Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon
85 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Hemşir_E Benim Hikayem..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hemşir_E saçları kaç yıl önceye götürdün yazdığın tedavi ile? tahmini bir tarih verirmisin.

Şuan 17-18 ki yaslsrdayim sac olarak. Vertexte o dönemecin olduğu yer o zaman da seyrekti. şuan da sadece orda kaldi gibi birşey. Bugün 16 MP kamerali cep telefon ile flashli foto çektim vr ben bile sasirdim. Gayet memnunum şuan ki halinden

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Hemşir_E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan 17-18 ki yaslsrdayim sac olarak. Vertexte o dönemecin olduğu yer o zaman da seyrekti. şuan da sadece orda kaldi gibi birşey. Bugün 16 MP kamerali cep telefon ile flashli foto çektim vr ben bile sasirdim. Gayet memnunum şuan ki halinden
    Peki yaş kaç?

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    92'yim diyor , aynı benim gibi 22 yaşında ve saçları dökülmüş anladığım kadarıyla şimdi kurtarmış saçları hayırlı olsun kardeşim. Benimde saçlar 14-15 yaşında dökülmeye bir başladı öyle böyle değil. Şimdi anlamaya başladım bende bir saç varmış ki döküle döküle bitmedi. Tabii bunu yaşadığım dökülme şiddetinden biliyorum. Üniversite birde 5 yıldır saçım dökülmesine rağmen saçımı uzun olarak kullanabilmiştim ve dökülme sorunu olmayan arkadaşlardan bile daha çok saçım vardı. Ama son iki yılda seyrelmeler arttı ve şimdi beni gören sen çok değişmişsin felan diyor. Çokkk sıkıntı çokkk

Sende kendine uygun bir tedavi yöntemiyle savlarini kurtarabilirsin. Fakat bu is büyük sabir istiyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Slm hemşıre bugun elseve losyonu aldm 15tl yarında dgr urunlerı alacgm daha once yaptgm losyon mecbur çope atacgm en son ve en az yan etkılı br karısm yapmak ıstyorum aldoctone nsl spiro ıcın gene d.kntrol hapı kullancgm aslında ıstmyrm acaba koymasam mı yada 0larista koyablrm ne dersn ve pgd2 icin zyrtec ve ketoral hap sen ne drsn yarına hazırlamam lazm

Moderatör
    Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm hemşıre bugun elseve losyonu aldm 15tl yarında dgr urunlerı alacgm daha once yaptgm losyon mecbur çope atacgm en son ve en az yan etkılı br karısm yapmak ıstyorum aldoctone nsl spiro ıcın gene d.kntrol hapı kullancgm aslında ıstmyrm acaba koymasam mı yada 0larista koyablrm ne dersn ve pgd2 icin zyrtec ve ketoral hap sen ne drsn yarına hazırlamam lazm
    10ml losyona çeyrek at hapları ben öyle hazırladım bi ara deneyecegim bakalım yan etki olacak mı diye

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10ml losyona çeyrek at hapları ben öyle hazırladım bi ara deneyecegim bakalım yan etki olacak mı diye
    slm arkadaşlar yarın hazırlamam gerek urunlerı ve mıktarları soylermısn zyrtec yerıne allaerst mı koyıyım ne yapıyım kafam karıstı

Moderatör
    Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar yarın hazırlamam gerek urunlerı ve mıktarları soylermısn zyrtec yerıne allaerst mı koyıyım ne yapıyım kafam karıstı
    allerseti miracle söyledi onun nasıl yapıldıgını bilmiorum ben losyondan yan etki görmüştüm muhtemelen yaş yüzünden o yüzden düşük doz ne yapar acaba dedim normalde hazılranan losyonda ufak bir matematik yaparsak 10ml başına birer aldactone ve diane düşüyor ben de çeyrek doz hazırladım ama henüz denemedim uzun lafın kısası bir şırınga alın eczaneden 10ml elseve içine çeyrek aldactone çeyrek de diane atın bakalım yan etki gösterecek mi sanırım yan etkiden bahsediyorsunuz yazmamıssınız gerçi ama

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    allerseti miracle söyledi onun nasıl yapıldıgını bilmiorum ben losyondan yan etki görmüştüm muhtemelen yaş yüzünden o yüzden düşük doz ne yapar acaba dedim normalde hazılranan losyonda ufak bir matematik yaparsak 10ml başına birer aldactone ve diane düşüyor ben de çeyrek doz hazırladım ama henüz denemedim uzun lafın kısası bir şırınga alın eczaneden 10ml elseve içine çeyrek aldactone çeyrek de diane atın bakalım yan etki gösterecek mi sanırım yan etkiden bahsediyorsunuz yazmamıssınız gerçi ama
    sadece aksamları uygulayacagım doz dusuk olacak o yuzden en son ve en az yan etkılı karısmı hazırlamam gerek

Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon