10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Seti+ Cell tedavim

Yeni Üye

Smile Seti+ Cell tedavim

Herkese merhaba 27 yaşındayım. Lise yıllarımdan beri saçım dökülüyor. Yılan yağlarından, aktarlarda satılan otlardan tutun her şeyi denedim. Dökülmem son 3 yılda hızlandı iyice telaşlandım ve her gördüğüm yöntemi denemeye başladım.

PRP ve mezoterapi denemeye karar verdim fiyatıyla başedemeyeceğimi anlayınca santrifuj makinesi alarak kendi kendime PRP bile yaptım. Mezoterapi losyonlarını yurt dışından getirterek onları da enjektörle kullandım hiç bir şekilde saçımda en ufak bir iyileşme olmadı. Sonra masaja başladım günde 20dk*2 olarak 6 ay masaj yaptım bununla da bir ilerleme kaydedemedim. Sonra forumlarda gördüğüm dermarollerı denedim bir ilerleme hala yoktu bende gözümü kararttım dermastamp aldım, forumlarda gördüğüm kanatarak 2 cm lik dermastapm yöntemini bile denedim ve saçlarım aşırı kötü bir hale geldi. Burada uzatmamak adına anlatmadığım bir çok yöntem daha denedim ama hepsi doğal yöntemlerdi. Minoxil ve finansterid gibi şeylere hiç sıcak bakmadım.

1 ay kadar önce bütün umutsuzluklarımın tavan yaptığı ve depresyona girdiğim bir dönemde bu forumu buldum. Bayramlarda akrabalarımın bile yanına çıkmak istemediğim bir dönemdi. Miracle Hocamla konuştum bana seti ve cell önerdi. Ben önce seti ile başladım 1 ay kadar kullandım dökülmem durmamıştı bu arada ağır bir masaj da yapıyordum. Miracle hocama danıştım setinin antiinflamatuar etkisinden dolayı inflamasyona sebebp olacak şiddette bükmeler yaptığım masajı bırakmamı söyledi ve tedavime cell de ekledik. Yaklaşık 4 gün önce başladım celle ve seti ile kombine kullanıyorum.
    Yeni saçım çıktı diyemem ( bu kadar kısa sürede bunu beklemiyorum zaten) ama ilk defa psikolojim düzgün çünkü saçlarım diri duruyor, saç diplerimdeki acı kayboldu. Aynaya baktığımda kesinlikle daha iyi duruyor bu psikolojik değil arkadaşlar. Saçımı taradığımda tarakta eskisi kadar saç kalmıyor. Buradan miracle hocama teşekkür ediyorum. İlk fotoğraflarımı çektim fotoda anlayabileceğiniz bir değişiklik olduğunda(inşallah olacağını düşünüyorum) öncesi sonrası şeklinde sizlerle de paylaşacağım

Yeni Üye
    Geçmiş olsun inşallah umduğunu alırsın. Dermarollerla devam ediyorsundur umarım yadsınamaz bir yararı var tabi ki düzenli Gün içinde de Karanfil suyuyla saçlarınızı ıslatabilirsiniz ben düzenli olarak kullanıyorum yararını gördüm o yüzden herkese söyleme gereksinimi hissediyorum belki sizde de işe yarar.

SaçımınDoktoru Üyesi
    İnşallah istediğin şekilde saçlarını kurtarırsın , hepimiz bunun için kıvranıyoruz miracle hocam sağolsun büyük bir etkisi oluyor burada öğrendiklerimiz forum vesilesiyle sohbet etitğimiz insanlar gerçekten etkili
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi

istediğin sonucu inşallah alırsın bende aynı kombini düşünüyorum ilaç olarak ve yan etki olur mu zararı olur mu esas üstünde durduğum konu bu ama çözüm bazında en temizi cell + seti gibi duruyor hoca sağolsun

Yeni Üye
    İnşallah hocam sağol. Dermaroller a devam etmiyorum. Benim saçıma kesinlikle zarar veriyor. 0,5 mm ile bile yaosam ertesi 2-3 gün deli gibi saçım dökülüyor.

Bendede dermastamp sonrası küçük cılız saçlar dökülüyor.2 3 gün sürüyor ama bu dökülmeye kanmamak lazım 2 haftada 1 faydalıdır.
    Tedavim 1.gün seti cell 2.gün peptid 3.gün kafein cell şeklinde dönüşümlüdür.İlaveten hergün 10dk masaj ve haftada 1 iğneleme yapıyorum.

Yeni Üye
    Şimdilik sürecimi paylaşıyorum bu süreci aşama aşama sizlerle paylaşacağım. Saçlarım canlandı ve dökülmem azaldı. Dışarıdan bakarak küçük gelişmeleri anlamak mümkün değildi tabiki ve ben de telefonun kamerasıyla anlamaya çalıştım. Fotolara bakınca diplerde canlanan saçlar olduğunu görüyorum ,incelerken ışık, açı ve elimin tuttuğu yer gibi faktörleri göz önünde bulundurursak daha doğru karar verebiliriz.
    Ayrıca siyah siyah noktalar var farkındayım, cell rengi siyah olan bir sıvı ve kullanımdan sonra gözeneklerde küçük küçük renk kalıyor.
    Fotolarda üsttekiler yeni çekim alttakiler cell seti öncesi durumları gösteriyor.
    Sol şakak

Sağ şakak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nick_m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdilik sürecimi paylaşıyorum bu süreci aşama aşama sizlerle paylaşacağım. Saçlarım canlandı ve dökülmem azaldı. Dışarıdan bakarak küçük gelişmeleri anlamak mümkün değildi tabiki ve ben de telefonun kamerasıyla anlamaya çalıştım. Fotolara bakınca diplerde canlanan saçlar olduğunu görüyorum ,incelerken ışık, açı ve elimin tuttuğu yer gibi faktörleri göz önünde bulundurursak daha doğru karar verebiliriz.
    Ayrıca siyah siyah noktalar var farkındayım, cell rengi siyah olan bir sıvı ve kullanımdan sonra gözeneklerde küçük küçük renk kalıyor.
    Fotolarda üsttekiler yeni çekim alttakiler cell seti öncesi durumları gösteriyor.
    Sol şakak

Sağ şakak
    Merhaba, fotolar gözükmüyor. Gmail linki üzerinden paylaşmaya çalışmışsınız sanırım.

Hızlıresim gibi bir foto paylaşım platformu üzerinden paylaşabilirsiniz.

Yeni Üye
    Fotoları yükleyememişim tekrar yüklüyorum. Üstteki fotolar 1 aylık sonuç.
    Sağ Şakak
    https://i.hizliresim.com/VQQD6P.jpg
    Sol Şakak
    https://i.hizliresim.com/bvv6Yn.jpg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sol sakak baya ilerlemiş