Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon
108 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: bi hikaye de ben anlatayım yaş : 20

SaçımınDoktoru Üyesi bunalıyorum_aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence zamanında tedaviye başlamışsın, kimse bu saça dökük diyemez Öncesi resimler olmadığı için bende pek bir şey diyemeyeceğim, burada önemli olan ilerleyen aylardaki durumun olacak gibi, umarım istediğini fazlasıyla alırsın

Saçların parlak ve sağlıklı görünüyor öncesi resimlerin olmasada bu parlaklık ve sağlığı losyona bağlıyorum çünkü ben kullanmaya başladıktan sonraki hacim artışı ve sağlıklı görüntüye benzettim. Tabiki bu dediklerim tamamen varsayımdır...

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sporun saç dökmesi gibi bir şey kesinlikle mümkün değil hatta tam tersine faydası bile olacaktır bence. Kaslar ağır sporlarda yoğun androjen ihtiyacı duyuyor ve hatta yetmiyor bile sentetik olarak takviye ediliyor. Hatta kaslarda ve özellikle abdominal bölgedeki dht dolaşımdakileri o bölgeye yoğunlaştırıp deride rahatlama bile sağlayabilir tamamen varsayımdır.

Saçlarınız fena görünmüyor. Bence de tedaviye başlamak için tam zamanı. Zira benim konuya bakarsanız benim için geç olmuş olma ihtimali var.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yorumlariniz icin tesekkurler tatildeydim yeni yazıyorum.Sunu belirtmek isterim ki bu fotograflari cektikten sonra ben bile cok memnun kaldim bi ilerleme yok desem de hem bu fotograflarla hem de son zamanlardaki gozlemlerimle soyleyebilirim ki tedavinin meyvelerini toplamaya basladim ve o ondeki cizginin uzamaya devam ettiğini gözlemliyorum.İnş 5-6. Aylarda nasip olur da gelisimin devam etmesiyle bi patlama etkisi olursa yine koyarim fotograflar bi öncesi sonrası yaparız

Yeni Üye
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftada 3 gün body yapiyorum bunu da belirtmem gerekir saçlara bi etkisi olumsuz manada umarim olmuyordur ama korkarak gidiyorum biraz
    Creatine kullanımına başlamadığın sürece saçlarına negatif bir etkisi olmaz

Yağ konusunda cok iyiyim kilolu degilim sadece kas calisiyorum yakacak yağ yok )

Yeni Üye
    Yağ konusunda cok iyiyim kilolu degilim sadece kas calisiyorum yakacak yağ yok )
    carnitine demiyorum dikkat creatine diyorum

Oo carnitin diye okumusum direk herhangi ek bisey kullanmadan yapcam sporu sadece et sut yumurta )

Moderatör
    Oo carnitin diye okumusum direk herhangi ek bisey kullanmadan yapcam sporu sadece et sut yumurta )
    ton balığı öneririm yüksek proteinli biraz yagı var ama ben süzerdim yagı arada degişiklik olur bir de internette smoothie ararsanız çiğ yumurtalı karışımlar çıkar kesinlikle uzak durun çiğ tüketmekten şahsen denedim saç döküyor

Sayfa 2/11 İlkİlk 1234 ... SonSon