Sayfa 5/9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
85 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Hemşir_E Benim Hikayem..

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrikler güzel sonuç.
    Teşekkürler

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle tebrik ederim çok güzel sonuç almışsınız ilk 60 gün çok fark olmadığı 90. günde harika sonuç olduğu ortada sizce bunda o arada başladığınız minox-dutas farkı olabilir mi?

Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle tebrik ederim çok güzel sonuç almışsınız ilk 60 gün çok fark olmadığı 90. günde harika sonuç olduğu ortada sizce bunda o arada başladığınız minox-dutas farkı olabilir mi?
    Minoxu zaten kullanıyordum. Finansal birlikte iki sene kullanmama rağmen bu sonucu alamamistim. O verdiğiniz aralikta minox a dutas karistirdim o da jet etki yapnis olabilir

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi bakalım yine ilham verdin ve bugün itibariyle minox-dut losyonuma başlıyorum umarım hızlı yanıt alırım motivasyon için minoxu 50cc yapıp 10 avodart kapsül ekledim. tavsiyemdir : 5cclik bir enjektöre çekerek kapsülden minimum zayiat verilebilir.
    Konu eplerenon tarafından (16.08.2014 Saat 21:56 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Min+dut gerçekten çok etkili olmuş, en iyi gelişimi son ay yaşamışsın.

Saç sorunun kalmadı desek yeridir artık, peki şimdi ne yapacaksın? dozları mı düşüreceksin yoksa tedavileri mi azaltacaksın?
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hadi bakalım yine ilham verdin ve bugün itibariyle minox-dut losyonuma başlıyorum umarım hızlı yanıt alırım motivasyon için minoxu 50cc yapıp 10 avodart kapsül ekledim. tavsiyemdir : 5cclik bir enjektöre çekerek kapsülden minimum zayiat verilebilir.
    Aynen bende enjektör yardimiyla uyguluyorum. Hem dozu daha iyi hesaplamak hem de zaiyati onlmek acisindan cok iyi oluyor

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Min+dut gerçekten çok etkili olmuş, en iyi gelişimi son ay yaşamışsın.

Saç sorunun kalmadı desek yeridir artık, peki şimdi ne yapacaksın? dozları mı düşüreceksin yoksa tedavileri mi azaltacaksın?
    Şuan aklimdan gecen tedaviyi ayni düzen ve istikrarlı uygulamak. Kasımda askere gidecem kafayi 3 numarayanumaraya vurdurunca daha iyi emilim olacagi için daha da iyi sonuçlar alacahimi düşünüyorum. Orda da foto ceker paylasirim

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şef well done diyorum

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelıkle tebrıkler tedavin güzel sonuc vermiş.. Ama bu tedaviyi askerde uygulaman biraz zor gibi. Sırf bunları uygulamak ıcın bıle vaktın olmayabılır.Malüm askerlıgı yapanlar iyi bılır

Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelıkle tebrıkler tedavin güzel sonuc vermiş.. Ama bu tedaviyi askerde uygulaman biraz zor gibi. Sırf bunları uygulamak ıcın bıle vaktın olmayabılır.Malüm askerlıgı yapanlar iyi bılır
    Teşekkürler ) Askerde problem olmaz diye düşünüyorum. Askerliği ya revirci yada askeri hastanede hemşire olarak yapacagim için pek sıkmazlar galiba beni

Sayfa 5/9 İlkİlk ... 34567 ... SonSon