Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Finasteride veya Proscar hk. Yardım!

Finasteride veya Proscar hk. Yardım!

Merhaba herkese, yaşım 25 saç için denemediğim yol kalmadı. Saçlarım aşırı seyrelmeye başladı. Sanırım dht hormonlarım bana savaş açmış durumda... Saç diplerim nasıl kaşınıyor elektrikleniyor anlatamam size! Sırtım, göğüs bölgem kıl içinde fakat lanet olası başım harita gibi seyrek durumda... Asıl soruma gelirsek finasteride veya proscar haplarını internet üzerinden temin edebilirmiyim? fiyatı ortalama nedir? nereden bulabilirim? Araştırdım fakat bulamadım bu konuda yardım ederseniz sevinirm.

Yeni Üye
    En yakin eczaneye gidip alabilirsin internete gerek yok. Ama tavsiye etmem, bir süre iyi sac cikisi olur, 8 ay sonra shedding başlar hepsi gider, yine cikar yine gider. Stabilligi yok. Yan etkileri cabasi.

Alıntı parahesa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese, yaşım 25 saç için denemediğim yol kalmadı. Saçlarım aşırı seyrelmeye başladı. Sanırım dht hormonlarım bana savaş açmış durumda... Saç diplerim nasıl kaşınıyor elektrikleniyor anlatamam size! Sırtım, göğüs bölgem kıl içinde fakat lanet olası başım harita gibi seyrek durumda... Asıl soruma gelirsek finasteride veya proscar haplarını internet üzerinden temin edebilirmiyim? fiyatı ortalama nedir? nereden bulabilirim? Araştırdım fakat bulamadım bu konuda yardım ederseniz sevinirm.
    İnternette bulmana gerek yok en yakın eczaneye gidip alabilirsin.
    Proscar veya propecia’yı önerecekler

Yeni Üye
    Kesinlikle önermem oral olarak, spesifik etkileri görünce derhal bırakırsınız zaten.

Yeni Üye
    Proscar 30 tl 5 mg 28 tablet.. 5 e bölüp hergün 1 mg alıyorsun.
    Propecia 1 mg 28 tablet 180 TL civarı galiba fiyatı bulması biraz zor.. Günlük 1 tablet kullanıyorsun.. Fiyat farkı çok yüksek ama fark yok ikisi arasında.. Genelde proscar kullanıyo.
    Ben 3 aydır falan kullanıyorum proscarı saç telleri kalınlaştı ama saç çıkışı pek yok gibi bilmiyorum.. Onun yerine topikal dht blocer losyonlar daha iyi bence bi süredir miracle deniyorum ön taraftaki Bi türlü uzamayan minyatür saçlar belirginleşmeye başladı yalnız bende yoğun baş ağrısı yaptı miracle diane 35 ten galiba..
    Yani saçlarında belirgin açıklık varsa finasteridden çok bişey bekleme bence..belki 1 yıl 2 yıl sonra kapatırmıydı bilmem.. Fin kullanırsan da mutlaka topikal bişeylerle destekle sddve oral Fin olmuyo..

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keseden sallamayalım lütfen, stabilite olarak en uzun ve etkili tedavi finasteride dir minoxla karışmasın
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Yeni Üye
    @Eleanor Başkan ne zamandır kullanıyosun finasterid etkileri ne zamn görünür seyrekleşen bölgelerde saç çıkışı olur mu sadece finas ile? 3 ay oldu açıkçası pek umudum yok genel olarak artı ama ön taraf biraz seyrelip yavaş yavaş kapanıyo gibi normal midir acaba??

Fini bir süre kullandıktan sonra daha hafif etkenlerle koruyabilirsin sanırım saçı bende almayı düşünüyorum. Propecia daha etkiliymiş bu arada

SaçımınDoktoru Üyesi
    Finastreid etkili fakat ön bölgelerde aman aman etki beklemeyin 1.5 yıl oldu başlayalı

Benim önlerde saç var ama seyrek ve cansız... xpecia tablet de kullandım 4 kutu bitirdim ama hiçbir etkisini, yan etkisini görmedim. Minoxil ile proscar ı deneyeceğim hep bu ikiliden internetteki yan etkilerini okuyup korktuğumdan bulaşmak istemedim. Ben artık psikolojik olarak da çok yoruldum eskiden acayip gür saçım vardı çoğunu kaybettim Allah yardımcımız olsun çok zor 😢😢

Sayfa 1/2 12 SonSon