Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: sac dolgunlastirici fiberleri toppik fixplant kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi fhm001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ofsaçof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim spreyde dökmez toppikte.endişe etme. az bir süre kullanıcakmışsın zaten
    Allahin isine bak ya bugun botanikeczayi aradim en ucuz olani 30 tl lik olani sordum stokta varmi dedim var dediler bende siparis verdim ama sentetiktir diye pek gonlum el vermiyordu digerleride pahali gelmisti neyse 2 saat sonra aradilar ben not yazmistim yarina muhakkak elime ulassin diye aradilar urun stokta yok dediler gr olarak hem fazla hemde en pahali urunu gondereceklerini (99tl) soylediler farkta alinmayacagini soylediler maduriyet olmamasi bakimindan gercekten bu anlayisi tebrik ediyorum benimde coookmu cok isime geldi en ucuz diye siparis verdigim malin en pahalisi en kalitelisi hemde gr fazlasi geliyor vardir bundada bir hayir)

Yeni Üye
    topiği ben 2 3 ay kadar kullandım arkadaşlar . bir ürün saçı bu kadar dökebilir. daha fazlası yok yani. ayda yılda bir düğünde dernekte kullanıyorum . kullandıktan sonra 15 gun acayip saç döküyor sakın uzak durun . ben böyle lanet ürün görmedim. kişiden kişiye görede değişebilir bilmiyorum ama bende acayip dökülme yapıyor

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ereğli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    topiği ben 2 3 ay kadar kullandım arkadaşlar . bir ürün saçı bu kadar dökebilir. daha fazlası yok yani. ayda yılda bir düğünde dernekte kullanıyorum . kullandıktan sonra 15 gun acayip saç döküyor sakın uzak durun . ben böyle lanet ürün görmedim. kişiden kişiye görede değişebilir bilmiyorum ama bende acayip dökülme yapıyor
    dökülmenizin toppikten kaynaklandıgına emin misiniz ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam toppik yada fixplant kullandınmı ben fixplant düşünüyorum ama nasıl iyimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ereğli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kullansak sac dokuyor deniyor zaten yeter valla bir seyi de gonul rahatligiyla kullanamiyoruz.

SaçımınDoktoru Üyesi raprap1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmişte hergün topik kullanan biri olarak söylüyorum kesinlikle topik saçı dökmez, tabi sabah sürüp aksam yıkıyordum saçı , ee topik sürüp 2-3 gün saçı yıkamassan tabi zararı vardır ... saçı dökmez topik... tecrübeyle sabittir
    TEDAVİM

Üzüm Çekirdeği Ekstresi (Procyanidin)
    Darı Tohumu,
    L,Arjinin
    Gingseng

Dermaroller (1mm) haftada 2
    Minoxil Gün aşırı (Aksamları) sadece şakaklar

Biotin hergun 2.500mg

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı raprap1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmişte hergün topik kullanan biri olarak söylüyorum kesinlikle topik saçı dökmez, tabi sabah sürüp aksam yıkıyordum saçı , ee topik sürüp 2-3 gün saçı yıkamassan tabi zararı vardır ... saçı dökmez topik... tecrübeyle sabittir
    Ben de döker diyorum hocam her sabah topik ve dondurucu sprey sıkar akşam gelir yıkardım çooook seri bi şekilde döküldü saçlarım o dönemde.

Yeni Üye
    Topik dursun diye saça sıktığınız sprey döküyor saçı.ipek lif onlar o kadar gözenek tıkamaz ki.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12