Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
23 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kısmi protez saç?

Mantıklı bir istek olup olmadığını nereden biliyorsun? Ya da sen nasıl karar verebiliyorsun buna? Youtube'da yabancıların kullandığı bir yöntem, araştırırsan görürsün.
    Tepki verince de hoşuna gitmiyor ama. Bu konunun diğer konularla ilgisi var mı? Konunun başlığının ve içeriğinin diğer konularla herhangi bir ilgisi var mı? Sen ufak tüylenmelerden bahsediyorsun. Konunun tüylenme ilgisi var mı da alâkasız bir yorumda bulunuyorsun? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Millet olarak parazit yapmayı ne çok seviyoruz. Üslubun da yanlış. Yok en ufak saç çıkışında mutlu olanlar var, yok sakat var yok mahkumu var. Varsa var. Ben ufak açılmadan dolayı rahatsızım, başkasından bana ne? Konunun bunlarla bir ilgisi var mı?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar sakin olalım burası bilgi paylaşım platformu. bilgi olmadıkça bu tür tartışmalar foruma ve üyelerine zarar verir. zaten bilgi eksikliği ve araştırmasız bilgi tüketimi isteği artışta bu zaten bize zarar veriyor biraz duyarlı olalım rica ediyorum
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Bahtsiz ve Kami hocam
    https://hizliresim.com/UhOzw9
    Saçlarım bu durumda ama şakaklarda açılma ve dökülmeler var Seboreik kaynaklı. Cell ve Zix kullanıyorum. Sizce etki eder mi? Çıkış sağlar mı?

SaçımınDoktoru Üyesi erkutsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anil1098 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mantıklı bir istek olup olmadığını nereden biliyorsun? Ya da sen nasıl karar verebiliyorsun buna? Youtube'da yabancıların kullandığı bir yöntem, araştırırsan görürsün.
    Tepki verince de hoşuna gitmiyor ama. Bu konunun diğer konularla ilgisi var mı? Konunun başlığının ve içeriğinin diğer konularla herhangi bir ilgisi var mı? Sen ufak tüylenmelerden bahsediyorsun. Konunun tüylenme ilgisi var mı da alâkasız bir yorumda bulunuyorsun? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Millet olarak parazit yapmayı ne çok seviyoruz. Üslubun da yanlış. Yok en ufak saç çıkışında mutlu olanlar var, yok sakat var yok mahkumu var. Varsa var. Ben ufak açılmadan dolayı rahatsızım, başkasından bana ne? Konunun bunlarla bir ilgisi var mı?
    Fikrini beyan eden insanlara kel diye ithamda bulunan sen üsluptan bahsetme olur mu?

Senin gözünden bakıyorum; diyelim başarılı şekilde protez yaptırdın ve güzel bir saç çizgisine kavuştun.

Bir kaç sene sonra şakaklar gerilemeye devam ederse ne yapacaksın? oluşacak komik görüntü ne olacak? sürekli protez saç mı yaptıracaksın?

Ben fikrimi beyan ediyorum ve oldukça saçma hatta bu forumda gördüğüm en saçma konu bu olabilir, bu benim şahsi fikrim.

Saçları gür ama hafif açılan şakaklarımda, 4 senedir gerilememesine rağmen (olgunluk çizgisi bile olabilir) tedavi arayan biri olarak yazıyorum bu yorumu yani aynı sorundan müzdaribiz.

Benim sana tavsiyem farklı fikirlere yönel.

arkadaşlar biraz sineye çekin bunu herkes için diyorum en azından özelden halledin lütfen forumu bizden sonra okuyacaklar da var unutmayın
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Umarım protez saçın ömrünün maksimum 1, hadi bilemedin 1 buçuk sene olduğunu ve her açıklık esnasında farklı boyutta uygulamalar yapılacağını düşünmüşsündür. Şu yazmış olduğun da okuduğum en yüzeysel yorumlardan biri zira. Sanırım alınan tek kalıbın senelerce gideceğini zannediyorsun, o yüzden de saçma geliyor. Saçma gelen tarafını yıktım. Gerisinde ne saçmalık var bu durumun? Neyse arkadaşım, ben bu konuyu fikir oluşması için açtım. Her ay 200 lira losyonlara verip yıllık 2500 lira vermekle, yıllık yurtdışından 1000-1500 liraya saç önü için protez almanın ekonomik açıdan daha kolaylığı var.

Protez kalıbını bir ömür kullanılacağını sanan birinin tavsiyesine lüzum yok, mesaj kirliliği oldu. Konudan çıkarsan sevinirim.

Alıntı anil1098 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım protez saçın ömrünün maksimum 1, hadi bilemedin 1 buçuk sene olduğunu ve her açıklık esnasında farklı boyutta uygulamalar yapılacağını düşünmüşsündür. Şu yazmış olduğun da okuduğum en yüzeysel yorumlardan biri zira. Sanırım alınan tek kalıbın senelerce gideceğini zannediyorsun, o yüzden de saçma geliyor. Saçma gelen tarafını yıktım. Gerisinde ne saçmalık var bu durumun? Neyse arkadaşım, ben bu konuyu fikir oluşması için açtım. Her ay 200 lira losyonlara verip yıllık 2500 lira vermekle, yıllık yurtdışından 1000-1500 liraya saç önü için protez almanın ekonomik açıdan daha kolaylığı var.

Protez kalıbını bir ömür kullanılacağını sanan birinin tavsiyesine lüzum yok, mesaj kirliliği oldu. Konudan çıkarsan sevinirim.
    Protez saçın bir ömür kullandıldığına dair mesajımı göster Allah aşkına?

Zaten belirttim sürekli protez saç mı yaptıracaksın? diye...

Okuduğunu anlamayan böylesine aciz bir insanla tartışmak vakit kaybı.

Bir de özelden yazmış gür saçlarını at diye, düşünün işte seviyesini ama üzülmesin diye attım yinede

Forumu kirletmemek adına bu son mesajım, yakınındakilere sabır diliyorum.

Okuduğunu anlamayan, ben mi sen mi? Protez saçın sürekli değiştirilmeyeceğini bilmiyor musun? Demek ki bilmiyorsun da soruyorsun. Sana tavsiyem bilmediğin konularda yorum yapma. Protez her yıprandığında otomatik olarak değişmeye tabi olacağı için her seferinde farklı ölçülerle takacaksın.

İkinci olarak da 2 mesajdır saçlarım şöyle gür, böyle süper diyorsun konuyla alakasız olarak. Niyetin ilgi çekmek ve ben de istediğin ilgiyi de özelden verdim. O öve öve bitiremediğin saçlarını at dedim bu yüzden ayrıca, laf cımbızlama. Bir psikoloğa görünmeni tavsiye ederim. Bu ruh hali sana çok zarar verir.

bütün konulara mod onayı gelmeli olmayacak böyle..

Ben kendi terbiyemden ötürü bu arkadaşa cevap vermek istemiyorum, düştüğü seviyeyi belli etmek için bana yazdığı özel mesajı paylaşıyorum.

Umarım mod onayı haricinde yaş sınırlamasıda getirilir foruma.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon