Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
31 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: RU58841, Saç Dökülmesi ve Bir Başarı Hikayesi

sayın miracle bildiğim kadarıyla şu an ru58841 kullanıyorsunuz.şu ana kadar yaptığı etkileri iyi veya kötü yönleriyle yazabilirmisiniz.kaç aydır kullanıyorsunuz ayrıca genel olarak belirlenmiş yan etkileri varmı özellikle hormonlar üzerine teşekkürler.

Alıntı skywalker33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın miracle bildiğim kadarıyla şu an ru58841 kullanıyorsunuz.şu ana kadar yaptığı etkileri iyi veya kötü yönleriyle yazabilirmisiniz.kaç aydır kullanıyorsunuz ayrıca genel olarak belirlenmiş yan etkileri varmı özellikle hormonlar üzerine teşekkürler.
    Vücut iyi tolere ediyor ve etkili bir ürün şimdilik bu kadarını söyleyebilirim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üstad ru'nun çalışma mekanizması androjenleri bloklamak üzerine mi yoksa reseptörü bloklamak üzerine mi ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstad ru'nun çalışma mekanizması androjenleri bloklamak üzerine mi yoksa reseptörü bloklamak üzerine mi ?
    Çok potent bir reseptör blokeri.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RU58841+ƒrƒ^ƒ~SPECIAL‚ÌÚ׃Œƒ|[ƒg

Ru58841 alınmış bir sonuç. Gayet güzel. Tabi doğru ise.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi
    fotografi baska bir siteye yükler misin uzman? 1 saniye resim belirdi kayboldu sonra bidahada geri gelmedi hep reklam felan cikiyo

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fotografi baska bir siteye yükler misin uzman? 1 saniye resim belirdi kayboldu sonra bidahada geri gelmedi hep reklam felan cikiyo
    Ayni durum bende de oluyor. Resimleri görür görmez sayfanın yüklenmesini durdurun o zaman resimli sayfa kalıyor. Ben öyle yapiyorum resimleri görebilmek için.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

progresiwe
    Guest
    Arkadaşlar ben çifte vatandaşım bu rumudur nedir getirebilirim yurt dışından , tam olarakta anlamadım ne oldugunu runun miracle gibi karısım mı ve yan etkisi nedir nelerdir

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla oyle bisey mumkun olursa alip denemek isterim. Ru yu denemek bi nasil olmadi.

progresiwe
    Guest
    arkadaşlar ru nun nerden alabılcegımız konusunda bırı yardımcı olursa bana gidip alabilirim yada getirtebilirim bu forumdakı herkezde faydalanabılır

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon