6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Ibuprofen-inflomasyon iliskisi

SaçımınDoktoru Üyesi

Ibuprofen-inflomasyon iliskisi

İbuprofen prostaglandinlerin üretimini engelleyerek vücutta ağrı, yangı ve ateşin oluşmasını engeller
    Arkadaşlar prostoglandin konusunda aradığımız kan ibuprofen olabilir mi?Grup ilanlarında var ama inflamasyonu da azaltiyormus.Konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çoğu nsaid yapıyor etkisi kısıtlı. kullandığınız seti de prostaglandin d2 azaltır başka bir mekanizmayla.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Setiyi su an kullanmıyorum.Yakında Peptid ekleyecem minoxla birlikte ek olarak dermaroller 1.5

Alıntı SALVADOR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Setiyi su an kullanmıyorum.Yakında Peptid ekleyecem minoxla birlikte ek olarak dermaroller 1.5
    Hocam Mesaj kutunuzu bosaltabilir mısınız

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çoğu nsaid yapıyor etkisi kısıtlı. kullandığınız seti de prostaglandin d2 azaltır başka bir mekanizmayla.
    mesaj kutunuz dolmuş

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesaj kutunuz dolmuş
    boşalttım ulaşabilirsiniz.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.