Sayfa 1/3 123 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle Losyon nasıl kullanılır. Formül tavsiyesi

Miracle Losyon nasıl kullanılır. Formül tavsiyesi

arkadaşlar merhaba. öncelikle kendimi tanıtayım adım anıl yaşım 20.
    saçlarım yaklaşık olarak 4 yıl önce seyrekleşmeye başladı. lisedeyken arkadaşlarım hep söyleyip dururdu. öncelikle söyleyeyim bugüne kadar hiç jöle vs kullanmadım. saçıma maşa dahi yapmadım. ama işte kör olasılar kıymet bilmediler
    saçlarım yağlı ve ince telliler.
    forumda biraz zaman gecirdim ve miracle losyon diye bir tedavi yöntemi gördüm. ama bazı arkadaşlar başka losyonlar hazırlamış ya da bu losyonun formülüne başka ilaçlar eklemişler. ben ana formüle bağlı kalacağım ama önerilerinizi de bekliyorum. yapmak istediğim karışımı aşağıya yazdım

1 kutu aldactone
    1 kutu diane
    1 kutu dekort ampul
    ve elseve arginine direnç spreyi ( bu sivilce önleyici argenin de olur denmiş)
    sonraki iki ekleme
    soya yağı ve zyrtec
    koku için ise menekşe yağı

bunları bir kapta karıştırmam gerekliymiş. ama bu kaba su ekliyor muyuz. ya da ekliyorsak su sıcak mı olmalı bilmiyorum. uygulama kısmı ise sanırım fısfıs ile 10 defa yazılmış. ama bu saçta ne kadar kalmalı. yani uyguladıktan 1 saat sonra suyla durulayabilir miyiz. bunları merak ediyorum. eğer bunların açıklandığı konu varsa linkini de verebilirsiniz. ben görmemiş olabilirim. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar detaylı açıklamalar yapacaktır ama bunları uyguladıktan sonra yıkamanıza gerek yok 5 dk demez kurur zaten saç derinize sıkın hafifçe yayın yeterli olur
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anılkast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. öncelikle kendimi tanıtayım adım anıl yaşım 20.
    saçlarım yaklaşık olarak 4 yıl önce seyrekleşmeye başladı. lisedeyken arkadaşlarım hep söyleyip dururdu. öncelikle söyleyeyim bugüne kadar hiç jöle vs kullanmadım. saçıma maşa dahi yapmadım. ama işte kör olasılar kıymet bilmediler
    saçlarım yağlı ve ince telliler.
    forumda biraz zaman gecirdim ve miracle losyon diye bir tedavi yöntemi gördüm. ama bazı arkadaşlar başka losyonlar hazırlamış ya da bu losyonun formülüne başka ilaçlar eklemişler. ben ana formüle bağlı kalacağım ama önerilerinizi de bekliyorum. yapmak istediğim karışımı aşağıya yazdım

1 kutu aldactone
    1 kutu diane
    1 kutu dekort ampul
    ve elseve arginine direnç spreyi ( bu sivilce önleyici argenin de olur denmiş)
    sonraki iki ekleme
    soya yağı ve zyrtec
    koku için ise menekşe yağı

bunları bir kapta karıştırmam gerekliymiş. ama bu kaba su ekliyor muyuz. ya da ekliyorsak su sıcak mı olmalı bilmiyorum. uygulama kısmı ise sanırım fısfıs ile 10 defa yazılmış. ama bu saçta ne kadar kalmalı. yani uyguladıktan 1 saat sonra suyla durulayabilir miyiz. bunları merak ediyorum. eğer bunların açıklandığı konu varsa linkini de verebilirsiniz. ben görmemiş olabilirim. yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
    Kardesim hosgeldin 200ml elseve arginine x3 spreyin icine 2 aldactone 2 diane35 2 allerset damla 2 dekort ampul at yag falan tercihen ekliyorlar ama sen boyle hazirla 200ml spreyi 2 ye bol yani 100ml seklinde 100ml 1 aldactone 1 diane35 1 allerset 1 dekort ekle direk at losyonun icine 2 saat sonra erir losyon hazir demektir sen kullanmadan once iyice carkala cunku tabana cokuyor ilaclar 10 15 fis arasi kullan korkma yan etki gormedik biz sende buyuk ihtimal gormezsin ayrica 100ml 1 er adet dedim ya bunu arttirabilirsin sana bagli yuksek doz kullanmak istersen 100ml 2 ser kutuda cok iyi olur mesela 1 kutuda is gorur bunun yaninda dermaroller kullan minoxil icine avodart atiyoruz 10 adet onlari arastir onlarida kullan kremler falan var forumda arastir simdiden kolay gelsin

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. fhm001 isimli arkadasın dediği gibi hazırlayacagım bakalım. kokusu için menekşe yağı katmayı da düşünüyorum. umarım iyi olur herşey. sagolun tekrardan

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba fhm001 200ml elseve arginine Her ilaçdan 2 kutu mu atmak daha etken ?

Alıntı arda34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba fhm001 200ml elseve arginine Her ilaçdan 2 kutu mu atmak daha etken ?
    Imzamda yazilan eski tedavim bu ay 200ml 3 er kutu attim ilac oranini ne kadar arttirisaniz o kadar etkili olur bence en az 2 ser kutu atilmali 5 e kadar zorlanir yavas yavas eski isyerinden bir tanidigima yapiyorum 200 ml 4 er kutu koydum sen dusun etki artar buna bagli olarak yanetkide artar.

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allerset ve dekort ampül görevi nedir ben şu an 2. losyonumdayım ama hiç bunları eklemedim. eklemek şartmı?

SaçımınDoktoru Üyesi arda34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 200ml e bıre bır kıoydum ıkı gundur kullanıyorum madem bu bıtsın arttırayım ii fikir

Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allerset ve dekort ampül görevi nedir ben şu an 2. losyonumdayım ama hiç bunları eklemedim. eklemek şartmı?
    Kardesim allerset pgd2 inhibitorudur bu pgd2 saca zararli bir proteindir onu inhibe etmeye yarar dekortta sistemik yanetkiyi dusurmek amacli koyulan bir ilac ama zaten yanetki falan yok cok sukur sen eger losyonu yeni yaptiysan 200ml 2 adet allerset ekle.

Alıntı arda34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 200ml e bıre bır kıoydum ıkı gundur kullanıyorum madem bu bıtsın arttırayım ii fikir
    Iki gun olduysa bekleme bence simdiden ekle

Sayfa 1/3 123 SonSon