Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 21 Nisan 2014 de başladığım tedavim..

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanıyorum ki ilk fotolar yeni diğerleri eski bir de 3. ay ile 7. ay fotolarını atmışsın. Acaba elinde tedaviye başladığın anda ki fotolar var mı onları da atarsan çok daha iyi yorumlar yapabiliriz.

Ancak gelişim olduğu bariz, üstelik 4 ayda bu kadar gelişmiş ilerleyen zamanlarda çok daha iyi olacaktır ama uzun bir dökülme evresine uzun bir tedavi süresi gerekiyor. Bunu göz ardı etmezsen ben 2 sene de üst tarafın tamamen kapanacağını düşünüyorum.

Bu arada dut'u topikal olarakta kullan, oral dut scalpte ki DHT'nin %35 civarınbı blokluyordu yanlış hatırlamıyorsam. Topikalden daha fazla etki görürsün.
    Ya bu kellik öyle bir şey ki arkadaşlar..
    Fotoğraf makinelerine küsüyorsunuz..
    Kılığınız kıyafetiniz bile değişiyor zamanla, çünkü şapka ve bere ile sevgili oluyorsunuz artık.
    Çok uzun süreden sonra ilk defa saçlarımı bu kadar çok uzattım. Sadece fotoğraf çekmek için..Yoksa haftada 3 gün saçlarımı kazıtıyorum.. Bu yüzden eski fotoğraflarım malesef yok..

Zaten dut minoxil kombinasyonunu senden öğrendik.. Olmadı onu da tekrardan topikal kullanırım.. Zaman çok çabuk geçiyor, 2 sene de kullanırız Allahın izniyle

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xpecia bnce bulaşma maaliyet artar fazla faydasını gören olmadı şimdiye kadar.Onun yerıne minox alırsın.
    Xpecia ve dermaroller hakkında hiç bir bilgim yok be kardeşim.. 170 liralık ilaç alıyorum.. minoxil hariç diğer ilaçlar 2 ay yetiyor bana

Moderatör
    Alıntı finallyfree Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xpecia ve dermaroller hakkında hiç bir bilgim yok be kardeşim.. 170 liralık ilaç alıyorum.. minoxil hariç diğer ilaçlar 2 ay yetiyor bana
    Xpecia gereksiz diyorum tekrar cünkü fiyati değermi değmez onun yerine minox paran cıkar.Dermaroller 0.5mm yada 1mm alırsın kücük birşey iğneli silindir.Gittigidiyordan alabilirsin.Minox ve miracle losyonu kullanmadan önce aynı bölgeden 7-8 kere süreceksin.Mikro kanallar acacak.Hem daya iyi emilim sağlanacak hem dermarollerin etkisi olacak.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Şimdi baya bir şey okudum dermeroller hakkında..En yakın zamanda alıyorum

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam şimdi farzedelim sen saç ektirdin ve burada 7 aylık sonuçlarını paylaşıyorsun emin ol bundan daha iyi bir sonuç paylaşamazdın burada,gerçekten güzel ilerliyor tedaviniz,ben de sizin gibi kendime uzun bir zaman tanıdım,acelemiz yok doğru tedavilerle olmak kaydıyla hiç bir endişemiz olmadan sonuca emin adımlarla ulaşacağız ia.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki biotin cinko vitaminlerini nerden alacak minoxtanmı? yoksa tekrar 50 tlmi bayılacak ha senin cörek otu bal karısımın etkili ama xpecia etkisiz öylemi? yahu adam para harcamasın xpeciada vitamin var canı cehehneme xpecianın biton var icinde cinko var hic biseyden fayda saglamasa bunlardan saglar zaten adam bayılıyor 50 tl senin kullandıgın cok acık konusuyorum ısrıganın cöregin vs yuzde 5 fayda saglamaz xpecia icsin yuzde 15 fayda saglar bu kadar net ben tek basına xpecia durdurur demedimki bunyamın kardes miracle losyon ve min dut haric !!!! ıssrıgan kür bitoin hap konozal sampuan corek otu yagu balı karısımın fiyatını nedir sana maliyeti nedir? bu kulandıklarının sacına faydası yuzde 5 10 ya vardır ya yoktur miracle ve min dut kullanma bakalım ne oluyor bir bakalım degilmi? oyle bosa konusmak olmaz bak ben ne ıssırgan ne at puskulu ne efendim kurbaga bacagı kullanmıyorum kullandıgım miracle losyon proscar 3 4 gune 1 vitamini icin xpecia gıdalar vs bende diyorumki forumdaslarıma guzel kardeslerime şu miracle losyonla min dut bırakın bakalım bakalım bu konazol sampuanlar ıssırganlar kurbaga bacagı formulleri sizi ne kadar tasıyacak hakketen merak ediyorum dostum bir deneyelim 6 ay görelim kafalar ne olacak
    Konu bendeniz tarafından (16.11.2014 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki biotin cinko vitmanileri nerden alacak minoxtanmı? yoksa ayrıeten 50 tlmi versin? ha cörek otu yagı balı karısımı cok faydalı gerekli x pecia gereksiz oylemi? yahu adam para harcamasın x peciada vitanmin var xpecianında canı cehenneme icinde biotin var cinko var soya fasulyesi var saw palmetto var 50 tl hic biseyin faydası olmasa bitoınu yeter zaten adam biotin alıyor
    demir çinko içerikli vitaminleri yiyeceklerden giderebilir.Extra bir eksiklik görülürse takviye yapılır.Ben sadece xpecia yı fuzuli para masrafı olarak gördüm.Eğer parada sıkıntı yoksa alınabılır tabiki faydası olacaktir.60 tl extra bayılmak mantıklı görünmüyor.Onun yerine minox alır adam yoluna devam eder.
    Eleanor Roosevelt

sen eninde sonunda olacagı soyleyim abi medyummusun diyeceksin bana eninde sonunda dusecegin yer miracle dermaroller vitaminler finanstreid baska yolu yok şimdi tane tane anlatıyorum kardes sen biotin alıyosun zink alıyosun degilmi? beni kesse 50 tl bitone para vermem bende diyorumki bu kulandıgın vitaminlerin heps su ilacta var ha sen baska bir lactada bunları bul onu al ama tek basına 50 tl bitoin bayılma bayılma ayılamasın sonra cörek otu bal olmadı yumurta ketcap atpuskulu sektorune yol alırsın
    Şimdi sen ne demek istedin, ne ima ettin ben anlamadım kardeşim.. Ben dün 2 aylık ilacımı zaten aldım, ikinci ayın sonunda Xpecia da deneriz.. Problem değil

Ben şundan eminim kullandığımız hiç bir ilaç , hiç bir losyon , tek başına kelliği durdurmuyor..
    Ben tam 1 sene minox + finas kullandım.. Sana yemin ediyorum , bir bıraktım.. 2 ayda kafam dümdüz oldu..
    Şimdi öyle bir tedaviye başladık ki ;
    Miracle loston
    minox+dutas
    pgd2 için (voltaren krem)
    minoxun deriyi geçip kana daha çok karışması için (azadrem, keto, nizo, azleik asit)
    demir çinko için b12, biotin, xpecia.. vs vs
    Kan dolaşımım hızlansın diye 1 aydır , her gün kırmızı turp bile yiyorum..

Yani demek istediğim Xpeciayı da deneriz.. Yeni ilaçları da deneriz.. Herkesin fikrine açığız..

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel kardesim ben zaten xpecia yararını xpecia sayfasına yazdım dedimki ben kullandım yuzde 15 20 fayda sagladı bıraktım ama suan vitaminleri icin 3 gune 1 iciyorum faydasıda miracle losyonuma prscarıma destek oluyor dunyada kanıtlanmıs tekrara dusmeyelim saw palmeto soya faulyesi cinko biotin ginko bloba (damar acar) bunların oldugu tabi firma yalan soylemiyosa bunlar en az yuzde 15 20 fayda saglar bende adama git 60 tl bayıl xpecia al demiyorum ama madem bitoin alıyosun yani döner alıyosun paranla bak surda big beg menu var aynı fiyat icinde kola patates döner var onu al en azından patatesi kolayı dokersin donerini yersin d,yorum dedigim bu

Moderatör
    peki biotin cinko vitaminlerini nerden alacak minoxtanmı? yoksa tekrar 50 tlmi bayılacak ha senin cörek otu bal karısımın etkili ama xpecia etkisiz öylemi? yahu adam para harcamasın xpeciada vitamin var canı cehehneme xpecianın biton var icinde cinko var hic biseyden fayda saglamasa bunlardan saglar zaten adam bayılıyor 50 tl senin kullandıgın cok acık konusuyorum ısrıganın cöregin vs yuzde 5 fayda saglamaz xpecia icsin yuzde 15 fayda saglar bu kadar net ben tek basına xpecia durdurur demedimki bunyamın kardes miracle losyon ve min dut haric !!!! ıssrıgan kür bitoin hap konozal sampuan corek otu yagu balı karısımın fiyatını nedir sana maliyeti nedir? bu kulandıklarının sacına faydası yuzde 5 10 ya vardır ya yoktur miracle ve min dut kullanma bakalım ne oluyor bir bakalım degilmi? oyle bosa konusmak olmaz bak ben ne ıssırgan ne at puskulu ne efendim kurbaga bacagı kullanmıyorum kullandıgım miracle losyon proscar 3 4 gune 1 vitamini icin xpecia gıdalar vs bende diyorumki forumdaslarıma guzel kardeslerime şu miracle losyonla min dut bırakın bakalım bakalım bu konazol sampuanlar ıssırganlar kurbaga bacagı formulleri sizi ne kadar tasıyacak hakketen merak ediyorum dostum bir deneyelim 6 ay görelim kafalar ne olacak
    Sen beni yanlış anladın galiba Miracleyi minoxu bırakıp doğal kürleremi geçelim dedim ben.Bu kadar postumdan bu yazıyı cıkardıysan helal olsun baska birşey demiyorum.Kaç kere vurguladım ana tedavi destek tedavi diye.Yeni gelenleri miracle ve minox'a yönlendirip ana tedaviniz bu olsun.Destek tedavilerinizde şu olsun dedim.Zaten destek tedaviyle bu iş cözülseydi hiçbirşeye gerek kalmazdı kellik diye birşey de olmazdı elbet.Ayrica hp biotin kullanıyorum fiyati 43 tl 7 ay gidiyor bütcemi sarsmaz herhalde.
    Eleanor Roosevelt

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon