8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: 20 yaşındayım tepe bölgesi saç dökülmesi Acill Yardımmm

Yeni Üye

20 yaşındayım tepe bölgesi saç dökülmesi Acill Yardımmm

Arkadaşlar 20 yasındayım 17 yasindan beri saçlarım dökülmeye başladı 6 aydır bioxcin şampuan kullaniyorum ama fazla faydasını göremedim üniye hazırlanıyorum stres te var azcık tepem bildiğiniz açıldı ne yapmalıyım

https://hizliresim.com/zjNOQO
    https://hizliresim.com/5ajERl

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle losyonla başla.sitede arattır nasıl yapılacağı yazıyor.günde 1 dene olmadı günde 2 ye çıkar.dökülmeler olacaktır çok takılma.aralıklı foto çek.zamanla oturur.ve sabırlu ol

Yeni Üye
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle losyonla başla.sitede arattır nasıl yapılacağı yazıyor.günde 1 dene olmadı günde 2 ye çıkar.dökülmeler olacaktır çok takılma.aralıklı foto çek.zamanla oturur.ve sabırlu ol
    hocam miracle losyon haricinde biotin filan kullansam şuan sınav dönemindeyim ve çok yoğunum alternatif tedaviler önerseniz çok ii olur

Yeni Üye
    Yardım edicek

Yaşın genç henüz biotinde hiçbir şekilde dökülmeyi durdurmaz. Cell losyon setipiptan ve Miracle losyon kullanabilirsin.
    Miracle losyon sabah aksam ( 100 ml elseve 2 Aldacton, diane35, allerset hap)

Finasterid 1mg aksam

Yarım ketoral, çeyrek azelderm, biraz ancenelys krem, 3 adet dutas, biraz allerset damla iyice karistirip sabah aksam sakaklara

HP biotin 5mg her akşam

Dermoroller (haftada 2)

Sebamed ve revigen şampuan her ay biri her gün yıkıyorum

Kil maskesi 15 günde 1

Yiyebildiğim kadar kabakçekirdeği, icebildigim kadar yesilcay

Yeni Üye
    Dostum bende sınav dönemindeyim haftada 5 dk seti yapımına harcıyorum.Hergün de 2 dakika seti ile masaj yapıyorum.Her sabah da saçlarımı yıkıyorum.Total de günde harcadığım süre 10 dk yı geçmez.Bu yüzden tedavine üşenmeden başla seti alamicak durumda isen miracle losyona başlayabilirsin.

Yeni Üye
    Alıntı Relanona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bende sınav dönemindeyim haftada 5 dk seti yapımına harcıyorum.Hergün de 2 dakika seti ile masaj yapıyorum.Her sabah da saçlarımı yıkıyorum.Total de günde harcadığım süre 10 dk yı geçmez.Bu yüzden tedavine üşenmeden başla seti alamicak durumda isen miracle losyona başlayabilirsin.
    Hocam miracle losyon yararlı olur mu daha dökılmesinden korkuyorum

Yeni Üye
    Arkadaslar yardim edick