Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
85 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Hemşir_E Benim Hikayem..

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoları çekiş açın çok güzel. Aynısını diğer üyelerden de bekliyoruz. Kardeşim gelişme güzel. Şu aşamada dökülme sıkıntın kalmamış bence. Bizim hedeflerimize sen şuanda sahipsin. Umarım daha da güzel sonuçlar alırsın.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Alıntı cold Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tedaviyi günlük olarak yazar mısınız
    Günlük olarak derken anlamadim kardeşim.

Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoları çekiş açın çok güzel. Aynısını diğer üyelerden de bekliyoruz. Kardeşim gelişme güzel. Şu aşamada dökülme sıkıntın kalmamış bence. Bizim hedeflerimize sen şuanda sahipsin. Umarım daha da güzel sonuçlar alırsın.
    Teşekkürler iyi dileklerin için..fotoğrafları elimden geldiğince ayninsartlarda ayni ortamda cekmeye calistim. Daha doğru gözlem yapmamiz acisindan daha iyi oldu.

pazartesi,salı vs.. ne yaparsın gibi

SaçımınDoktoru Üyesi
    çok güzel sonuç almışsınız ama tedavinizi okudum çok fazla şeyden yararlanıyorsunuz.. bunların hangisinin tam olarak etki ettiğini anlamak zor..

Son resimlerini görmemiştim maşallah diyeyim. Donanım haberde de bekliyorum konunu

Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok güzel sonuç almışsınız ama tedavinizi okudum çok fazla şeyden yararlanıyorsunuz.. bunların hangisinin tam olarak etki ettiğini anlamak zor..
    Teşekkürler. Asil etkiyi miracle losyon la alfim. Neden diye soracak olursan fotolari çekmeye basladigim andan itibaren miracle losyon haricindekilerin asabi yukari kullaniyordum finans aliyordum birde. Finansi kesip miracle losyona basladim. Dokulmem artacak zannederken bu duruma geldi. Umarim aydinlatici olmuştur.

Moderatör
    Yan etki var mı

Moderatör
    Tebrikler güzel sonuç.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yan etki var mı
    Finansi.kesince fnansin bndeki tek.yan etkisi meni de sivilasma.ortadan kalkti. Şuan itibariyle de hicbirnyan etki yok.şükürler olsun.

Sayfa 4/9 İlkİlk ... 23456 ... SonSon