Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
108 sonuçtan 101 ile 108 arası

Konu: bi hikaye de ben anlatayım yaş : 20

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet. Degil gunde 0.5 , 0.05 mg i bile cok guclu bir ilac dedi. Ama saca etkisi biotin gibi 2.5 mg dan baslar dedi. Sabah 9 da kapi agzindan bahceye kadar sirf onun icin sira bekleyen kisiler vardi bilincsizce konusmuyordur umarim.

Peki Topikal Avodart losyonunun bir zararı olur mu diye de sordun mu?

Ben mesela 1.5 aydır min dut losyon kullanıyorum. (60 ml içine 10 tane=5 mg avodart)

Bikaç gündür yan etki hissettim. Az biraz testislerde ağrı yaptı. Tırstım 3 gündür kullanmıyorum. Devam edip etmeme konusunda da çok şüpheliyim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Keloğlan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Peki Topikal Avodart losyonunun bir zararı olur mu diye de sordun mu?

Ben mesela 1.5 aydır min dut losyon kullanıyorum. (60 ml içine 10 tane=5 mg avodart)

Bikaç gündür yan etki hissettim. Az biraz testislerde ağrı yaptı. Tırstım 3 gündür kullanmıyorum. Devam edip etmeme konusunda da çok şüpheliyim
    kardesim topikalden hic bahsetmedi ben de sormadım valla ya, ama oral bile 5 taneden az tam etki etmez dedigine gore topikal 20 30 tane derdi heralde

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardesim topikalden hic bahsetmedi ben de sormadım valla ya, ama oral bile 5 taneden az tam etki etmez dedigine gore topikal 20 30 tane derdi heralde
    Abi anlamadığım sadece benim vücudumda mı var bi dayanıksızlık.??

Mesela forumda görüdğüm yada reelde görüştüğüm arkadaşlar var Fin içen. Sene(ler) boyu kullanıp da pek yan etki görmeyenler var finasteridden. Ben 2.5 ay kullandım gayet güzel de sonuç almıştım ama yan etkilerine daynamadım bıraktım.

Şİmdi topikale yüklendik. Miracle ve Min-Dut kullanıyorum.

1.5 ay oldu Min-Dut'a başlayalı.

10 tane kapsül sıkıyorum 1 kutu minoxidil içine. (5 mg). 1.5 ayda 7.5 mg.

Yani 1.5 ayda topu topu 7.5 mg, o da scalpta Avodarta karşı bile böyle bi tepki geliyor vücudumdan. Günde 5 tane(2.5 mg) Avodart içsem 1 haftada nalları dikerim herhalde

SaçımınDoktoru Üyesi
    valla bursada huseyin durmuslara gittim bu konuda bilinen bir doktor bana oyle dedi 1 alinca bitirip bitirmediginden emin olamiyoruz ama 5 adet aldiginda hic kacisi yok kesip atiyor dokulmeyi dedi ama buna izin vermem mumkun degil dedi ardindan ayni oranda avodartin diger etkilerini sifirlayan bir hap bulunursa bu is bitecek demisti
    5 tane dutas icilirse kelligi sifirlar mi bilmem de erkekligi sifirlar kesinlikle.Sonra zaten kiz ilgisi felan kalmaz icinizde tertemiz kafayla gezersiniz zararsiz sessiz sakin
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keloğlan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi anlamadığım sadece benim vücudumda mı var bi dayanıksızlık.??

Mesela forumda görüdğüm yada reelde görüştüğüm arkadaşlar var Fin içen. Sene(ler) boyu kullanıp da pek yan etki görmeyenler var finasteridden. Ben 2.5 ay kullandım gayet güzel de sonuç almıştım ama yan etkilerine daynamadım bıraktım.

Şİmdi topikale yüklendik. Miracle ve Min-Dut kullanıyorum.

1.5 ay oldu Min-Dut'a başlayalı.

10 tane kapsül sıkıyorum 1 kutu minoxidil içine. (5 mg). 1.5 ayda 7.5 mg.

Yani 1.5 ayda topu topu 7.5 mg, o da scalpta Avodarta karşı bile böyle bi tepki geliyor vücudumdan. Günde 5 tane(2.5 mg) Avodart içsem 1 haftada nalları dikerim herhalde
    kardeşim yan etki birazda psikolojik mesela ben miracleden ilk kullanırken biraz dediğin gibi testis ağrısı oldu sonra devam ettim hiç umrumda değil testis ağrısı filan sadece saç çıksın o kadar yani neyse 2. gün geçti bir daha da yan etki görmedim min dutta ilk kullandığım gün çok halsizlik biraz baş dönmesi yaşadım 2. gün yine bişey kalmadı anlayacağın takma kafana millet oral kullanıyor bunları bir halt olmuyor ama temennim ilerde bi sorun olmaz umarım ki finasıda oral 10 seneden fazla sorunsuz kullananlar var

Evet. Degil gunde 0.5 , 0.05 mg i bile cok guclu bir ilac dedi. Ama saca etkisi biotin gibi 2.5 mg dan baslar dedi. Sabah 9 da kapi agzindan bahceye kadar sirf onun icin sira bekleyen kisiler vardi bilincsizce konusmuyordur umarim.
    Hoca biraz sallamış 0,5 etkisi olmazmı ya deneylerde gösteriyor 0,5 ile 2,5 arasında fazla fark yok
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  54.jpg
Görüntüleme: 57
Büyüklüğü:  15.6 KB (Kilobyte)
ID:	2343
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 032001a.gif‎  
    Konu burak_1452 tarafından (22.08.2015 Saat 23:06 ) değiştirilmiştir. Sebep: resim değişikliği

Banned
    günde 5 tane içen iptal olur

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı burak_1452 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca biraz sallamış 0,5 etkisi olmazmı ya deneylerde gösteriyor 0,5 ile 2,5 arasında fazla fark yok
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  54.jpg
Görüntüleme: 57
Büyüklüğü:  15.6 KB (Kilobyte)
ID:	2343
    dogrudur kardesim iyi ve bilgili bir adama benziyordu ama bir seyin tek dogrusu olmali. belki kisinin sac dokulme sekline durumuna da bağlıdır bu istatistik.

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011