3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Omuzlardaki uzun saç için Dermastamp mı Dermaroller mi?

Omuzlardaki uzun saç için Dermastamp mı Dermaroller mi?

Öncelikle herkse merhaba. Benim saçlarım uzun omuz hizasında ve saçlarım 8-9 ayda Seboroik Dermatit yüzünden çok döküldü ( bu hastalık bende tam var mı yok mu emin de değilim) . Dermaroller kullanmaya karar verdim ama uzun saçlar için Dermastamp öneriyorlar. Bu dermastampın iğne uzunluğu ne kadar olmalı? Ben bunu nasıl kullanacağım yani banyodan önce mi sonra mı? kaç günde bir kullanacğım ? Bir de öğrenci olduğum için ailemden uzak yerde kalıyorum uçakla taşıması sıkıntı olur mu sonuçta iğneler var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    En az 2 mm banyoda saçlarına masaj yap deri yumuşasın sonra kurulandıktan sonra kullan. Genelde haftada 1 kullanıyoruz.

Yeni Üye
    ben dermastamp kullanıyorum 15 gündür 1mm olanını şakaklara uyguluyorum haftada 2 kere.Şakaklarda deri daha ince olduğu için kanatıyor haliyle ama bunun iyi olduğu söylentileri de var.Bende de sebore tam anlamıyla var mı yok mu bilmiyorum ve saçlarım son 1.5 senedir baya döküldü ki bunu sadece seboreye bağlamamamız lazım çünkü sebore saçları geri dönmeyecek şekilde dökmez diye biliyorum.Kullandıktan sonra banyo yapmadan en az 24 saat banyoya girmemeni öneririm çünkü hafifte olsa yara halinde kalıyor o küçük delikler.Uçak konusunu ise bilmiyorum hocam.Bu arada saçların uzunsa dermastamp kullan dermaroller saçlarını kopararır.