Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
57 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Dutasteride vs Finasteride

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kelvemutsuzhakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok ben dktora gitmem hiç gitmedim bugüne kadar hasta da olsam gitmedim hastane doktor sevmem çok güçlü bir bünyem var kendim yenerim her şeyi. kendi kendime alıyorum transım ben artık hakan olarak değil müjde olarak yaşamak istiyorum o yüzden hormon rejimine başladım. kaderin cilvesi trans doğmama rağmen vücudumda kimsede görmediğim bir testesteron yüksekliği vardı. eskiden fırça gibi saçım vardı vücudumda tek tüy yoktu. sonra birden heryerim sadece ayak altı ve avuç içim hariç kıl doldu ve saçım gitti. şimdi bu ilaçlarla istediğim kıza dönüşmek için kullanıyorum. ha tabi androcur u da unutmuştum. psikolojim zaten kötü bir aile ve çocukluktan bozuktu bir de hep gizlenmek zorunda olmaktan. tabi bendeki bi polar bozukluk da etkili onunla ilgili de tedavi olmadım hiç ama biliyorum rahatsızlığımı. aşırı dindarlıkdan dolayı da rahatsızlıklarım vardı. neyseki artık ateistim rahatım. bu ilaçların etkisi var tabi ki. tamamen kadınsı düşünceler ve duygular vermekte. zaten olanı daha da azdırıyor.
    ama bu da insanın elinde ben hepsini yendim zamanla olumlu düşünceyle bilinçaltını kandırıp öyleymiş gibi yapıp zamanla istediğiniz vücuda fiziğe sese aşka paraya herşeye sahip olabiliyorsunuz tabi istediğimiz ruh haline de.
    tabi farklı konulara da atladım ama etkisi var ancak bu ilaçları kullanan arkadaşlar dikkatli olmak zorunda ben değilim umrumda da değil gözüm karadır her konuda.
    hrt mtf videolarını izlerseniz youtube da bir çok trans bireyin videolarda ağladığını görürsünüz. insanın yapısıyla da alakalıdır tabi.
    fazla da takmayın hayal edin inanın sabredin gerçek oluyor herşey. öyle bir şey işte
    o saçları çıkarıp uzatıp sallıycam bir seneye foto da koyarım o zaman
    Hocam görüşlerinize tamamen saygılıyım ancak bu kadar ilaç fazla çoğu aynı etkene sahip combo yapmak böyle sizi bitirir alın su kişiye bakın : Not: Uzun sarı saçlı fotoğraftaki peruk , saçlarını kısa kestiriyor. Saçları uçmuş

http://www.hairlosstalk.com/interact...ssive-regimens!

kendisi trans ve NW 5 ten Nw1 e gelmiş sizin gibi bir sürü ilaç almıyor . Bari bu tarz insanları arastırın bu kadar ilaç fazla hocam.

2-Bir diğeri trans değil ancak biraz ağır tedavi uygulayanlardan:

http://www.hairlosstalk.com/interact...netic-alopecia
    Konu Tremonti tarafından (12.06.2016 Saat 14:56 ) değiştirilmiştir.

benim bildiğim bu kullandığım ilaçların hepsi hormon rejimi için gerekli androcur gerekli progeston estafem diane 35 de öyle saç için de proscar gerekli hangisini çıkarıcam ki bunların

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tremonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam görüşlerinize tamamen saygılıyım ancak bu kadar ilaç fazla çoğu aynı etkene sahip combo yapmak böyle sizi bitirir alın su kişiye bakın : Not: Uzun sarı saçlı fotoğraftaki peruk , saçlarını kısa kestiriyor. Saçları uçmuş

http://www.hairlosstalk.com/interact...ssive-regimens!

kendisi trans ve NW 5 ten Nw1 e gelmiş sizin gibi bir sürü ilaç almıyor . Bari bu tarz insanları arastırın bu kadar ilaç fazla hocam.

2-Bir diğeri trans değil ancak biraz ağır tedavi uygulayanlardan:

http://www.hairlosstalk.com/interact...netic-alopecia
    adam ne sonuc almış beee vallaha bravo ama sonunda kadın olmuş işte şu sonucu alableçek bişeyler bulsak hep belli yere kadar geliyor sonra duruyor tedaviler

varolanı korumak okey güzel ama ya varolmayan nasıl çıkaçak offf
    Konu bendeniz tarafından (12.06.2016 Saat 15:20 ) değiştirilmiştir.

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam ne sonuc almış beee vallaha bravo ama sonunda kadın olmuş
    Aynen hocam, ostrojen neler yapıyor, kadınlar değerini bilsin , hem kalp ve damarlar için hem de bu saç illeti için iyi

hormonlar değiştiriyor insanı ben izlediğim videolarla ağzım açık kalıyordu tabi bendeki değişimi görenler eski ve yeni fotolarımı görenlerin ağzının açık kalmadı gibi.

Alıntı Tremonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen hocam, ostrojen neler yapıyor, kadınlar değerini bilsin , hem kalp ve damarlar için hem de bu saç illeti için iyi
    kalp ve damarlar içinde faydası ne östrejenin ?

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam ne sonuc almış beee vallaha bravo ama sonunda kadın olmuş işte şu sonucu alableçek bişeyler bulsak hep belli yere kadar geliyor sonra duruyor tedaviler

varolanı korumak okey güzel ama ya varolmayan nasıl çıkaçak offf
    bendeniz hocam benim anlamadığım nokta, pubmed vs yerlerdeki araştırmalar da , çok aşırı saçı dökülmüş olanlarda kroner arter rahatsızlığına benzerlik ile ilişkilendirilmiş, bir diğerinde yine nw skalası yüksek olanlarda testeron seviyeleri düşük denmiş , testesteron düşüklüğünün insülin direnci ve kilo almaya neden olduğu ile ilgili yazılar var. Çoğu insan oral ilaç minox ile bir sonuc yakalyamazken , ostrojen destekli ağır tedavi uygulayanlar çoğu bu denli nasıl sonuç alıyor ben anlayamıyorum. Saç dökülmesine çare bulmak için kadınların ciddi ciddi incelenmesi lazım .
    Konu Tremonti tarafından (12.06.2016 Saat 15:32 ) değiştirilmiştir.

cok aşırı ssacı dökülen tanıdıklarım var ama kalp rahatsızlıgı yok cogunun

testesteronun düşüklüğü belki östrejeni kuvvetlendiriyor biliyorsun östjen kilo aldılar yaglandırır kas yakar belki böyle etkisi vardır testesteron düşükse östrejen vücutta daha baskın oluyodur belki

minox oral ilaçla hakkaten enterasan sonuclar alanda var ama hicbişey yapamayanda var buda sunu gösteriyor cokkarmasık bir durum bu kişiden kişiye ilaçtan ilaça degisiyor etkisi

östrejen destekli bu sonucu hakketenbende anlamıyorum adam resmen kel sac ektirse yapamaz bunu basıyor hormonu ve ölmeyen sac foliküllerini harekete geciriyor peki bir soruda su biz bu maddeleri kafamıza sacın direk dibine sıkıyoruz neden bu sonuc alınmıyor dostum

Alıntı kelvemutsuzhakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hormonlar değiştiriyor insanı ben izlediğim videolarla ağzım açık kalıyordu tabi bendeki değişimi görenler eski ve yeni fotolarımı görenlerin ağzının açık kalmadı gibi.
    düzenli test yaptır hocam, b12 ( andocur b12 azaltabilir buda saç için olumsuz) ve milk thistle al ancak bunlar o ilaçlara karşı ne kadar korur bilmiyorum. Bir Dr ' a git hakan ciddiyim .

Bir gorsun konusun bunlar kolay tedavi değil, tamam saç için vs Dr lara kızıyoruz ancak hormon tedavileri bizi çok aşan konular diye düşünüyorum .

Belki çok iyi bir dr la karşılaşırsın bir şans ver, git hocam. Psikolojini anlıyorum, belki karaciğerini, vs yormadan aynı başarıyı alacağın tedavi uygulanacak. Sen değerli bir insansın ve senden bir tane var, bunu unutma.

birde söyle bişey var yahuuuuuuuuuu 100 sene varmış sac sorunun çözümüne yok 50 sene var yokjaponya sunu cıkardıda abd sunu cıkardı

ya bu örnekteki adam yada kadın sorunu çözmüş okeymi yani aha işte sorunu çözmüş biri ne folicept ne şu nekök hücre adamsorunu çözmüş sacı tokayla baglıyor resmen

bu bilim adamları buörnekten yolaçıkarak bizi erkek bırakarak kadın yapmadanyan etkisiz su ilaçlarla su sonucu aldıramıyormu ya nerde bu bilim dünyası abd başkanı dahil herkese sesleniyorum nerdesiniz ulannnnn ömrümüz bitti be !!

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler