9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Sac koku agrisi ve sac masaji

Yeni Üye

Sac koku agrisi ve sac masaji

Erkek tipi sac dokulmem var. Forumda sac masajina baya vurgu yapildigi icin bende iki haftadir masaj yapmaya basladim. Fakat yapmaya basladigimdan beri sac derim cok agrimaya basladi.Masaj yapmadan oncede agrimasi olurdu ama bu kadar agrimiyordu. Nedeni ne olabilir ve cozumunuz nedir? Cevaplayanlar icin tesekkur ederim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bende de oluyor ya bu
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin
    10 dk Scalp masajı her gün
    Günlük 3-4 avuç kabak çekirdeği

Yeni Üye Mavix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bu ağrı dökülmenin yoğunlaştığı zamanlar oluyor. Konazol şampuan kullanmaya başlıyorum tonik losyon vs artırıyorum çok uzun sürmüyor. Saç masajı neden ağrı yapsın ki onu anlayamadım.
    Female♀
    Haftada: 2 kere; Minoxil %5 5 sprey
    1 kere; Dermastamp & Miracle losyon

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mavix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bu ağrı dökülmenin yoğunlaştığı zamanlar oluyor. Konazol şampuan kullanmaya başlıyorum tonik losyon vs artırıyorum çok uzun sürmüyor. Saç masajı neden ağrı yapsın ki onu anlayamadım.
    aslında masaj derken parmak uçlarını kafa derisinde gezdirmek değil . bizim yaptığımız masaj kafa derisini bükme, hareket ettirme , esnetme gibi ...
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin

Yeni Üye
    Büyük ihtimalle saç masajı tek başına yeterli gelmediği için inflamasyon ağrısı çekiyordum galiba. Dermastampı eklediğimden beri ağrı kayboldu.

SaçımınDoktoru Üyesi
    benim de saçım masaja alıştı sanırım ağrı yok oldu neredeyse...
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin

Yeni Üye
    Ben fastjel aldım antienflamtuar olduğu için saç derime kullanacağım bakalım nasıl olucak

Deride hafif inflamasyon yapmış destek tedaviniz var mı?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Pirinç suyu saça iyi gelio sanırım Miracle bu konuya bi bak derim uzakdogulu kadınlar hatta kullanıo kadınlarda nerdeyse 2 metre saç var 60 yasında kadının bile saçları simsiyah gür ve tek tel beyaz yok Youtube a Yao Women's rice water yazarak aratabilrsiniz