5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Reflexology acupressure alternatif tıp

Moderatör

Reflexology acupressure alternatif tıp

Arkadaşlar bilenler vardır reflexoloji ve vücuttaki basınç noktalarına baskı yapmak bazı noktalara faydalı gelir örnegin baş ağrısına karşı baş parmak kemiğiyle işaret parmagı arasında kalan bölgeye baskı yapmak gibi başım agrıdıgında sınıfta arkadaşların başı ağrıdıgında felan önerdiğim ve işe yarayan bir tekniktir şimdi benzer bir mantıkla bu videoları gördüm önce de scalp massagenin bahsi geçmişti diğer forumdayken kısa kesecegim
    http://www.youtube.com/watch?v=suZEaq4HQoQ bu tekniği göstermiş yorumlarda şaka felandır denmiş fakat http://www.youtube.com/watch?v=WlIQ_1bEl7A bu videoya yapılan yorumlardakiler fayda gördüğünden bahsetmiş en üstteki yorum dikkatimi çekti özellikle, ben deneyecegim parmak ne alaka saçla diyen olacak belki fakat unutmayalım ki tansiyon ilacını saç çıkarmak için kullanıyoruz skeptik bakmamak gerek, ben buraya bırakayım belki faydasını gören olur sağlıcakla

Moderatör
    yüksek tansiyonu olanlar yapmasın felan diye okudum dikkat

Moderatör
    Hair Loss Help Forums - Results with Balayam so far şunu da bırakayım şuraya saçmalama ne alaka diyen olur diye iyi veya kötü bir etkisi varmış

Moderatör
    BALAYAM IS A SCAM - PLEASE DO NOT DO BALAYAM OR BELIEVE THE MAN CALLED SK! - YouTube teknik sahteymiş kullananlar daha da fena olmus videonun sahibi -bunlar değil başka bir videonun- kötü diye yorum yapanları engelliyormus yani bulaşmayın

Moderatör
    one of the best blogg ...... bir de böyle bir şey buldum hangisi dogru hangisi yanlıs anlamadım gitti