4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: byopecia multiplex hap ve trichos lotion kullanan varmı içerikleri baya zengin linkler içeride

Yeni Üye

byopecia multiplex hap ve trichos lotion kullanan varmı içerikleri baya zengin linkler içeride

https://loopcorporate.com/urun/byopecia-multiplex/
    https://loopcorporate.com/urun/trichos-lotion/

byopecia multiplex hap ve trichos lotion kullanan varmı ? bi içeriğine bakın derim.

İyi güzel de bunları özellikle vitamin hapını ne kadar kullanabilirsiniz ki? Yani ömür boyu vitamin hapı içecek haliniz yok

Ben Xpecia kullanmıştım bir ara, folik asit değerimi sınıra getirdiği için bıraktım. Yani haplar çok uzun kullanıma uygun değil bence

Ama Sprey hakkında bilmiyorum uzun süre kullanılabilir sanırım. Ben Avesin Sprey kullanıyorum şuanda 10.aya geçeceğim ve artık 1 doza düşürdüm

Yeni Üye
    en azından 6 ay kullanılabilir haplar. saç döngüsünü tamamlayana kadar .hapın içeriğini beğendim. maşallah herşeyden koymuşlar. birde losyon içeriğini de beğendim. elimdeki zigavus ürünleri bitsin sonuç almazsam bunu deniyeceğim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kullandım , saç çıkışı bekleme ama yavaşlatıyor , sadece losyon kullandım memnundum fakat aman aman bir etki bekleme
    Günlük rutin

-Aszix 30 ml ( 7 ml etil 23 ml distile su , 1200 mg asprin suda çözülür , zinco 2 tane , 4 medicago p5p , bunları süzüyorum en son olarak , ) , naneyağı 1 ml
    -Keto-azelderm krem sabah akşam şakaklara losyonlamadan 15 dakika önce
    -Haftada en az 1 defa derma pen , bazen 2 1,5 mm hafif kanlanana kadar

-Bir zamanlar günlük şimdi keyfi rutin -

1 fincan yeşil çay
    1 kaşık ev sirkesi
    1 diş siyah sarımsak , 2-3 günde bir

Düzenli ev turşusu tüketimi - keyfi