Sayfa 8/15 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
145 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Spiro İle Saç Çıkarma

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı efecihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ben cokmu abartmisim 20 mlye 1.5 gram spiro 7 diane 1 dekort 10 günlük diye aayarlamaya calisdm
    Evet fazla olmuş,bu oran 50 ml ye konması gereken bir oran,ölçüleri normal tutmak lazım,sonuçta bu saf spiro etkenin tamamını kullanmış oluyoruz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Millet hassas terazisi olmayanlar icin göz kararı bi ölcü tarif etseniz.Mesela çay kaşığı veya 2 ml lik siringanin belli bi kısmına kadar doldurunca su kadar gram ediyor gibisinden. Biz de ona gore atalim.
    Siringa fikri fena degil cay kasiginda oynama cok olur. Veya daha da iyi fikriniz olursa ne ala
    en büyük sorun ölçme sorunu şuanda.
    Ben aldığım gramı göz kararı paylara bölerek gramajı tutturmaya çalışıyorum.
    Aslında hassas terazisi olan biri 1 gr lık spiroyu tartarak uygun bir ölçekle resmini çekerse bizim için oldukça faydası olur

Birde aklıma gelmişken ; Kapsül şeklinde olan ilaçlar vardı. içerisindeki ilacı boşaltıp ölçek olarak kullansak nasıl olur acaba? ancak yine de bunu ölçecek biri lazım
    adi-kapsul-rsmgstr-20101028023016.jpg
    La vida no se ha hecho para comprenderla, sino para vivirla..

Arkadaşlar spiro losyonumu garnier ile hazırladım ben. Losyonu kullandıktan kısa süre sonra saç kuruyor ve daha sonrasında yıkadığımda yeni çıkmış - kısa - pek uzamayan o güçsüz saçlarım hep elimde kalıyor. Bu sorun spirodan mı kaynaklanıyor yoksa garnierden mi, ya da ikisinin birleşimi mi? Önerisi olan var mı bu sorunumla ilgili?
    1- Min+Dut Losyon
    2- 1/5 Proscar
    3- Miracle Losyon
    4- Solgar Biotin
    5- Sebamed Anti-Hairloss
    6- Dermaroller

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar neonun dedigi gibi 1 gr spiroyu bizim icin bi ölcekle özdeşleştirirseniz çok makbule geçer. Mesela 2 ml lik şırıngada kaç ml e geliyor deliği kapatıp deneyebilirsiniz benim aklima bu geldi.
    İnvincible 1 cay kasigi 2 gr demis ama hem tek seferde 2 gr cok losyonlari kisa sureli hazirliyoruz hem de cay kasigi cok standart degil

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar neonun dedigi gibi 1 gr spiroyu bizim icin bi ölcekle özdeşleştirirseniz çok makbule geçer. Mesela 2 ml lik şırıngada kaç ml e geliyor deliği kapatıp deneyebilirsiniz benim aklima bu geldi.
    İnvincible 1 cay kasigi 2 gr demis ama hem tek seferde 2 gr cok losyonlari kisa sureli hazirliyoruz hem de cay kasigi cok standart degil
    Büyük bir şırıngaya pistonu çıkarıp tozu dökün sonra pistonu takıp şırıngayı ters çevirip tozu pistona yönlendirip pistonu tozu preslemek için ittirin sıkıştığında 1 ml alandaki sıkışmış tozu 1 gr olarak kullanabilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    THALIA KOZMETİK > BİTKİSEL ŞAMPUANLAR > Ardıç Katranlı Bitkisel Şampuan | Akten Kozmetik - 55 yıllık kozmetik ve ilaç sektörü tecrübesi.... Dikkattt. Hangisi gerçek Saracoğlu mu Thaliami? Buyrun. Prof Saracoglu Ardıç Katranlı Şampuan, içeriğindeki %100 bitkisel ekstrelerden oluşan PHYTO COMPLEX AHL ile saçlarınızı derinlemesine temizlerken doğal etmen kaynaklı saç dökülmesine karşı da etkilidir.

Ardıç Katranlı Şampuan
    Etken maddeleri labaratuvar ortamında hazırlanan %100 bitki ekstrelerinden oluşmaktadır.!!!!!!!!!!((((((

PROF SARACOGLU labaratuarı !!!!!!!)))))AR-GE faaliyetleri sonucu seçilen 24 saat farklı doğal bitki ekstresinin belirlenmiş oranlarda karışımından oluşan

PHYTO COMPLEX AHL: Cüce palmiye (saw palmetto), melek otu(angelica sinensi), ısırgan otu(urtica dioica), yeşil çay(camellia sinensis) ekstrelerinin ve Kabak çekirdeği yağının 5a- Dihidrotestosteron (5a- DHT) hormonu bloke edici etkilerinden dolayı doğal etmen kaynaklı saç dökülmesini engellemektedir. Ayrıca, papatya(matricaria ahamomilla), kına (lawsonia inermis), biberiye(rosmarinus officinalis) ekstreleri ve buğday proteinlerinin yoğun parlatıcı özellikleri sayesinde saçlara maksimum parlaklık ve yansıma kazandırır.

Ardıç Katranlı Bitkisel Şampuan
    Ardıç Katranlı Bitkisel Şampuan
    Etken maddeleri laboratuvar ortamında hazırlanan % 100 bitki ekstrelerinden oluşmaktadır.

!!!!(((((Thalia laboratuarı !!!!!)))))))) AR-GE faaliyetleri sonucu seçilen 24 farklı doğal bitki ektresinin belirlenmiş oranlarda karışımından oluşan PHYTO

COMPLEX AHL: Cüce Palmiye (Saw palmetto), Melek Otu (Angelica sinensi), Isırgan Otu (Urtica dioica), Yeşil Çay (Camellia sinensis) ekstrelerinin ve Kabak Çekirdeği yağının 5α-Dihidrotestosteron (5α-DHT) hormonunu bloke edici etkilerinden dolayı doğal etmen kaynaklı saç dökülmesini engellemektedir. Ayrıca, Papatya (Matricaria chamomilla), Kına (Lawsonia inermis), Biberiye (Rosmarinus officinalis) ekstreleri ve Buğday Proteinlerinin yoğun parlatıcı özellikleri sayesinde saçlara maksimum parlaklık ve yansıma kazandırır.
    Cellagance losyon Başlangıç 27.05.2015 .( 1,0mm Dermaroller)

Bu memleket bitmiş

Konu acamayi bilmediğimden buraya yazdim

https://www.facebook.com/ibrahimadnansaracoglu?__nodl. Mail attım cevap gelmedi Thalia Danca saraçoglundanda. Facebook tanda Birde Allah iman dan bahsediyorlar

Sayfa 8/15 İlkİlk ... 678910 ... SonSon