Sayfa 4/43 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
430 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Zix/Aszix Losyon Nedir, Nasıl Yapılır

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Benedict Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Detaylı bir anlatım olmuş çok teşekkürler. Araştırdığım kadarıyla zix çoğu kişide dökülmeyi durduruyor fakat saç çıkışı sağlamada çok etkili değil. Fakat zixin tek başına dökülmeyi durdurması tabiki de onu çok başarılı bir etken yapıyor. Zix ve bir büyüme uyarıcıyla iyi sonuçlar alınabilir.
    Çoğu kişi ketokonazolla zixin birlikte çalışmadığını söylüyor. Siz bu konuyla ilgili ne diyebilirsiniz, ikisi çakışıyor mu yoksa çalışıyor mu?
    ben ikisini de kullanıyorum fark görmedim yani problem yok, tek başına zix kullandığımda yine aynıydı dökülmem muhtemelen ketoral zayıf kalıyor biraz
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bir gün azalderm + minox diğer gün zixs losyon kullanılabilir.
    - Azelaik Asitli Minox
    - Miracle Losyon
    - Pazartesi ve Perşembe Konazol Şampuan

Yeni Üye
    Zix losyonun yan etkisi var mıdır ve nasıl hazırlanıyor yardım lütfen tedaviye başlamam gerekli

Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bir gün azalderm + minox diğer gün zixs losyon kullanılabilir.
    hocam zix çok iyi korur diye düşünüyorum 10 senede 1-1.5 nw çekilme çok iyi bir oran. 5 seneye cb0301 akne için pazara girer kesin sanırım breezula’nın da kullandığı madde buydu. o zamana kadar korusa, bir şekilde de çıkışı sağlasak oradan sonrası hallolur umarım. ki finasteridin fiyatından ucuz ve finasteride yakın koruma sağlıyor, ayrıca yan etkisi de yok öpüp başıma koyarım ben bunu
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kami Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam zix çok iyi korur diye düşünüyorum 10 senede 1-1.5 nw çekilme çok iyi bir oran. 5 seneye cb0301 akne için pazara girer kesin sanırım breezula’nın da kullandığı madde buydu. o zamana kadar korusa, bir şekilde de çıkışı sağlasak oradan sonrası hallolur umarım. ki finasteridin fiyatından ucuz ve finasteride yakın koruma sağlıyor, ayrıca yan etkisi de yok öpüp başıma koyarım ben bunu
    Cümlenizde kesinlik ve belirsizlik ifadesi bile yanyana. Hiç kendinizi 20 yaşımdan 30lara kadar nw1, 1,5 geriletecek kadar korusam yeter sonra zaten çözüm geliyor diye avutmayın bence. Bunu 30a girişinden sonra nw skalasına bile uymayacak kadar saçını kaybetmiş ( belki de 4de 3ü gitti) bir arkadaşınız olarak söylüyorum. 1 senedir forumda önde gelen tüm etkenleri aylarca kullanmış olmama rağmen ancak, bu kaybımın 20de 1ini fln yerine koyabilmişimdir. O da ancak minox ve antiandrojen etkenler ile olabildi. Doğal yollarla saç çıkarmak çok çok zor bence en azındna benim senaryoda öyle. Belki sizde farklıdır.

Bu forumun ilk senesindeki konular altında yığınla 2019larda 2020lerde bu iş tamam umuduyla dolu bir sürü mesaj dolu. Şimdi o çalışmaların isimlerini hatırlayan bile kalmamıştır belki. Öyle bir etkeni, masaj için falan aylarca belki yıllarca güzelleme yaparak vakit kaybetmeyin, kaybettirmeyin, saçınız dökülüyorsa eşeği sağlam kazığa bağlayın.

Yeni Üye
    Gerçekten çok iyi dostum biran önce başlamak istiyorum nerden temin edebilirim maddeleri peki

Yeni Üye
    hocam geceleri minox kullanıyorum da öğlen zix kullansam sıkıntı yaratır mı ?

Alıntı Relanona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam geceleri minox kullanıyorum da öğlen zix kullansam sıkıntı yaratır mı ?
    yok sıkıntı olmaz da minox kullanmadan önce saçı muhakkak yıkayın, zixin kalıntısı ile reaksiyon verebilir çünkü

Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümlenizde kesinlik ve belirsizlik ifadesi bile yanyana. Hiç kendinizi 20 yaşımdan 30lara kadar nw1, 1,5 geriletecek kadar korusam yeter sonra zaten çözüm geliyor diye avutmayın bence. Bunu 30a girişinden sonra nw skalasına bile uymayacak kadar saçını kaybetmiş ( belki de 4de 3ü gitti) bir arkadaşınız olarak söylüyorum. 1 senedir forumda önde gelen tüm etkenleri aylarca kullanmış olmama rağmen ancak, bu kaybımın 20de 1ini fln yerine koyabilmişimdir. O da ancak minox ve antiandrojen etkenler ile olabildi. Doğal yollarla saç çıkarmak çok çok zor bence en azındna benim senaryoda öyle. Belki sizde farklıdır.

Bu forumun ilk senesindeki konular altında yığınla 2019larda 2020lerde bu iş tamam umuduyla dolu bir sürü mesaj dolu. Şimdi o çalışmaların isimlerini hatırlayan bile kalmamıştır belki. Öyle bir etkeni, masaj için falan aylarca belki yıllarca güzelleme yaparak vakit kaybetmeyin, kaybettirmeyin, saçınız dökülüyorsa eşeği sağlam kazığa bağlayın.
    kesin ve sanırım ile başlayan yargılar aynı cümleye ait değil arada virgül olacak. ayrıca zix dediğiniz losyon yağ ot değil ki kafamıza göre iş yapalım. vitroda düşük konsantrasyonda %90, yüksek konsantrasyonda %100 5ar inhibesi yapmış bir şeyden bahsediyoruz burada. daha önceki konuda da fotoğrafsız olan konuları subjektif buluyorum deyip bir sayfa önceki fotoğrafları fark etmemenize de bir şey demiyorum. şu an forumda zix kullanan en az 5 adam var bunlarla iletişim içinde olduğum herkeste dökülmede yaklaşık sıfıra iniş olduğu görülüyor. tabi siz de haklısınız da bu işler öyle yağ sürüp aa döküldü demek gibi değil de bu şekilde bütçesi olmayan dökülmesi yeni kardeşlerimin kullanıp en az ayda bir fotoğraf çekip karşılaştırması üzerine kurulu olmalı. her şeyi geçtim zix dediğimiz olay neredeyse 20 senedir internette konuşulan ve hala kullanılan bir etken, ha çıkış beklemek yanlış olur dediğim gibi 10 senede gerileme yapıyor ama aşırı yavaşlattığını konuştuğum herkes söyledi. diyeceksiniz neden “düzgün” bir tedaviye başlamıyorsun, düzgün sözcüğünü parantez içine almamın sebebi böyle olayların objektif olmaması ne yazık ki. şimdi onu da şöyle açıklayayım, zix yanında masaj gibi uygulamaları şu ana kadar deneyen ne gördüm, ne de duydum. etkisini ben de merak ediyorum ki forumda bu zix hiç düzgün kullanılmamış benexolün işe yaradığı üzere bir yanılsama var ve defter öyle kapatılmış. yani siz gidip nw7 üzeri zix’ten sonuç bekliyorsanız ben bir şey demiyorum. zix dökülmemi kesti buna rağmen miracle hocayı da baya yordum şu iki gündür RU düşünüyorum da işte kart bakiyesi ekside olan ayın sonunu zor getiren öğrenci kardeşleriniz ne yapsın ayda 100-200 tl tedaviye mi başlasın, sigaram yok alkolüm yok buna rağmen diyorum bakın. ha buna rağmen sırf şakaklarda RU düşünüyorum çünkü şu dökülme olayı hepimizin canını sıkıyor. şu lanet olası hastalıkta belki de en iyi çalışan ve yan etkisiz etkenlerden biri zix, zaten elimizde seti, cell, ru, cb, fin, min, dut, zix, ohf dışında işe yarayan şey yok ve aralarından birkaçı zaten yan etki yüzünden tasvip edilmiyor, geri kalanı ise altın kadar değerli etkenler. yapacağımız tek şey bütçemiz neye yetiyorsa işe yarayan bir şeye başlamak ve bütçemiz yoksa bu etkenlerden birinin fda onayı alıp markete girip bütçemize uygun bir skalaya düşmesini umut etmek. ha keşke maddi durumum olsa bütün tedavileri dizerdim (zix de dahil, sudan biraz pahalıya geliyor üşenmem hala kullanırım). şimdi 1 gramlık ru’yu bir seneye yaymaya çalışma hayalleri kuruyorum siz düşünün günümün yarısı burada geçiyor, siz de fark etmişsinizdir. her şeyi geçtim zix kullanan birkaç dostuma da dedim gelin ru alalım diye ama gelin görün ki benimle aynı durumda olan kişiler de var bu forumda.

ha diyorsanız kardeşim benim sana önerim var hep kapım açıktır, ama gidip bazı insanların kısıtlı imkanlarında kullanıp tatmin olabileceği bir etkeni gelip burada bombalamayın, burada yakı otu kullanan da gördük envai çeşit medikal krem kullanan da gördük. daha şimdiye kadar forumda doğru düzgün denenmemiş bir losyonu kötülemenin kimseye faydası yok. internette saçımı kurtardı diye başlık açan insanlar ve 10 sene üzeri hala kullanmaya devam edip zix’siz 1 senede yaşadığı kayıp zix kullanırken yaşadığı 9 senelik kayıptan fazla olanlar var. masaj, ve özellikle zix kanıtlanmış şeyler artık çöp değil, ki ben burada etki görmediğim bir şeyi paylaşmam. her şeyi kullanacağınız yer ayrı şimdi siz gidip zix ile dökülmesini erteleyebilecek nw1 adama aylık 200 lira tutacak tedavi öneriyorsanız ve o adam sadece zix ile hayatı boyunca bu işi götürebilecekse -ki bu bünyedir herkese göre değişir yani mümkündür neden olmasın- ben bu işte mantık görmem. artık alnıma nw3-4 üstü tek başına bir şey beklemesin diye kağıt yapıştırıp gezeceğim.

Sayfa 4/43 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon