Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon
85 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Hemşir_E Benim Hikayem..

SaçımınDoktoru Üyesi
    diane35 yerıne qlarısta kullnamayı dusunuyorum mesela

Moderatör
    Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece aksamları uygulayacagım doz dusuk olacak o yuzden en son ve en az yan etkılı karısmı hazırlamam gerek
    bilgilendirirsin bizi de hedef aynı

Ebet arkadaşlar saat 23 de fotolari öncesi sonraki seklinde ilk sayfada paylasacagim bilgilerinize

Alıntı Hemşir_E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ebet arkadaşlar saat 23 de fotolari öncesi sonraki seklinde ilk sayfada paylasacagim bilgilerinize
    yolunu gozledik be yav bekliyoruz

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunu gozledik be yav bekliyoruz
    Fotolar ayrıntılı şekilde ilk sayfada mevcut :P

Maşallah verteksde sorun kalmamış tebrikler, ön bölgede hiç sorun yok muydu oraya uyguladınız mı losyonu?

Teşekkürler Kardeşim. Ön bölgenin fotosunu da attım. Ön bölgede dökülme yoktu ama cansızdı saçlarım. Miracle losyonu orayada uyguladım. orada da gözle görülür canlanma+ siyahlasma oldu.

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son foto isiksiz ortamda cekilmis sanki flash acik olsa bile yaniltabilir. 60.güne kadar pek fark yok gibi sanki yoksa bana mi öyle geldi.

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son foto isiksiz ortamda cekilmis sanki flash acik olsa bile yaniltabilir. 60.güne kadar pek fark yok gibi sanki yoksa bana mi öyle geldi.
    Evet Haklısın kardeşim. İlk 60 güne kadar abartılacak kadar fark olmasada az da olsa var gelişme. bu saç tedavisinde kademeli olarak yanıt alınıyor sizinde bileceğiniz üzere. İlk önce minik tüyle çıkıyor onları saça dönüştürmek asıl mesele.. Son foto da Flashlı çekildi. Kafa derim beyaz şekilde dikkat edersen. Teşekkürler yorumun için.

tedaviyi günlük olarak yazar mısınız

Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon