Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
33 sonuçtan 31 ile 33 arası

Konu: 21 Nisan 2014 de başladığım tedavim..

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siteye tam bakmadım, dermeroller ile ilgili bir başlık var mı , yok mu bilmiyorum.. Internette çok fazla model var..En kısa zamanda onu da almayı düşünüyorum..

Konusu var hocam buradan inceleyebilirsiniz.
    http://www.sacimindoktoru.com/tavsiy...ler-oneri.html
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı finallyfree Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle miracle.. Aslında 3. ayı bitirdiğimde çekmiştim 7. ayımı da daha doldurmadım yani ... Aslında diğer ayların fotoğraflarını da çektim ama saçları kazıttığım için hiç bir şey belli olmuyor.. Bu yüzden sıfır kazıtılmış saçlarımın fotoğraflarını yüklemedim..

Evdekiler ve çevremdekiler de aynı şeyi söylüyorlar.. Bakalım yılmadan devam edecem üstad.. Siteye tam bakmadım, dermeroller ile ilgili bir başlık var mı , yok mu bilmiyorum.. Internette çok fazla model var..En kısa zamanda onu da almayı düşünüyorum..

Bir de merak ediyorum miracle, neredeyse her şeye deva olan bu kantaron yağı, bu tedavimiz de bize yardımcı olabilir mi ?
    Bence etkinliği kanıtlı olmayan, etkinlik mekanizması bilinmeyen maddeleri kullanmayın. Etkisi net tedavi seçenekleri ile ilerleyin daha sonra denerdisiniz. Kullanacaksanız ısırgan gibi bitkilerin losyonlarını kullanın yağların kalitesi emilimleri ne ile takviye edildikleri saflıkları şüpheli. Ayrıca yağ ile alkol içerikli losyon kullanımını öneriyorum özellikle yağ sürülmesini takiben losyonun etkinliğinin çok çok azaldığını düşünüyorum. Kullanılacaksa yağ saçtan yıkanarak kullanılmalı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle losyon ve keto ezelik karısımı sakaklarda tuyler gelismeye basladı farkediyorum daha 1ay oldu sanki cosacak gibi duruyor ama biraz seyrek sakakta cıkanlar

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234