10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 19 yaşında ön bölgede dökülme

19 yaşında ön bölgede dökülme

Merhabalar, Öncelikle yaşım 19 ona göre yorumlarsanız sevinirim saçımla alakalı aşırı dökülme problemim v.s yok,duş sırasında 10 tel civarı elimi attığımdada bazen hiç bazende 1-2 tel geliyor,yastıkda v.s saç olmuyor ama bu duş sırasında dökülme normalmi.

Asıl soruyu sorma nedenim aşşağıdaki attığım fotoğraflarımda işaretlediğim yerde saçım 2 yıldır v.s çıkmıyor orası bildiğiniz kel çok ufak tüğler var oda 1-2 tane flaşla belli oluyor alttaki fotoğraflarıda kameranın ön flaşı ile çektim ben biraz takıntılı bir insan olduğumdan öndeki ufak dökülme sinirimi bozuyor sizce onun geri gelme ihtimali varmı yoksa sarımsak v.s falan sürsem geri gelirmi sizce bu ve saçım sizce kaliteli gözüküyormu yanlarda problemim olmadığı düşünüyorum ama onuda atma gereği duydum bir problemim varmı sizce genel olarak teşekkürler şimdiden.

BAHSETTİĞİM BÖLGE
    https://i.hizliresim.com/5aJ52M.jpg

https://i.hizliresim.com/gra3yL.jpg

YANLAR
    https://i.hizliresim.com/ZX4bJ0.jpg

https://i.hizliresim.com/ADaR67.jpg

Not olarakda duştan sonra çektim fotoğrafı saçlarımı yeni kuruladığımdan biraz cansız gözükebilir

SaçımınDoktoru Üyesi erkutsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah başka dert vermesin

ailende kellik var mı fotoğraflarda sıkıntı yok gizi gözüküyor

Ailede baba ,dayı, amca saçı benim kadar sadece seyrelmiş zamanla tüm sülalede yakından bahsediyorum sadece baba tarafı dedem kel oda genç yaşlarda başlamış benim asıl sorum bahsettğim gibi sadece işaretli olan bölgede gözle görülür bi dökülme var sadece o bölge ama bunun sebebi neyle alakalı onu merak ettim dökülme başlangıcı v.s ise önlem almak lazım

Ailede kel yok baba ,dayı,amca anne tarafı dede hepsinin saçı duruyor şakaklarda açılmaları bile yok sadece babamda seyreklik var ama saç çizgisi duruyor ailedeki tek kel baba tarafı olan dedem oda genç yaşta kaybetmeye başlamış saçları

Hocam niye öyle dedin bi önerin varmıdır önler için sarımsak muhabbeti doğrumudur acaba ciddi bir sorunum olduğunu söylemiyorum zaten burada çok kötü durumda olanlar var fakat buda bir sorun kıyaslamayın lütfen çözüm öneriniz varsa okurum

Alıntı antidote Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam niye öyle dedin bi önerin varmıdır önler için sarımsak muhabbeti doğrumudur acaba ciddi bir sorunum olduğunu söylemiyorum zaten burada çok kötü durumda olanlar var fakat buda bir sorun kıyaslamayın lütfen çözüm öneriniz varsa okurum
    agresif bir dökülmen yok nasılsa,bana kalırsa dermarol alıp haftada 1 iğneleme yapıp azalderm krem filan var sitede araştır iyice onları gerektiğikadar kullanırsan saçta çıkarırsın gibime geliyor.

Alıntı norman34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    agresif bir dökülmen yok nasılsa,bana kalırsa dermarol alıp haftada 1 iğneleme yapıp azalderm krem filan var sitede araştır iyice onları gerektiğikadar kullanırsan saçta çıkarırsın gibime geliyor.
    Bu aleti ilk defa senden duydum gözüme biraz korkutucu geldi ama herhangi bir zararı olurmu sence bana veya gereklimi sence benim için kendiliğinden gelirmi acaba çünkü 2 senedir tık yok orası gitse mesela yuvarlak şeklinde saçkıran gibi durucak saçlarımıda hep geriye attığımdan kötü bir görüntü oluşuyor erkek tipi dökülme veya başka bir sorun olmadığını düşünüyorum tüm sülaledeki tek kel dediğim gibi dedem başkada yok artık onada çektiysem ne diyim yani

saçların çok güçlü duruyo bence sadece incele babanda dayında da yokmuş kellik boşu boşuna strese girmene gerek yok sadece takip etmen yeterli erkek tipi kellik şakaklardan ya da tepe bölgesinden başlar

[QUOTE=antidote;79290]Bu aleti ilk defa senden duydum gözüme biraz korkutucu geldi ama herhangi bir zararı olurmu sence bana veya gereklimi sence benim için kendiliğinden gelirmi acaba çünkü 2 senedir tık yok orası gitse mesela yuvarlak şeklinde saçkıran gibi durucak saçlarımıda hep geriye attığımdan kötü bir görüntü oluşuyor erkek tipi dökülme veya başka bir sorun olmadığını düşünüyorum tüm sülaledeki tek kel dediğim gibi dedem başkada yok artık onada çektiysem ne diyim yani [/QUOTE

Agresif dökülmen olsa çoktan farketmiştin ki bence öyle bir durum yok,dermarol kısmına gelince göze korkutucu gelicek bir durum değil youtubeden bakabilrsin.Bu işlemin amacı saç köklerini uyarmak,kullanıcağın zaman derini tahriş etmeyecek şekilde kullanırsan sorun oluşmaz.Sana gerekli olup olmadığı konusuna gelince o kadar tecrübeli gömüyorum bu konuda kendimi, sitede bu tür konularda daha tecrübeli insanlar var onlarında yorumunu alabilirsin ama bu işlemin bi sakınca oluşturmayacağı kaanatindeyim.

Bu Konudaki Etiketler