Sayfa 1/3 123 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Bağırsak mikrobiyomunu iyileştirerek alınan sonuçlar

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bağırsak mikrobiyomunu iyileştirerek alınan sonuçlar

https://www.hairlosstalk.com/interac...tm_name=iossmf

Dışkıdan alınan bakterileri özel tekniklerle kalın bağırsağına transfer etmişler, saç dökülmesinin durduğunu söylemiş ve şakaklarda çok iyi iyileşme fark ettim. Forumda konuyu aradım bulamadığım için açtım, bu da bağırsak florasına güzel bir örnek olmuş.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Bu doğruysa mucize demektir Hocam. Şakaklarda bu sonucu verdiyse saç dökülmesinin kesin çözümü olabilir tabi tek örnek kesin sonuca götürmez ama avuç içi gibi olmuş ön bölge bu şekile geldiyse geleceğe çok umutla bakılabilir demektir olaya. Gerçi ek tedavi uygulayıp uygulanmadığını da bilmek gerekir ama ne olursa olsun muazzam gelişme kaydetmiş

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bağırsak varya uçsuz bucaksız bir dünya. Orayı anlasak belki her şeyi anlayacağız. Ben düzenli beslenip bağırsağa lif, probiyotik ve prebiyotik göndermeye başladığımdan beri inanın mutluluk hormonum bile arttı. Bazen iş anlamında yoğun olmadığım zamanlarda bağırsak florasıyla özel ilgileniyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum. Hassas tartı yanılmıyorsa (girmeden önce ve sonra tartılıyorum) 1 kerede 850 grama kadar çıkaracak konumda getirdim bağırsakları.

Ben bu sürece, vücut geliştirmeci bir hocanın tavsiyesiyle başlamıştım. Ne kadar iyi beslenirsen beslen vücudun o besinde ki yararlıyı alması zararlıyı atması gerçekleşmeyince işe yaramaz o yüzden iyi bir sporcu olmanın yolu iyi bir bağırsaktan geçer gibisinden muhabbet etmiştik. Neredeyse kurumsal ve tüzel kişilik düzeyinde resmi muhabbet ederken artık dışkılama yarışına girmiştik. Bu ülkede cinsellik gibi bu da tabu olduğu için insanlar bu sorunları konuşmuyorlar ve bu alanda ki sağlık iyileşmelerinin getirilerinden haberdar değiliz. Batı'da bağırsakla çok ilgilenirler ve şifayı genelde karaciğer-bağırsak ikilisinde ararlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Gıda sektörü hormonları ve bağırsak florasını fena bozdu. inekten süt almak için östrojen danadan et almak için testosteron basıyorlar. Tavuk seri yumurtlasın diye östrojen basıyorlar. O östrojen ve testo et, süt ve yumurta olarak bize ulaştığında vücut denge kurmaya çalışıyor. Bunu sürekli yapmaya maruz kaldıktan sonra sapıtıyor hormonlar. Raf ürünlerinin ömrünü uzatmak için koyulan etken maddelerde bağırsak florasını mahvediyor.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şakaklar minox ile çıkmış sonra minoxu bırakmış bunu yaptırmış gerileme olmamış. adamın donöründe kellik yokmuş belki bakteri florası harbiden değişiyordur????

mesela bende egzama var deli şekilde benim floramın bozuk olduğunu biliyorum ama düzelmiyor yani
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    eğer başka etken kullanmadiysa güzel ve net sonuç, aslında şunu da çıkarabiliriz nedenlerden birisi de olabilir, yeterli mikro makro besin emilim düzeyine ulaşamayan insanların saçı dökülebilir, aslında sadece bağırsak açısından bakmamak gerekiyor, mide asidi de çok önemli, vücudun uzun sure şişkin kalması gaz problemi hep bu yüzden, mide asidi endotoxinleri parçalıyor, parçalanmayan bakteriler bağırsak yoluna geçip iyi kötü bakteri dengesini bozuyor, probiyotik hapları kesinlikle doğru bulmuyorum, çünkü içindeki spesifik bakterilerin tam olarak ne salgıladığı bilinmiyor, bunun yerine ev yapımı yogurt, salgam suyu iyi gelir. zencefilde mide asidine bi nebze yardımcı oluyor.

Yeni Üye
    barsaklarınıza iyi bakın başka çaresi yok

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    olabilir. sanki ben bir yerde masturbasyonu bırakıp saç çıkışı yakalayan bir adamda hatırlıyorum bu sitede.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.hairlosstalk.com/interac...tm_name=iossmf

Dışkıdan alınan bakterileri özel tekniklerle kalın bağırsağına transfer etmişler, saç dökülmesinin durduğunu söylemiş ve şakaklarda çok iyi iyileşme fark ettim. Forumda konuyu aradım bulamadığım için açtım, bu da bağırsak florasına güzel bir örnek olmuş.
    Bu durumun candida mantarı ile bir alakası var mı acaba?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Abi bizde yapaplım bunu ? Hemen yaptırmam lazım sağlık ocağı yapar mi ?
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

Sayfa 1/3 123 SonSon