Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
70 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Bu Kafa Sizce Tedavimle Kapanır mı ?

minox saçını çok güzel çıkarıyor ama 5-6 ay sonra eğer ppg alerjin çıkarsa (çok büyük olasılık çıkıyor) getirdiğinden çoğunu götürüyor. Tam saçlar çok güçlendi derken elindekindende oluncada çok kötü olabiliyor. minoxile başlicaksan kaşıntı ve kepek olduğunda bırakıp başka tedavilere yönelmen laızm

Yeni Üye
    Hocam çok güzel bir gelişme var, çevrenizden gelen tepkileri merak ettim açıkçası, böyle devam 💪

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ozgurgul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla minox kullanmaya karar verdim bu sonuçlardan sonra. Benim dökülme 3 senedir başladı tepede. şuan belli olmuyor ama saçımı dikmeye çalıştığımda o tepe bölgesi dikilmiyor yana yatıyor anladığım oradaki saçlar zayıflamaya ve dökülmeye başladı.minoxilin sonradan şok dökülme felan yapar mı acaba
    Çok muhtemel. İlk defa kullanımda gerçekten çok iyi sonç verir minoxil. Saç açıklığınız bu kadar ilerlemediyse, kafein, cell gibi pge artırıcı etkenleri, uyarıcı özellk etkenleri denemenizi tavsite ederim. Saçı diktemiyorum yana yatıyor olarak açıklanabilecek bir saç durumu ise, pek bir sorununuz yok diye anlıyorum. Minoxil in şok ve döngülerine katlanamayabilirsiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kardiyo tarzı egzersiz yapmanızı öneririm.

Yeni Üye
    Alıntı Talepkar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam çok güzel bir gelişme var, çevrenizden gelen tepkileri merak ettim açıkçası, böyle devam ��
    Geçen bi arkadaş ortamında saçla ilgili muhabbet açıldı. dedim minoxil ve şu şu vitaminleri kullanıyorum. Aralarından bir arkadaşım hadi canım ben saç ektirdin sandım saçların tel teldi dedi. Sonra erkek arkadaşı için kullandığım şeylerin listesini aldı
    uzun zamandır görmeyenler saç ektirdiğimi düşünüyor. diğer yakın çevrem zaten biliyor kullandığım şeyleri. Ama şunu söyleyeyim minoxil bana reklam ücreti vermeli. Bendeki değişimi gören en az 10 kişi kullanmaya başladı. bir de bunların çevresindeki insanlara anlatıp benim fotoları gösterip onlara başlatmalarını da düşünürsek minoxil iyi ciro yapmıştır son zamanlarda )
    * Minoxil (sabah akşam 5 er fıs)
    * Q10 Koenzim ( her gün bir kapsül )
    * Dermaroller ( 0.50mm iki günde bir )
    * D Vitamini ( her gün )
    * Omega 3 ( her sabah 1 tane )
    * Biotin ( her gün 10.000 mcg )

Yeni Üye
    benim minoxili kullanmaya başlayalı nereden baksanız 8 ay oldu. Döngü olayı yaşamadım. ya da herhangi bir alerji de yaşamadım. Minoxil ve vitaminleri kullanmadan önce saç derimde kızarıklık ve kaşıntı vardı. hata sivilciler çıkardı ara ara. şimdi onların hiçbirini yaşamıyorum. saç derim oldukça sağlıklı. bence bu konuda vitaminler büyük katkı sağladı.
    * D Vitamini ( her gün )

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence kabak çekirdeğinin yeteri kadar üstüne düşülmüyor. Bu tedavide payının çok büyük olduğunu düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence kabak çekirdeğinin yeteri kadar üstüne düşülmüyor. Bu tedavide payının çok büyük olduğunu düşünüyorum.
    Hocam kabak çekirdeği testosteronu artıyor. Nette öyle yazmakta.

Yeni Üye
    kabak çekirdeği yağını sadece 1 ay kullandım. sonra bıraktım. Şimdi de sigarayı bıraktım. Bence sigara da saç olayını ciddi biçimde etkiliyor. zaman zaman yine güncelleme fotolar paylaşacağım
    * D Vitamini ( her gün )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı mckare Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kabak çekirdeği yağını sadece 1 ay kullandım. sonra bıraktım. Şimdi de sigarayı bıraktım. Bence sigara da saç olayını ciddi biçimde etkiliyor. zaman zaman yine güncelleme fotolar paylaşacağım
    Örneğin, saç ekiminden sonra da sigara içilmemesi tavsiye edilir. Ekim sonuçlarını olumsuz anlamda çok etkilediği söylenir. Sigaranın damarları daraltma yönündeki etkisinden dolayı. Çok iyi yapmışsınız, günlük 4-5 den korona dolayısıyla 8-10 sigaralara çıktı. Umarım biz de bırakabiliriz.

Rica etsem kullandığınız vitaminlerin markalarını yazabilir misiniz?

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon