Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
77 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Androjen reseptorlerini geri donusumsuz baskilama

Alıntı sosin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etken madde pyrantel degilki pyrvinium
    İsmi yanlış yerden kopyalamışım. Başlıkta bahsedilen maddenin bulunduğu oral solüsyonun reçetesinde boya ve alkol içerdiği yazıyor. Ayrıca doz olarak da bir kere kullandıktan sonra 2-3 hafta gibi bir süre ara verileceği gibi bir şey yazıyor. Bu tür şeyleri kendinizde tecrübe etmeye çalışmanız sağlığınız açısından riskli olabilir. Şampuanın içine karıştırmak bile tehlikeli olabilir. Zira şampuan gibi önümler üzerinde bir sürü dermatolojik testler yapıldıktan sonra bunları piyasaya sürüyorlar. İçine sonradan katılan bir maddenin kafa derisine ne şekilde tesir edeceğini bilemiyoruz.

Yeni Üye
    Bence bi dogum kontrol ne kadar zararliysa o da o kadar zararlidir diye dusunuyorum inhibitor neticede birakildigi zaman enzim aktivitesi bitmiyor ama yavasliyor eskiye nazaran bu da bunun artisidir

Kullanan arkadaslar olursa bilgilendirseler super olur

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence bi dogum kontrol ne kadar zararliysa o da o kadar zararlidir diye dusunuyorum inhibitor neticede birakildigi zaman enzim aktivitesi bitmiyor ama yavasliyor eskiye nazaran bu da bunun artisidir

hocam kullanalım da ,hangi dozajda kullanacağız onu bilmiyoruz

Yeni Üye
    Alıntı pua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam kullanalım da ,hangi dozajda kullanacağız onu bilmiyoruz
    Bu suruplarin orjinal plastik bi kasigi oluyo ya o bi tatli kasigina denk geliyo heralde onlar o sekil kullaniuorlar 2-3 doz birakiyolar biz mesela 2 gunde 1 cay kasigiyla ufaktan baslayalim etkilerine gore konusuruz zaten

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet spiro falan kullanılıyor, tek seferlik olduğu için yarılanma ömrü azsa güzel olabilir ru58841 gibi
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben perşembe başlarım bir aksilik olmazsa

Yeni Üye
    ben perşembe başlarım bir aksilik olmazsa
    Tamamdir benimde suregelen bi tedavim var bitsin baslamayi dusunuyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tamamdir benimde suregelen bi tedavim var bitsin baslamayi dusunuyorum
    eczane üretimden kalktığını söylüyor pirok şurup un

Yeni Üye
    eczane üretimden kalktığını söylüyor pirok şurup un
    Hadi ya bu kotu oldu iste

Yeni Üye
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/19363158/

Veeee bakin ne buldum pyrvinium gibi harmol hydroklorid de non competitive AR inhibitormus
    Harmolde yabani igdenin ve uzerlik otunun icinde var uzerlik otu kullanmak faydali olabilir sac dokulmesine iyi geliyor diyor bazi kaynaklar;

https://www.ekonomidunya.com/yazarla...erlik-otu/911/

Erkekler icin sperm artisi sagliyomus iki cinsiyet icinde birer afrodizyakmis

Ve her ne hikmetse bu da parazit ve bitleri oldurmek icin topik olarak kullaniliyomus

https://keys2liberty.wordpress.com/tag/peganum-harmala/

Uzun sure kullanim testo dusmesine sebep oluyomus ama ayni zamanda kalp hastaliklarinda iyilestiriciyken yine uzun sure kullanim ya da doz asimi kalp krizine sebep olabilirmis

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon