Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: dökülmeyi engelleme - yapılandırma - güçlendirme --- AMİNOASİT çözümleri

Yeni Üye
    kullanan oldumu fayda- zarar yada kullanım şekli mucize değil az da olsa katkı ?

Banned
    ee trophamine kullanan oldumu

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    demek ki hiç yok
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    Acaba kullansam mı? Fiyatı 12.5 lira.Pahalı birşey değil yani.Hiç kullanan olmadı sanırım.

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben kullandım, bulunması zor bir ürün. Kullandığım ürünlerin kafamda yarattığı his benim için önemli olduğundan bu aminoasit bende pek iyi bir his bırakmadı o yüzden öyle dolapta kaldı. Bir de kullanım yöntemi de önemli sanırım açıldıktan sonra hızlı tüketilmeli ya da alternatif koruma yöntemleri geliştirilmeli. Açıkçası aminoasitlere tedavide yer verilmek isteniyorsa illa lokal kullanım olmasına gerek yok. Oral kullanımda anti androjenler gibi korkutucu sonuçları yok. Tabi ihtiyaçların üzerine çıkmamak kaydıyla.

Hocam Bu Hardline Kreatinin oral olarak kullanımda faydası olur mu saça olumlu veya olumsuz varmı bilgisi olan ?

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı frenzy59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam Bu Hardline Kreatinin oral olarak kullanımda faydası olur mu saça olumlu veya olumsuz varmı bilgisi olan ?
    sanırım aminoasitlerin içinde yer alan bir madde? forumda bir kullanıcı spor yaparken aminoasit kullandığını ve saçlarının her zamankinden daha iyi hale geldiğini gözlemlediğini yazmıştı. yarayabilir..

Sayfa 3/3 İlkİlk 123