Sayfa 3/15 İlkİlk 1234513 ... SonSon
145 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Spiro İle Saç Çıkarma

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %5 lik krem formu kullanılıyor yurtdışında. Şakaklarda en iyi sonucu veren etkenler bu tarz antiandrojenlerdir ne finas ne dutas bu etkiyi hele şakakta asla yapamazlar. Küçük yaş kullanıcılarda ilerleme sağlasalarda ileride mutlaka yetersiz kalır finas ve dutas.
    Miracle hocam ozelinize bakarmisiniz.size sordugum soroyu tekrar bana yollamissniz yani cwp wermemissiniz
    Spiro (aldactone) sabah 100 mg aksam 100 mg ( 17 mart 2014)
    diane35 gunde 1 tane ( 17 mart 2014 )
    androcur 50 mg ( 25 haziran 2014 baslangic - 25 aralik 2014 bıraktım )

Alıntı salvatore20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam ozelinize bakarmisiniz.size sordugum soroyu tekrar bana yollamissniz yani cwp wermemissiniz
    Cevapladım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

3 ay öncesine kadar rogaine(içinde ketoral krem+dutasterid )vardı ve oral spiro 200mg+0.5 dutasterid kullanıyordum. fenada gitmiyordu yani en azından dökülme durmuştu. derken rogaine bitti avodart alamadım filan derken günlük sadece 200mg spiro almaya başladım yine dökülme yok devam ettim 1 ay böyle, sonra abd'den sipraiş ettiğim kirkland minoxidiller geldi (içine ketoral krem+ acynellise krem+dutasterid) ekleyerek eski tedaviye döndüm. ama 2-3 haftadır ömrü hayatımda böyle bir dökülme yaşamadım, kafayı yemek üzereyim. kullanılabilecek en ağır tedaviyi uyguluyorum sanırım ve çok fena dökülüyor,çok az saçım kaldı. pazartesi doktordan randevu aldım, kullandığım ilaçları söylesem olm sen malmısın der heralde. söylemesem olmaz. size göre sebebi ne olabilir bu dökülmenin, neden bu tedavi bende işe yaramıyor. acaba uzun süre kullandığım rogaine'den kirklande geçmem mi böyle yaptı , yoksa spiro(yan etki saç döker diyor prospektüste) yada avodart mı ters etki yapıyor bende. herşeyi bırakacam artık 0 noktasına geldim moral olarak. nedir sizce sorun, ne yapabilirim. daha detaylı bilgi gerekse söyleyin yazayım. yaş 31 bu arada

Kimse bir cevap vermicek mi

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kimse cevap vermek istemiyor çünkü herkesin uzak olduğu bişey bu ilaçları oral kullanmak haliyle de sorumluluk almak istemiyorlar.En iyisi doktorunuzla konuşun.Anlasılan dut ve rogaine yokken aldactone kendi başına oral yetmemiş.Bence saç tedavisinde bi insan göz karartacaksa fin+miracle losyon+min,dut losyon+dermaroller ve buna ek destekleyici tedavileri kullanmak fazlasiyla iyi.Diger forumlarda da aldactone,diane gibi ilaçları oral kullanan bi kaç kişi görmüştüm ama kusura bakmayin bence saçmalıktan başka bisey değil.Bana göre oral dutasterid kullanmak bile gereksiz max. oral finas olmali.Bari bu aldactone diane falan oral kullanilinca bi işe yarasalar için yanmayacak 6-7 ay içenler bile en fazla dökülmeyi durdurdu diyor etki etmesini bekleyecek kadar içilirse demek ki kadınlaşana kadar içmek gerekecek.Saç dökülmesi psikolojisini biliyorum insan artık yeter moduna geliyor bunu da anliyorum ama göz karartacaksak da bunu en makul sinirlar icinde zorlayarak yapalim bu işin caresi oral aldactone diane ve bence hatta dutas içerek olmaz nereye kadar?.Size tavsiyem oral aldactone u kesin hiç gerek yok losyon seklinde kullanin daha iyi.Mumkunse resimlerle birlikte konu açın en iyi tedavi bicimi orada şekillenecektir
    Konu Tıbbiyeli tarafından (09.11.2014 Saat 20:21 ) değiştirilmiştir.

Mesela yurtdışına gidip ru almak gayet güzel bi göz karartma şekli,heycan katacaksan böyle katacan

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse cevap vermek istemiyor çünkü herkesin uzak olduğu bişey bu ilaçları oral kullanmak haliyle de sorumluluk almak istemiyorlar.En iyisi doktorunuzla konuşun.Anlasılan dut ve rogaine yokken aldactone kendi başına oral yetmemiş.Bence saç tedavisinde bi insan göz karartacaksa fin+miracle losyon+min,dut losyon+dermaroller ve buna ek destekleyici tedavileri kullanmak fazlasiyla iyi.Diger forumlarda da aldactone,diane gibi ilaçları oral kullanan bi kaç kişi görmüştüm ama kusura bakmayin bence saçmalıktan başka bisey değil.Bana göre oral dutasterid kullanmak bile gereksiz max. oral finas olmali.Bari bu aldactone diane falan oral kullanilinca bi işe yarasalar için yanmayacak 6-7 ay içenler bile en fazla dökülmeyi durdurdu diyor etki etmesini bekleyecek kadar içilirse demek ki kadınlaşana kadar içmek gerekecek.Saç dökülmesi psikolojisini biliyorum insan artık yeter moduna geliyor bunu da anliyorum ama göz karartacaksak da bunu en makul sinirlar icinde zorlayarak yapalim bu işin caresi oral aldactone diane ve bence hatta dutas içerek olmaz nereye kadar?.Size tavsiyem oral aldactone u kesin hiç gerek yok losyon seklinde kullanin daha iyi.Mumkunse resimlerle birlikte konu açın en iyi tedavi bicimi orada şekillenecektir
    dutası topikal kullanıp yan etki gördüğünü söyleyenler var diğer forumlarda ben bu durumda finas hariç oral kullanımın her türlüsünü gereksiz buluyorum

spiroyu yurtdışından getirmek zor gümrüğe takılma oranı yüksek. peki spiroyu başka ürünler içerisinde bulabilirmiyiz? sonuçta bu madde de doğadan üretiliyor. örneğin Raintree supplement leri içerisinde spiro olduğu yazıyor. Aldactone 'a alternatif olabilir mi?

hep kapsül dışında losyon şeklinde de mevcut

RTN-00168-0.jpgrtf12.jpg
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Neo biraz araştırdım bişey bulamadım ama bizim spirodan kastımız spironolakton diye bi molekül yazması kolay olsun diye spiro yazıyoruz ama bu spiro tamamen farklı bi şeyi kastediyor olabilir

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tolstoyevski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 ay öncesine kadar rogaine(içinde ketoral krem+dutasterid )vardı ve oral spiro 200mg+0.5 dutasterid kullanıyordum. fenada gitmiyordu yani en azından dökülme durmuştu. derken rogaine bitti avodart alamadım filan derken günlük sadece 200mg spiro almaya başladım yine dökülme yok devam ettim 1 ay böyle, sonra abd'den sipraiş ettiğim kirkland minoxidiller geldi (içine ketoral krem+ acynellise krem+dutasterid) ekleyerek eski tedaviye döndüm. ama 2-3 haftadır ömrü hayatımda böyle bir dökülme yaşamadım, kafayı yemek üzereyim. kullanılabilecek en ağır tedaviyi uyguluyorum sanırım ve çok fena dökülüyor,çok az saçım kaldı. pazartesi doktordan randevu aldım, kullandığım ilaçları söylesem olm sen malmısın der heralde. söylemesem olmaz. size göre sebebi ne olabilir bu dökülmenin, neden bu tedavi bende işe yaramıyor. acaba uzun süre kullandığım rogaine'den kirklande geçmem mi böyle yaptı , yoksa spiro(yan etki saç döker diyor prospektüste) yada avodart mı ters etki yapıyor bende. herşeyi bırakacam artık 0 noktasına geldim moral olarak. nedir sizce sorun, ne yapabilirim. daha detaylı bilgi gerekse söyleyin yazayım. yaş 31 bu arada
    dediklerinin hepsi olabilir abi
    1-Rogaini bırakıp kırklanda geçmen de olabilir
    2-dediğin gibi dutas ters etki de olabilir
    3-Ben oral spirodan kaynaklanacagını pek sanmıyorum

sebebinin ne oldugunu en iyi gözlemleyecek olan sensin. Bunu doktor bile senin yüzde 10'un kadar analiz edemez. Çünkü bir ilaçtan diğerine geçiş aşamalarını, sonucunda neler oldugunu belli bir vadede en güzel sen gözlemlersin. Yepyeni bir tedavi kombinasyonu oluşturmalısın belki de..
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Sayfa 3/15 İlkİlk 1234513 ... SonSon