Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Rogaine Başlangıç

SaçımınDoktoru Üyesi

Rogaine Başlangıç

Rogaine Solüsyon Aldım bütçemi zorlayarak dermastamp 2.00m kullanıyorum Rogaine sadece Geceleri kullanıyorum günde 1kere her ay resim aticam konuya herkese tedavide başarılar diliyorum...
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20200528_003843.jpg‎   15908340552021386837162.jpg‎   15908343906011718758612.jpg‎  
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

solusyon yerine foam alsaydın keşke

Hocam ragaine ile normal minoxil arasında ne fark var ? rogaine daha mı iyi ? ve kullangıdınız damla mı yoksa köpük mü bende minoxa başlamak istiyorum.

Yeni Üye
    Dostum solüsyonlarda ppg var ppg saç derisinde kaşıntı ve pullanmaya sebep oluyor fakat foam yani köpük versiyonda ppg olmadığı için öyle bir sorun meydana çıkmıyor

Yeni Üye Berk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rogaine losyonu nerden aldınız? Orjinal mi?
    Saç dökülmem androgen"etik" ama bu durum hiç "etik" değil!

SaçımınDoktoru Üyesi
    flaşsız saç halim 10 senedir aralikli minox kullaniyorum babam ve 2 abim kel bende minoxil kullanıyorum bioxcinin minoksidiline göre kıvamı biraz daha yağlı rogaine foam biraz pahali oldugu icin param solüsyona yetti 6 ay kullanmak icin gunde 1 kere kullaniyorum fiyati pahalı oldugu için

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı covid-19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ragaine ile normal minoxil arasında ne fark var ? rogaine daha mı iyi ? ve kullangıdınız damla mı yoksa köpük mü bende minoxa başlamak istiyorum.
    Ustam param yetmedigi icin yillardir eczanedeki minoxilleri kullandım açıkçası bu ay bütçemi zorlayarak Rogaine Solüsyon Aldım eger fayda görürsem devam edicem gunde 1 kere kullaniyorum foam pahali oldugu icin param yetmedi

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dermastamp 2mm kullanıyorum sac koklerine zarar verirmi arkadaslar haftada 1kez

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Banned
    elimde 0 3 tüp rogain foam var isteyene verebilirim uygun fiyata

Alıntı Flyout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum solüsyonlarda ppg var ppg saç derisinde kaşıntı ve pullanmaya sebep oluyor fakat foam yani köpük versiyonda ppg olmadığı için öyle bir sorun meydana çıkmıyor
    minoxil herkeste kaşıntı yada pullanma yapar mı hocam ? köpüklü olanı pahalı geldi düzenli kullanmada cebimizi sıkıntıya sokar

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler