57 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dutasteride vs Finasteride

Threaded View

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kelvemutsuzhakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok ben dktora gitmem hiç gitmedim bugüne kadar hasta da olsam gitmedim hastane doktor sevmem çok güçlü bir bünyem var kendim yenerim her şeyi. kendi kendime alıyorum transım ben artık hakan olarak değil müjde olarak yaşamak istiyorum o yüzden hormon rejimine başladım. kaderin cilvesi trans doğmama rağmen vücudumda kimsede görmediğim bir testesteron yüksekliği vardı. eskiden fırça gibi saçım vardı vücudumda tek tüy yoktu. sonra birden heryerim sadece ayak altı ve avuç içim hariç kıl doldu ve saçım gitti. şimdi bu ilaçlarla istediğim kıza dönüşmek için kullanıyorum. ha tabi androcur u da unutmuştum. psikolojim zaten kötü bir aile ve çocukluktan bozuktu bir de hep gizlenmek zorunda olmaktan. tabi bendeki bi polar bozukluk da etkili onunla ilgili de tedavi olmadım hiç ama biliyorum rahatsızlığımı. aşırı dindarlıkdan dolayı da rahatsızlıklarım vardı. neyseki artık ateistim rahatım. bu ilaçların etkisi var tabi ki. tamamen kadınsı düşünceler ve duygular vermekte. zaten olanı daha da azdırıyor.
    ama bu da insanın elinde ben hepsini yendim zamanla olumlu düşünceyle bilinçaltını kandırıp öyleymiş gibi yapıp zamanla istediğiniz vücuda fiziğe sese aşka paraya herşeye sahip olabiliyorsunuz tabi istediğimiz ruh haline de.
    tabi farklı konulara da atladım ama etkisi var ancak bu ilaçları kullanan arkadaşlar dikkatli olmak zorunda ben değilim umrumda da değil gözüm karadır her konuda.
    hrt mtf videolarını izlerseniz youtube da bir çok trans bireyin videolarda ağladığını görürsünüz. insanın yapısıyla da alakalıdır tabi.
    fazla da takmayın hayal edin inanın sabredin gerçek oluyor herşey. öyle bir şey işte
    o saçları çıkarıp uzatıp sallıycam bir seneye foto da koyarım o zaman
    Hocam görüşlerinize tamamen saygılıyım ancak bu kadar ilaç fazla çoğu aynı etkene sahip combo yapmak böyle sizi bitirir alın su kişiye bakın : Not: Uzun sarı saçlı fotoğraftaki peruk , saçlarını kısa kestiriyor. Saçları uçmuş

http://www.hairlosstalk.com/interact...ssive-regimens!

kendisi trans ve NW 5 ten Nw1 e gelmiş sizin gibi bir sürü ilaç almıyor . Bari bu tarz insanları arastırın bu kadar ilaç fazla hocam.

2-Bir diğeri trans değil ancak biraz ağır tedavi uygulayanlardan:

http://www.hairlosstalk.com/interact...netic-alopecia
    Konu Tremonti tarafından (12.06.2016 Saat 13:56 ) değiştirilmiştir.

Bu Konudaki Etiketler