4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Saçlarım çok döküldü agresif dökülme şeklinde

Saçlarım çok döküldü agresif dökülme şeklinde

23 yaşındayım. Saçlarım agresif dökülme şeklinde çok döküldü. Üst kısım çok seyreldi baya açıklıklar oluştu. Bu durum uzun zamandır var ve çaresini bulamadım. Beni çok üzüyor. Aynaya bakmaz oldum. Psikolojim bozuldu. Pek dışarı bile çıkmaz oldum.
    yıkadığım saç ertesi gün acayip şekilde yağlanıyor. her gün yıkamak zorunda kalıyorum.
    Forumda gördüğüm kadarıyla bir çok tedavi var ama hangisini yapmalı bilemiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Karamsar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    23 yaşındayım. Saçlarım agresif dökülme şeklinde çok döküldü. Üst kısım çok seyreldi baya açıklıklar oluştu. Bu durum uzun zamandır var ve çaresini bulamadım. Beni çok üzüyor. Aynaya bakmaz oldum. Psikolojim bozuldu. Pek dışarı bile çıkmaz oldum.
    yıkadığım saç ertesi gün acayip şekilde yağlanıyor. her gün yıkamak zorunda kalıyorum.
    Forumda gördüğüm kadarıyla bir çok tedavi var ama hangisini yapmalı bilemiyorum. Bana yardımcı olur musunuz?
    Yağlanmaya miracle iyi geliyor forumdan gördüğüm kadarıyla miracle üstüne min+dut veya miracle + oral finasterid karar sizin şeklinde başlayabilirsiniz haftada 1-2 ketoral şampuanla yıkayın

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi ilk olarak miracle losyon kullan eczaneye git diane35 ve aldactone 100 mg + dekort (yoksa onadron) ampül iste reçetesiz zaten bu ilaçlar bu ilaçlar 26 tl eder . migrosta elseve arginine direnç x3 losyon sprey var onu da al losyon 200 ml dir ama sen yarıla 100ml'mini al geriye kalan 100 ml'yi losyonun bitince tekrar yaparsın yukarıda yazdığım ilaçları 100 ml içine kır sonra bir 3 saat kadar buzdolabında beklet ama arada bir çalkala ilaçlar erisin daha sonra günde 1 kullanmaya başla
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

Netten aldım site ismini sanırım veremıyoruz v ile baslayan inş orjınaldır