Sayfa 1/15 12311 ... SonSon
145 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Spiro İle Saç Çıkarma

Spiro İle Saç Çıkarma

Spiro ile bir başarı hikayesi... günde 2 spiro krem kullanmış spiro bildiğiniz üzere eczanelerde satılan aldactone isimli ilacın etken maddesi denemek isteyenlere ucuz ve etkili bir alternatif...

image.jpg
    image.jpg
    image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg
    image.jpg

üstat sanki dökülme genetik degil gibi geldi bana

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kbly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstat sanki dökülme genetik degil gibi geldi bana
    aslinda sac dökülmesinde kavram kargasasi yasiyoruz normal olarak ögrenmeye calisiyoruz. öncelikle sacin genetik dökülmesi demek yalnizca DHT ile dökülmesi demek degildir. Erkeklik hormonu üretilir vücutta, kiminin genetik yapisi direk testesterona baglidir saci o sebeple dökükür, kimisininki testesteronun yikiminda dihidtestesteron ile ilintili olarak dökülür kimisininde direk androjene hassasiyeti vardir ve saci dökülür.

yani;

genetik dökülme = baban/dayin kel = babanin dayinin saclari hormonlara karsi direncssiz = eee sende de aynisi
    Konu adriano10 tarafından (03.08.2014 Saat 02:18 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    bunu yapmaktan bahsetmiştik önce acaba diane eklemesek o yan etkileri geçer miydi losyonun ?

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslinda sac dökülmesinde kavram kargasasi yasiyoruz normal olarak ögrenmeye calisiyoruz. öncelikle sacin genetik dökülmesi demek yalnizca DHT ile dökülmesi demek degildir. Erkeklik hormonu üretilir vücutta, kiminin genetik yapisi direk testesterona baglidir saci o sebeple dökükür, kimisininki testesteronun yikiminda dihidtestesteron ile ilintili olarak dökülür kimisininde direk androjene hassasiyeti vardir ve saci dökülür.

yani;

genetik dökülme = baban/dayin kel = babanin dayinin saclari hormonlara karsi direncssiz = eee sende de aynisi
    tmm başkan niye kızıyon ögreniyoz işte yavaş yavaş

Moderatör
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu yapmaktan bahsetmiştik önce acaba diane eklemesek o yan etkileri geçer miydi losyonun ?
    şu soru kaynamasın bunu cidden merak ediyorum spironun yan etkileri neler

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kbly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tmm başkan niye kızıyon ögreniyoz işte yavaş yavaş
    yok be kardesim kizmadim ya bende ögreniyorum

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu soru kaynamasın bunu cidden merak ediyorum spironun yan etkileri neler
    erkeklerde jinekomasti yaptıgı yazıyordu propektüsünde.yan etkiler ilaç bırakıldığında geçtiğide yazıyordu..fakat dianedeki spiteronasetat daha güçlü bir antiandrojen.sen denedin mi daha önce dianeyi çıkartmayı..

acaba biz kendimiz spiro krem yapabilirmiyiz.

Moderatör
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erkeklerde jinekomasti yaptıgı yazıyordu propektüsünde.yan etkiler ilaç bırakıldığında geçtiğide yazıyordu..fakat dianedeki spiteronasetat daha güçlü bir antiandrojen.sen denedin mi daha önce dianeyi çıkartmayı..

acaba biz kendimiz spiro krem yapabilirmiyiz.
    dianeyi çıkartmayı spiroyu da daha düşük oranlı eklemeyi düşündüm ama kendi gelirim olmadıgından paraya kıyamadım ayıptır söylemesi öğrencilik hali ama elimde 180 ml elseve var düşünebilirim spiro hazırlamayı şu sıra birkaç tedavi birden uyguluyorum bir şeyler kötü geliyor onu çözüp rayı oturtabilirsem bir

Losyonu daha basit ve nispeten ucuz hazırlamak isteyenlere bir alternatif ve etkiside hicte yabana atılacak gibi değil bu arada dökülme erkek tipi...

Sayfa 1/15 12311 ... SonSon