9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Minoxil Hakkında

Minoxil Hakkında

Merhabalar 18 yaşındayım seboreik dermatit kaynaklı bir dökülmem var çok aşırı değil ama saçıma düşkün olduğum için çok endişeleniyorum tedaviye başladım ve doktorum dökülmem için minoxil önerdi bunun için saçımı sıfıra verdim ve 3 aylık paketi aldım bile şimdi sorum şu babam amcam emmim dayılarım kel değil dökülmem erkek tipi de değil özelliklede enseden saç geliyo ve seboreik dermatitin en yoğun olduğu bölge bu günde tek doz olarak minoxil kullansam + seboreik dermatit içinde losyon kullanıyorum ilk etapta böyle yapsam sonra minoxu haftada 3 olarak azaltıp öyle bıraksam saçıma bir zararı olurmu var olan saçıda döküyo diyolar beni aydınlatırmısınız
    Konu sades123 tarafından (22.11.2014 Saat 20:42 ) değiştirilmiştir.

Başta dökebilir ve geçicidir madem aldınız deneyin olmadı bırakırsınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

var olan saçıma zarar vermez dimi

Öncelikle şu başlığı acil düzeltin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Var olan saçlarında bir kısmını dökebilir ama daha kaliteli olarak geri gelirler.

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracle losyon dan ne kadar süre sonra minxoili kullanırsak daha yararlı olur size göre arkadaşlar??

başlık için k.bakmayın korktuğum tek şey ilacı bırakınca şuanki halimden kötü yapması

sades bizi haberdar et. merakla takip ediyorum bende ayni durumdayim ama herhangi bir ilac kullanmayi korkuyorum.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sades123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başlık için k.bakmayın korktuğum tek şey ilacı bırakınca şuanki halimden kötü yapması
    Dökülmem genetik degil diyorsan, losyonlari biraktiktan sonra dökülen saçın zaten geri gelmemesi gibi bir durum olamaz. Ha dökülmen genetik ise, sen losyona hiç başlamasan bile o saçlar dokulecek. Yani biraktiktan sonra dökülür mu falan diye düşünmene gerek yok
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas