ARkadaşlar öncelikle bu etkeni öğrenmem biraz farklı oldu bir akrabamın tanıdığı bayanın saçları birden birkaç gün içerisinde stresten dökülmüş muhtemelen alopesi kendisi bu tarz birşey demişti sanırım, haliyle bu duruma takmış en sonunda bir arkdaşı tanıdığı vasıtasıyla bir krem kullanmış ve dökülmesine iyi gelmiş bu tanıdığında erkek ,onda genetik dökülme olduğunu söyledi ve bu tanıdığınında oğulları doğuştan saçsız olan bir ailenin uğraşları sonucunda bir doktordan bir krem reçeteletmişler ondan alıp kullanmış ve çocukta ayrıca diğer arkadaşında ve kendisinde bu krem sayesinde saç çıkışı sağlamış, dökülmeyi gençte durdrumuş ve çocukta saç çıkarmış , kendisindede saç çıkışları olmuş 3-4 ay içerisinde , hafif yuvarlak boşluklar var ve biraz seyrek saç ama kendisinde hiç saç yokmuş , şimdi gelelim konuya kendisiyle bunları konuşarak öğrendim fakat kendisi reçeteyi başkasından alıp yazdırdığını ve bir labaratuvara verdiğini ve ordan aylık ömrü olacak şekilde kremi aldığını söylüyor , doktorun adını bilmiyor tanıdığının tanıdığı olduğu için bulamadık bir türlü , bu kısma ben de anlam veremedim , labaratuvara sormuş reçeteyi atmadılar ama cignolin dediler madde olarak fakat kendisi içinde birşeyler var dedi anlamadım kendisi de pek bilmiyor ama çok övdü bu kremini , sizce bu cignolin bu kadar etkili olabilir mi ? Kullanan biri çocuk saçsız , biri kadın sıofırdan saç çıkışı , diğeri ise genetik dökülme bu üçünede iyi gelmiş bizlerde aga tedavisine ekleyebilir miyiz ? direkt krem formumu nasıl kullanabiliriz ?