Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
63 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Ketoral ve Azalderm Krem Kullanımı

B3n ketorol ce azelderm.kremı sacımın tepe bolgesıne yapısından dolayı uygulayamıyorum sadece sakaklara surebılıyorum nohut tanesı kadar ketoral mercımek tanesı kadar azelderm bunları tepe bölgesine surme yolu varmı

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı ugur3344 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    B3n ketorol ce azelderm.kremı sacımın tepe bolgesıne yapısından dolayı uygulayamıyorum sadece sakaklara surebılıyorum nohut tanesı kadar ketoral mercımek tanesı kadar azelderm bunları tepe bölgesine surme yolu varmı
    Tepe bölgesinin yapısı derken? Saç kısayken (1 numara) çok kolay sürülüyor şimdi biraz uzadı, kremi az kullanınca tüm saç derisine sürmek zor oluyor. Ben de kafamda 5 bölge belirleyip parmak ucuna sıktığım kremi oralardan yayıyorum. Yoksa nohut tanesi falan yetmez.

Ketoral-azelderm-acnelys kremleri kullanmaktayım uzun bir süredir ancak şakaklarımın daha da açıldığını gözlemliyorum acaba önce bir geriye gidiş sonra bir çıkış periyodu mu var bu kremlerde, kullanan arkadaşlar konu hakkında aydınlatabilir mi acaba beni, yoksa bırakmayı düşünüyorum kremleri kullanmıcam.
    Güncelleme: 01.04.2017
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Cafein-2 ml (Her Öğleden Sonra)
    Saf Minox-2 ml (Her Akşam)
    Dermaroller 540-1.mm (3 günde 1)
    Dermoday Şampuan

Alıntı halilah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ketoral-azelderm-acnelys kremleri kullanmaktayım uzun bir süredir ancak şakaklarımın daha da açıldığını gözlemliyorum acaba önce bir geriye gidiş sonra bir çıkış periyodu mu var bu kremlerde, kullanan arkadaşlar konu hakkında aydınlatabilir mi acaba beni, yoksa bırakmayı düşünüyorum kremleri kullanmıcam.
    azeldrem kremin bazen dökülme yapabileceği yazılmıştı ama tam emin değilim. 3 kremi de kullanıyorsan oranları iyi ayarlaman lazım. daha bilgili arkadaşlar yardımcı olabilir o konuda

Etkenleri teker teker etkilerini görerek tedavinize ekleyip çıkarın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halilah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etkenleri teker teker etkilerini görerek tedavinize ekleyip çıkarın.

Sadece ketoral krem benim şakaklarda ters etki yaptı (2 ay kullandım). kremleri teker teker deneyip tedaviye yön vermek gerekiyor, şimdi 2 ay azelderm-acnelys deneyeceğim eğer dökülme devam ederse kremleri tedavimden çıkaracağım.

Ketorali yaklaşık 2 aydır kullanmaktayım. Sürekli kullanabileceğimiz bir krem mi bu? Yoksa bir süre sonra etkisini kaybedecek bir şey mi, ara vermemiz gerekir mi?
    Miracle losyon sabah-akşam (1 kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 dekort ampul)
    Minoxidil akşam
    Biotin-sabah, omega 3-gece

Yeni Üye
    Ketoral krem kesin olarak DHT baskıladığına emin miyiz?

Alıntı kules Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ketoral krem kesin olarak DHT baskıladığına emin miyiz?
    Androjen reseptörüne afinitesi bulunmaktadır dolayısı ile kapatır direk reductase enzimi üzerine etkisi yoktur ayrıca gnrh üzerinden hormonel loop (döngü) etkileşimi vardır ve bu etki androjen tarafında azaltıcı bir etkidir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar. Doktor bugün bana KETEROL şampuan önerdi. Bende aldım Kullanmadan önce size sormak istedim.Ben normalde zeytin yağlı sabun kullanıyorum.
    Kazak cemi iki nohut kadar alıp yedirmemizi istemiş. Bu dediği krem için mi Şampuan için mi?

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon