Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
52 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: PGD2 İnhibitörü Luteolin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı LEWINGS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben migliorin isimli ürünü kullanıyorum, elseve arrgain yetersiz ve çabuk kuruyor,ben miracle losyonu revigen, migliorin ile karışım yapıyorum, gönül isterdiki bimatoprost kullanabilseydim 00,3 değer için bu lumigana para harcamam,bulabilirsem setitpiprant eklemeyi düşünüyorum, miglorini kullandığınızda saçınızda yanma hissi kalmıyor, sıradan kozmetik ürünü değil,şu an 3cü ay ve hiç bu kadar dökülme yaşamamıştım,ne varsa döküyor,dökülünce ben eminim artık etkiliyor tedavi işliyor. Migliorin pgd2 için seçmiştim. En fazla 2 bardak Yeşil çayı, bir avuç siyah üzüm ya da kurutulmuş yemeyi sabahları 1 adet yeşil biber ve 2 adet cevizi eksik etmiyorum.Migliorini ben ucuza aldım 23 ytl den 10 kutu. Miracle bir kaç elementte bana yol gösterse, revigen migliorinli bir teste olurdu, bir yılda böle gidecek. Miracle yardım istediğimizde yok, ilk gelenlerdenim foruma, benim bilgim olsa yardımcı olurdum forumda, bende geçen ay yabancı sitelerde takıldım ingilizcem advanced.3 aya bir tedavimi değişir malesef değişip duruyor, onu ekle bunu ekle ilgimi çekmiyor açıkcası, dozda muamma...cellange bile resim atan yok, aylık rapor veren yok..nasıl bir test şaşırıyorum..
    Miracle hoca burda herkese yardım etmeye çalışıyor, yoğun oldugundan mesajları görmüyor bazen ben bizzat yaşadım. Cellegance kullanmaya başlayalı 22 gün oldu haftalık fotoğraf çekiyorum merak etme 2-2.5 ay geçtiginde konu açıcam geri dönüşleri ordan takip edebilirsin 1-1.5 ay sonra.

Yeni Üye
    Miracle hocam, samimiyetimden şüpheniz olmasın,herkesin özel hayatında bir sorumluluğu var,bende açarım bir forum,bir başkası da oda bu da....siz varsınız ki bu forum değerli...özelden de yazdım size.. Hocam forum ilk günkü gibi değil gözden kaçırmışım,günde kaç kişi size soru soruyor, özür dilerim tepkinizi bana değil, genel cevap algıladım. Kapatım bilin ki sizin tecrübeniz benim için değer taşıyor dermolog olmamanız önemsiz, zaten onlara da gidiyoruz.Kızmayın hocam ya,cevap vermeniz bile sorumluluk duygusudur, bizler seni çok seviyoruz.Yardıma ihtiyacım var samimiyetime güvenin,sizin tecrübeniz altındır.bilgi bulunur tecrübe? Cellange gelince herkesin merak etmesi, denemek istemesi gayet normal karşılanmalı,ben daha doğal ürünler ile benzer sonuçları aldım,kısacası ne minoxile ne de dutasa ihtiyacım var, prostagladin burada takılıyorum 1 yıl böle geçmesin birşey eklemeliyim bunu hissediyorum, saygılarımı sunuyorum sizde sevginizi esirgemeyin
    Sabah : revigen, migilorin içerikli miracle losyon, 2 adet ceviz içi, yeşil biber, semiz otu, bir yemek kaşığı kurutulmuş siyah üzüm.

Öğle : yeşil çay, bir avuç siyah üzüm

Akşam : revigen,migliorin karışımı miracle losyon
    15 günde bir kronozal şampuan diğer 15 günde dermoroller 0,75

Şampuan: Revigen resenpil, revigen royal pharmacy

Miracle hocam, samimiyetimden şüpheniz olmasın,herkesin özel hayatında bir sorumluluğu var,bende açarım bir forum,bir başkası da oda bu da....siz varsınız ki bu forum değerli...özelden de yazdım size.. Hocam forum ilk günkü gibi değil gözden kaçırmışım,günde kaç kişi size soru soruyor, özür dilerim tepkinizi bana değil, genel cevap algıladım. Kapatım bilin ki sizin tecrübeniz benim için değer taşıyor dermolog olmamanız önemsiz, zaten onlara da gidiyoruz.Kızmayın hocam ya,cevap vermeniz bile sorumluluk duygusudur, bizler seni çok seviyoruz.Yardıma ihtiyacım var samimiyetime güvenin,sizin tecrübeniz altındır.bilgi bulunur tecrübe? Cellange gelince herkesin merak etmesi, denemek istemesi gayet normal karşılanmalı,ben daha doğal ürünler ile benzer sonuçları aldım,kısacası ne minoxile ne de dutasa ihtiyacım var, prostagladin burada takılıyorum 1 yıl böle geçmesin birşey eklemeliyim bunu hissediyorum, saygılarımı sunuyorum sizde sevginizi esirgemeyin
    Ben de yanlış anlamış olabilirim kırdı isem kusuruma bakma sırf aşırı ön planda olmamak için çok önemli gördüğüm noktalar dışında ne yorum ne de tavsiye yazmamaya çalışıyorum ki yaşayan kendi kendine yeten yürüyen etkileşim içerisinde katılımcı bir platform oluşsun diye varsın saçlar dökülsün çıkmasın arkadaşlığımız paylaşımlarımız gayretimiz çabamız edindiğimiz genel kültür baki kalsın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Tepe bölgesi resim->DSC_1673.JPG - directupload.net. saçlarımı ıslattım, ıslak değilken böle gözükmüyor,en ıslak halini çektim ve şu an en çok dökülme yaşadığımki hali, migliorin saçı ciddi şekilde rahatlattı,revigen toniğin uzun süre etkili olmasını sağlıyor,ısrar ile bu ürünü deneyin hocam. Miracle losyonu revigen, migliorin ile hazırlıyorum, bir kaç element eksik uzaması için. Forumda haftada bir dermorolleri kullanan var yazıyor imzalarında, şaşıyorum lütfen ayda bir kez kullanın yoksa saçınız kan dolaşımına tepki vermez hale getirirsiniz.Teşekkürler miracle hocam,öğrenci hocasına kırılmaz,elbette yeri gelecek kızacaksınız.arkadaşım sigarıyı bıraktı aynı tedavimde çok başarılı oldu, tepesi kapandı, şakaklar ilerlemiyor onunda. migliorin devam edeceğim 10 kutu var revigen dimer ile,aldactone, diane35, bir şey eksik oda setitpiprant olmalı sanırım.Şakak bölgesi resim->DSC_1678.JPG - directupload.net ön profil resim ->DSC_1675.JPG - directupload.net yaşım 35.
    Konu LEWINGS tarafından (30.10.2015 Saat 08:45 ) değiştirilmiştir.
    Sabah : revigen, migilorin içerikli miracle losyon, 2 adet ceviz içi, yeşil biber, semiz otu, bir yemek kaşığı kurutulmuş siyah üzüm.

Öğle : yeşil çay, bir avuç siyah üzüm

Akşam : revigen,migliorin karışımı miracle losyon
    15 günde bir kronozal şampuan diğer 15 günde dermoroller 0,75

Şampuan: Revigen resenpil, revigen royal pharmacy

SaçımınDoktoru Üyesi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tepe bölgesi resim->DSC_1673.JPG - directupload.net. saçlarımı ıslattım, ıslak değilken böle gözükmüyor,en ıslak halini çektim ve şu an en çok dökülme yaşadığımki hali, migliorin saçı ciddi şekilde rahatlattı,revigen toniğin uzun süre etkili olmasını sağlıyor,ısrar ile bu ürünü deneyin hocam. Miracle losyonu revigen, migliorin ile hazırlıyorum, bir kaç element eksik uzaması için. Forumda haftada bir dermorolleri kullanan var yazıyor imzalarında, şaşıyorum lütfen ayda bir kez kullanın yoksa saçınız kan dolaşımına tepki vermez hale getirirsiniz.Teşekkürler miracle hocam,öğrenci hocasına kırılmaz,elbette yeri gelecek kızacaksınız.arkadaşım sigarıyı bıraktı aynı tedavimde çok başarılı oldu, tepesi kapandı, şakaklar ilerlemiyor onunda. migliorin devam edeceğim 10 kutu var revigen dimer ile,aldactone, diane35, bir şey eksik oda setitpiprant olmalı sanırım.Şakak bölgesi resim->DSC_1678.JPG - directupload.net ön profil resim ->DSC_1675.JPG - directupload.net yaşım 35.
    Şu sigara olayını anlamıyorum bi türlü. İçenin de dökülüyor içmeyenin de. Bırakınca faydalı olacağını bilsek sanırım herkes bırakırdı

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayda 1 kullanılması gerektiğini nerde okudunuz hocam biraz araştırdım şimde de iğne uzunluğu uzun olanları az kullanmayı öneriyolar gerçekten de. şöyle bi şey var mesela ilgimi çekti http://dermarollerstore.co.uk/derma-...for-hair-loss/

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayda 1 kullanılması gerektiğini nerde okudunuz hocam biraz araştırdım şimde de iğne uzunluğu uzun olanları az kullanmayı öneriyolar gerçekten de. şöyle bi şey var mesela ilgimi çekti http://dermarollerstore.co.uk/derma-...for-hair-loss/
    Bunu pek bilmiyorum ama bizim mahallede birisi saçla ilgili bi pazarlama firmasında çalışıyor. Dutasterid ve minoxlu bizim losyona benzer bi losyon yapmışlar bir de dermaroller makinası var tüplü sanırım sen gezdirdikçe losyonu fısfıslıyor. Fiyatları baya uçuktur muhtemelen ama o aletten alıp içine losyonu atıp biz de kullanabliriz.

Yeni Üye
    Arkadaşlar ben şunu farkettim 3 arakdaşımda bu olay oldu. saçları çok dökülüyodu tepeden hatta açılmalar oldu ben panikle minox, yağ karışımı, losyon derken sağlıklı saç derimi öldürdüm ve saçlarımı bazı ilaçlara bağımlı bıraktım. Ancak saçlarının dökülmesine takmayan ve sağlıklı saç derisine birşey kullanmayan arkadaşlarımın saç dökülmeleri belirli bir süre sonra sağlıklı saç derileri sebebi sayesinde durdu.. 3 arkadaşımda bizzat yaşadığım olaydır bu.

Migliorini ampul olarak mı alıp denediniz ??

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon