Sayfa 1/5 123 ... SonSon
42 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sebamed vs. Dermoday

Hybrid View

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sebamed vs. Dermoday

Evet arkadaşlar yağlı bir saç tipim var 5 haftadır min-dut ve miracle losyonları kullanıyorum son 1 haftadır kepeklenme başladı bunun için sebamed ve dermoday şampuanların arasında kaldım
    dermoday'in içeriği çok hoşuma gitti bir çok anti androjen ve besleyiciler var içinde
    sebamed ise yağlı saçlar için baya öneriliyor
    bu ikisinden birisini almayı düşünüyorum tavsiyeniz nedir ? yada ikisini birden kullansam nasıl olur ?

İkisine al 1 er sıkım karıştır avuçta kullan ister 1 yıkama ister 2 yıkama kendi uygulamam bu şekilde.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkisine al 1 er sıkım karıştır avuçta kullan ister 1 yıkama ister 2 yıkama kendi uygulamam bu şekilde.
    anladım hocam önce bir sebamed denemeyi düşünüyorum sonra dermoday ekleyebilirim

Dermoday yerine revigen yada polipin de düşünebilir sin bğr sonraki şampuanlarım onlar olacak hepsini deniyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dermoday bitti sayılır şimdi alacağım şampuan sebamed olacak ilerleyen zamanlarda buraya bişeyler karalarım hangisi daha iyi diye.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermoday bitti sayılır şimdi alacağım şampuan sebamed olacak ilerleyen zamanlarda buraya bişeyler karalarım hangisi daha iyi diye.
    dermoday'i sen çok beğeniyordun bir karşılaştır bakalım birde sebamed eczanelerde satılıyor galiba değil mi ?

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dermoday'i sen çok beğeniyordun bir karşılaştır bakalım birde sebamed eczanelerde satılıyor galiba değil mi ?
    Aynen baya baya sevdim ben, yalnız sebamedi çok övdüler onu da bir deniyeyim ona göre devam ederim. Büyük eczanelerde satılıyor.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen baya baya sevdim ben, yalnız sebamedi çok övdüler onu da bir deniyeyim ona göre devam ederim. Büyük eczanelerde satılıyor.
    sebamed yağlı saçlar için çok övülüyor saçı kuru olanlarda yaktı kuruttu diyorlar dermoday'in içeriğine baktım saç için ne gerekliyse var maşallah

Moderatör
    Semabed antihairloss
    kullanıyorum.Memnunum.Kafa derimi ve anlimi asiri kızartıyor.Sac tipim normalde kurudur ole asiri kurutmuyor bende.Dermoday i merak ediyorum.Sonraki sampuan olarak sıraya koydum.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Dermoday'i bi tek ben beğenmiyorum sanırım Köpürmeyen şampuanları sevmediğimden muhtemelen ama kokusu da çok iç açıcı değil.

Sayfa 1/5 123 ... SonSon