Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Fitnessdan dolayı döküntü

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı 19Yearso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Protein tozlarında creatinin isimli güç arttırıcı var.Dht yükselmesine sebep oluyor onun için sormuştur.
    Hocam o dediğiniz creatin ayrı bir supplement. Protein tozlarında yer almaz.

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Deathrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olympia seviyesindeki sporcularin %90’ı saçsız.
    Hocam o adamlar dışardan normallin 10 katı testo alıyolar ayrıyeten dışardan dht alıyolar(steroidlerle ) dökülmeme ihtimali varmı sence Fitnessı sağlıklı yapanlarda dökülme normalin dışına çıkacağını zannetmiyorum yani zaten dökülen saçı artırma durumu olmuyacaktır hatta sağlıklı beslenme ve egzersizlerle çok daha sağlıklı durumlara gelinecektir.
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eyyup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam o adamlar dışardan normallin 10 katı testo alıyolar ayrıyeten dışardan dht alıyolar(steroidlerle ) dökülmeme ihtimali varmı sence Fitnessı sağlıklı yapanlarda dökülme normalin dışına çıkacağını zannetmiyorum yani zaten dökülen saçı artırma durumu olmuyacaktır hatta sağlıklı beslenme ve egzersizlerle çok daha sağlıklı durumlara gelinecektir.
    dışarıdan gelen androjenleri baskılayacak fda onaylı tedavi de yok sanırsam, androjen antagonisti kullanıyor çoğu
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Doğal yapılan vucut geliştirmede testesteron tabiki yükselir, özellikle bacak antrenmanlarında testesteron baya yükselir, fazla testesteron dht ye dönüşür , dht kas gelişimi için gerekli bir hormondur, ama doğal yollarlar yani steroid siz , yapay hormonsuz , hormon takviyesiz yapılan vucut geliştirmede yükselen testesteron gün içerisinde güvenli sınırlara geri çekilir yani düşer. Doğal yollarla yapıyorsanız saçınıza etki etmez. Creatin dht yi arttıran bir süplementtir, özellikle creatin yüklemesi yapılan dönemlerde dht artar, amaçta budur zaten. Eğer alıcaksınız günlük 1 gr dan fazla almayın, protein tozlarının içindede vardır, içindekiler kısmından öğrenebilirsiniz, ben protein tozu alırken özellikle creatin olmayanını alıyorum, artık hemen hemen çoğu protein tozuna koyuyorlar. Not creatinin dht yi artırdığı ve genetik dökülme var ise süreci hızlandırdığı bilimsel olarak araştırılmış ve doğrulanmıştır.

Alıntı Josef35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam o dediğiniz creatin ayrı bir supplement. Protein tozlarında yer almaz.
    20 protein tozu markasının 19unda creatinin vardır.Açın içindekiler kısmına bakın.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123