9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Saç bakımı

SaçımınDoktoru Üyesi

Saç bakımı

Merhaba iyi günler abilerim , konu açıp boş kalabalık yapmak istemezdim ama saçımın doktoruna sorabilirsiniz kısmına soru olarak sorduğumda cevap alamadım , 17 yaşıma giricem bir kaç aya , saçım doğuştan seyrek şakaklar doğuştan biraz açık ve saç yapım ince telli ve dalgalı , bakım yapmak istiyorum saçlarıma ama nasıl hangi ürünü kullanacağımı bilmiyorum yaşım küçük olduğu için , bana yardımcı olabilir misiniz şuan 16 yaşındayım saç durumum belirttiğim gibi küçüklüğümden beri seyrek ince telli , amacım saç tellerini güçlendirip saç tellerini canlandırmak
    İyi günler dilerim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Mustaf02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba iyi günler abilerim , konu açıp boş kalabalık yapmak istemezdim ama saçımın doktoruna sorabilirsiniz kısmına soru olarak sorduğumda cevap alamadım , 17 yaşıma giricem bir kaç aya , saçım doğuştan seyrek şakaklar doğuştan biraz açık ve saç yapım ince telli ve dalgalı , bakım yapmak istiyorum saçlarıma ama nasıl hangi ürünü kullanacağımı bilmiyorum yaşım küçük olduğu için , bana yardımcı olabilir misiniz şuan 16 yaşındayım saç durumum belirttiğim gibi küçüklüğümden beri seyrek ince telli , amacım saç tellerini güçlendirip saç tellerini canlandırmak
    İyi günler dilerim
    Kozmetik dükkanlarında satılan saç maskeleri kremleri falan kimyasal olduğu için pek yanaşmak istemiyorum , aktarlarda satılan ürünlerden alabilirim yağ olabilir ot olabilir ama bilgim yok yardımınıza ihtiyacım var araştırdım ama çok seçenek var , size güvenim sonsuz abilerim

Yeni Üye
    tüm siteyi hatmetmeni tavsiye ederim
    -Haftada 2 ketoral şampuan , 2 günde bir sawpoo şampuan
    -Günde 2 kere şakaklara ve vertexe nizoral
    -Günde iki kere min-dut

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yardımcı olursanız sevinirim

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alternatif tedaviler sekmesine bakabilirsin.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Mecitefendi sac bakım yağı kokusu cok kotu icine 5 - 10 ml papatya yagi ekleyebilirsin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yardımınız için teşekkür ederim , Kingred abi mesajını geç gördüm dün aktara gidip danıştım Hint yağı ve hindistan cevizi yağını karıştırıp uygulamamı önerdi bende aldım , sizce iyi mi yaptim bide direkt saça uygula dedi yani doğru bir uygulama türü mü yoksa başka şekilde uygulayabilir miyim bu yağları

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dediğim üründe 8 10 cesit yağ var hepsine ayri masraf yapma ben hergun fon cekmeme sprey sikmama rağmen haftada 1 uyguluyorum yetiyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende her gün fön çekiyorum iyice yıprandı saç telleri , hindistan cevizi yağı ve Hint yağını karıştırdım bugün kullandım umarım faydasını görürüm ne kadar zamanda görürüm merak ediyorum