yoksa aralarında 10 ar dk kalması yeterli,vaktiniz genişse 25-25 dk bırakırsınız hem bu arada birisi kurumuşsa sonradan sürdüğünüz öncekini nemlendirerek etkinliğini daha uzun sürdürmesini de sağlamış olursunuz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

kardeşim için soruyorum gece azelderm kremi sürdükten 30 dk.sonra miracle losyonunu kullanıcak sonrasında sabaha kadar öyle kalabilirmi? yoksa 2,3 saat sonra yıkasın mı ?

yani tahriş olayı çok olmasa yıkamasına gerek yok diye düşünüyorum siz ne dersiniz

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Azeldermin(azelaik asit)yarılanma ömrü ne kadar acaba.ilaç propektüslerine baktigimda boyle bir bilgiye rastlayamadim.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alıntı FRIDA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim için soruyorum gece azelderm kremi sürdükten 30 dk.sonra miracle losyonunu kullanıcak sonrasında sabaha kadar öyle kalabilirmi? yoksa 2,3 saat sonra yıkasın mı ?

yani tahriş olayı çok olmasa yıkamasına gerek yok diye düşünüyorum siz ne dersiniz
    Hiç bir şey olmaz kalabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Azeldermin(azelaik asit)yarılanma ömrü ne kadar acaba.ilaç propektüslerine baktigimda boyle bir bilgiye rastlayamadim.
    azelaik asitin yarılanma ömrü 12 saattir.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    azelaik asitin yarılanma ömrü 12 saattir.
    Teşekkür ederim hocam..
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)