5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bitkisel Yağ Karışımı Hazırlıcam Bakabilirmisiniz Arkadaşlar?

Üye

Question Bitkisel Yağ Karışımı Hazırlıcam Bakabilirmisiniz Arkadaşlar?

Arkadaşlar bi arkadaş bunları kullanarak saç çıkışı yakalamış ne kadar doğru bilmiyorum. denemekten zarar gelmez diyerek bende bugün gittim aldım yağları. sorum şu bunları nasıl karıştırmalıyım eşit miktarda kavanozda karıştırsam uygun olurmu hergun sabah akşam sürmeyi düşünüyorum.

Karışımda kullanılacak yağlar
    https://i.imgyukle.com/2019/12/23/RfGBjb.jpg

Yeni Üye
    Findik yagi, biberiye yagi ve uzum cekirdegi yagi kullanin ozellikle findik yagi bende baya ise yaramisti

Üye
    Alıntı sosin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Findik yagi, biberiye yagi ve uzum cekirdegi yagi kullanin ozellikle findik yagi bende baya ise yaramisti
    Önce boyle bi kulanacam ondan sonra farklı şeyler eklerim içine olursa. 1 aylık hazırlıcam sabah aksam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Perfect Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önce boyle bi kulanacam ondan sonra farklı şeyler eklerim içine olursa. 1 aylık hazırlıcam sabah aksam
    yaglardan uzak durun, esansiyel yag asitleri arasidonik asit zincirini kötü etkileyebilir, pgd2 artışına sebep olabilir, hint yağı castor oil (ricinoleic acid) olabilir, emilimi artırmak için birkac damla castor oil 1ml dmso da çözüp 9 ml kolonya ekleyebilirsin, saç derinde rahatlama nemlenme hissedersen iyidir, yanma huysuzluk kaşıntı hissedersen inflamasyon artışına işaret eder.

Üye
    Alıntı glaurung Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaglardan uzak durun, esansiyel yag asitleri arasidonik asit zincirini kötü etkileyebilir, pgd2 artışına sebep olabilir, hint yağı castor oil (ricinoleic acid) olabilir, emilimi artırmak için birkac damla castor oil 1ml dmso da çözüp 9 ml kolonya ekleyebilirsin, saç derinde rahatlama nemlenme hissedersen iyidir, yanma huysuzluk kaşıntı hissedersen inflamasyon artışına işaret eder.

İlk 1 ay denicem ve 1 ayın sonunda neticeyi yazıcam buraya