Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Moralim 0 acil yardim lütfen

Moralim 0 acil yardim lütfen

merhaba arkadaşlar şakak bölgem ve varteks kısmın 1 senede Yok denecek kadar inceldi sınav stresim çok fazla var ders çalışamıyorum moral bozukluğundan ne yapmalıyım bide bu değerler normalmi
    https://hizliresim.com/qA5gQR

Biz bir istihare uykusuna yatalım kardeşim durumunu görünce yorum yaparız.

Fotoları yükleyemedim kb akşama resim atarım

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sınav şu an saçından çok daha önemli. Saçın bir yere kaçtığı yok dökülürse dökülsün 5-6 ayda kökler ölmez. Sınavda başarısız olursan saçların hiçbir önemi kalmayacak emin ol. Sınava odaklan saç halledilir forumda cell, seti, ru, miracle losyon gibi yöntemler var buna ek olarak minoksidil var. Maddi durumda sorun yoksa forumda tedavilerin konuları var incelersin birine başlarsın. Ama şunu aklına koy Sınav şu an çok çok daha önemli. Saçın telafisi var 5 ay da 6 ay da 7 ay da geçse bir şekilde dönüş sağlanır ama sınavın telafisi çok zor ve bedeli ağırdır. " Sınavdan sonra saçlara çözüm bulacaksın " tabi maddi durumda problem yoksa şimdiden de başlayabilirsin.

Saçlarının fotoğrafını ışıklı bir alanda çek foruma yükle insanalr sana öneride bulunabilsin.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    katılıyorum, köklerin ölmesi diye bir durum zaten yok yani moralinizi düzeltip eğitim hayatınıza odaklanın birçok güvenli tedavi var kullanıp hem saçınızı kurtarıp hem de eğitim hayatınızdan ödün vermemiş olursunuz
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

resimag.com/p1/6a712df6208.jpeg

resimag.com/p1/046138c4611.jpeg

Fotolar bu yan etkinlik bir şey istemiyorum bide loştan falan nasıl yapılır hiç bir fikrim Yok

resimag.com/p1/046138c4611.jpeg
    Foto bu bakabilirsiniz

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    katılıyorum, köklerin ölmesi diye bir durum zaten yok yani moralinizi düzeltip eğitim hayatınıza odaklanın birçok güvenli tedavi var kullanıp hem saçınızı kurtarıp hem de eğitim hayatınızdan ödün vermemiş olursunuz
    türk cildiyecilere deme bunu kökler ölmüyor diye onlar ölüyo biliyor

Foto linklerini cevap olarak attım bakabilirsiniz

Yan etkisiz ne önerirsiniz peki hiç birşeyi bilmiyorum

Sayfa 1/2 12 SonSon