Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon
52 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: PGD2 İnhibitörü Luteolin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Luteolinin, papatya, kereviz, yeşil biber ve perillada da olduğuda yazılıyor.

Moderatör
    luteolin ayrıca cox inhibitörü arkadaşlar derinlemesine araştırınca bulabilirsiniz
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer cox inhibitörü ise bildiğim kadarıyla pge2 de inhibe etmesi yüksek ihtimal.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Banned
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alırken ekstrakt almak lazım hocam,buna dikkat bazıları bitkiyi direkt öğütüp toz haline getirip kapsül şeklinde pazarlıyor,bunu belirtiyorlar zaten firmalar,ekstraktlar en az 2-3 kat daha pahalı oluyor ama gerçek bitkinin özü oluyor kapsülde.
    Artichoke Leaf Extract

bu işe yaramaz mı ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artichoke Leaf Extract

bu işe yaramaz mı ?
    Tr.de üretilen bir ürün alsanız hocam tr. ekstraksiyon işlemlerinde dünya ülklerine göre iyi durumda,şöyle bir bilgi var bende "Ekstraksiyon işleminde İdeal olan; düşük ısı alçak basınç yöntemini uygulamaktır. Buna "uzay ortamı" da diyebiliriz ki, bu teknoloji sadece Türkiye'de vardır. Bu da bizim için gurur ve övünç kaynağıdır. Dünyadaki diğer 15 bitki ektraktı firmaları ise bu işlemi atmosfer ortamında gerçekleştirmektedir. (Su atmosferde 100 C°, uzayda ise sadece 5 C°de kaynar)
    Ben solgarın bu işlemi(ekstraksiyon)nasıl yaptığını bilemem ama sadece bir şüphe.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Ben migliorin isimli ürünü kullanıyorum, elseve arrgain yetersiz ve çabuk kuruyor,ben miracle losyonu revigen, migliorin ile karışım yapıyorum, gönül isterdiki bimatoprost kullanabilseydim 00,3 değer için bu lumigana para harcamam,bulabilirsem setitpiprant eklemeyi düşünüyorum, miglorini kullandığınızda saçınızda yanma hissi kalmıyor, sıradan kozmetik ürünü değil,şu an 3cü ay ve hiç bu kadar dökülme yaşamamıştım,ne varsa döküyor,dökülünce ben eminim artık etkiliyor tedavi işliyor. Migliorin pgd2 için seçmiştim. En fazla 2 bardak Yeşil çayı, bir avuç siyah üzüm ya da kurutulmuş yemeyi sabahları 1 adet yeşil biber ve 2 adet cevizi eksik etmiyorum.Migliorini ben ucuza aldım 23 ytl den 10 kutu. Miracle bir kaç elementte bana yol gösterse, revigen migliorinli bir teste olurdu, bir yılda böle gidecek. Miracle yardım istediğimizde yok, ilk gelenlerdenim foruma, benim bilgim olsa yardımcı olurdum forumda, bende geçen ay yabancı sitelerde takıldım ingilizcem advanced.3 aya bir tedavimi değişir malesef değişip duruyor, onu ekle bunu ekle ilgimi çekmiyor açıkcası, dozda muamma...cellange bile resim atan yok, aylık rapor veren yok..nasıl bir test şaşırıyorum..
    Konu LEWINGS tarafından (27.10.2015 Saat 05:57 ) değiştirilmiştir.
    Sabah : revigen, migilorin içerikli miracle losyon, 2 adet ceviz içi, yeşil biber, semiz otu, bir yemek kaşığı kurutulmuş siyah üzüm.

Öğle : yeşil çay, bir avuç siyah üzüm

Akşam : revigen,migliorin karışımı miracle losyon
    15 günde bir kronozal şampuan diğer 15 günde dermoroller 0,75

Şampuan: Revigen resenpil, revigen royal pharmacy

Banned
    Tr.de üretilen bir ürün alsanız hocam tr. ekstraksiyon işlemlerinde dünya ülklerine göre iyi durumda,şöyle bir bilgi var bende "Ekstraksiyon işleminde İdeal olan; düşük ısı alçak basınç yöntemini uygulamaktır. Buna "uzay ortamı" da diyebiliriz ki, bu teknoloji sadece Türkiye'de vardır. Bu da bizim için gurur ve övünç kaynağıdır. Dünyadaki diğer 15 bitki ektraktı firmaları ise bu işlemi atmosfer ortamında gerçekleştirmektedir. (Su atmosferde 100 C°, uzayda ise sadece 5 C°de kaynar)
    Ben solgarın bu işlemi(ekstraksiyon)nasıl yaptığını bilemem ama sadece bir şüphe.
    ben de tam tersi olarak türk firmalarına ve ürünlerine güvenemiyordum teknolojik yetersizliklerinden dolayı....Mesela şu an solgarın b ve omega kompleksini kullanıyorum. Gerçekten oldukça kaliteli...Keşke böyle kaliteli bir türk firması ya da ürünleri olsaydı hiç düşünmeden alırdım. Sizin bahsettiğiniz hangi ürün ve firma hocam ?

Banned
    ben de tam tersi olarak türk firmalarına ve ürünlerine güvenemiyordum teknolojik yetersizliklerinden dolayı....Mesela şu an solgarın b ve omega kompleksini kullanıyorum. Gerçekten oldukça kaliteli...Keşke böyle kaliteli bir türk firması ya da ürünleri olsaydı hiç düşünmeden alırdım. Sizin bahsettiğiniz hangi ürün ve firma hocam ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özelden atayım ama maalesef fiyatından dolayı tarafımızdan kullanılabilir olmaktan çıkarmışlar,belki de haklı olabilirler bilmiyorum ekstrakt elde etmek çok maliyetli bir yöntem.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı LEWINGS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben migliorin isimli ürünü kullanıyorum, elseve arrgain yetersiz ve çabuk kuruyor,ben miracle losyonu revigen, migliorin ile karışım yapıyorum, gönül isterdiki bimatoprost kullanabilseydim 00,3 değer için bu lumigana para harcamam,bulabilirsem setitpiprant eklemeyi düşünüyorum, miglorini kullandığınızda saçınızda yanma hissi kalmıyor, sıradan kozmetik ürünü değil,şu an 3cü ay ve hiç bu kadar dökülme yaşamamıştım,ne varsa döküyor,dökülünce ben eminim artık etkiliyor tedavi işliyor. Migliorin pgd2 için seçmiştim. En fazla 2 bardak Yeşil çayı, bir avuç siyah üzüm ya da kurutulmuş yemeyi sabahları 1 adet yeşil biber ve 2 adet cevizi eksik etmiyorum.Migliorini ben ucuza aldım 23 ytl den 10 kutu. Miracle bir kaç elementte bana yol gösterse, revigen migliorinli bir teste olurdu, bir yılda böle gidecek. Miracle yardım istediğimizde yok, ilk gelenlerdenim foruma, benim bilgim olsa yardımcı olurdum forumda, bende geçen ay yabancı sitelerde takıldım ingilizcem advanced.3 aya bir tedavimi değişir malesef değişip duruyor, onu ekle bunu ekle ilgimi çekmiyor açıkcası, dozda muamma...cellange bile resim atan yok, aylık rapor veren yok..nasıl bir test şaşırıyorum..
    cellagance bir iddia değil öyleydi ama artık değil hobim bunu baştada belirttim ne kadar geri dönüş olursa o kadar paylaşım olur ne söz verdik ne dr sözleşme yaptık bu forumu her şeyi ben bilirim diye kurmadım herkes birbirine yardımcı olsun diye kurduk binlerce kişiye hızır gibi yetişeceğim diye söz vermedim dermatolog filan değilim benimde tahmin edersiniz bir hayatım var zaten bu yaklaşımlar insanları her projeden teşebbüsten soğutuyor ha farklı rahatsızlıkların vardır olabilir bilemem laf sokuşturma gibi bir yol yerine direk sorabilir ya da özel mesaj atabilecekken böyle ifade etmeniz bana samimi gelmedi...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 4/6 İlkİlk ... 23456 SonSon