Sayfa 5/15 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
145 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Spiro İle Saç Çıkarma

Moderatör
    Alıntı player_16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en güzel saf alkolde çözülüyor. neredeyse %100 diyebilirim. tabi bir müddet çalkalamak gerekli. 8 ml lik losyon hazırladım. 2 ml sini alkol koydum ve tam olarak çözündükten sonra Elseve ve diane ekledim. az bir miktar tortu olursada diane dendir. bu arada diane koymadan sadece spiro ile yapsak dianeli kadar verim alırmıyız...
    Diane kücücük birşey zaten eklenmesi daha iyi tabii.Ben elseve + spiro yaptım.Garnier + diane35 var.Elseve + spiro +diane35 yapabilirim.Nemlendirme icin Garnier + azelaik asit düşünüyorum.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kullanmadan önce mutlaka ama mutlaka çalkalayın ben saf alkolle yaptım spiro mutlaka dibe çöküyor iyice çalkalayın 5 10 dk çalkalayın hatta bence tam bunu yazarken elimde losyon var çalkalıyorum... selamlar
    okadar çalkaladım yarım saat sonra baktım gene dibe çökmüş.ne yapmak lazım acaba.yoksa çökmesi normal mi
    7 şubat 2015 den itibaren ru kullanmaya başladım
    9 şubat 2015 azelderm ve ketoral kreme başladım(artık bu sitede ne öneriliyorsa hepsini kulanıyorum.Bir sabah uyandığımda 50000saçı görmek istiyorum
    Miracle losyon sabah akşam( Klasik metodla hazırlanmış)
    Min+dut losyon (içinde 10 adet dut var)
    Şampuan kullanmayı bıraktım.15 gündür şampuan kullanmıyorum.Ilık su ile yıkıyorum
    dermaroller (haftada 1 defa)

Moderatör
    Cokmesi normal calkaladiktan sonra kullanin.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    ya beyler bn alkolle hazırladım sprıo yu hıc hosuma gıtmedı surmem ıle ucması bır oluyor hmn koruyor neden acaba

SaçımınDoktoru Üyesi
    ilk uygulayanlar izlenimleriniz nasıl kafa derisindeki uyuşukluğu götürüyormu

60 ml Garnier içine 2.5 gr spiro kattım fakat güzel çözünmedi. Acaba spiroyu çok mu koydum diye düşünüyorum.
    Bir de saçlar odun gibi oluyor kuruduktan sonra.
    1- Min+Dut Losyon
    2- 1/5 Proscar
    3- Miracle Losyon
    4- Solgar Biotin
    5- Sebamed Anti-Hairloss
    6- Dermaroller

Moderatör
    Alıntı kamil155 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    60 ml Garnier içine 2.5 gr spiro kattım fakat güzel çözünmedi. Acaba spiroyu çok mu koydum diye düşünüyorum.
    Bir de saçlar odun gibi oluyor kuruduktan sonra.
    Garnier cözmüyor lapa yapıyor elseve ile yapın garnier ile nemlendirin.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet arkadaşlar yorumlarınızdan çıkardığım sonuç alkolle de,elseve ile de hazırlansa dibe çöküyor demek ki,ben saf elma sirkesinde hazırladım ilk spiro losyonumu ama dibe çökünce şüphelenmiştim acaba sirkede çözünmüyor mu diye şimdi içim rahatladı.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar yorumlarınızdan çıkardığım sonuç alkolle de,elseve ile de hazırlansa dibe çöküyor demek ki,ben saf elma sirkesinde hazırladım ilk spiro losyonumu ama dibe çökünce şüphelenmiştim acaba sirkede çözünmüyor mu diye şimdi içim rahatladı.
    alkolde çalkalayınca eriyor ama hocam değil mi ? bu nedenle krem versiyonları var piyasada solüsyonu yapmamışlar ama sıkıntı yok çalkalandımı homojenize oluyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alkolde çalkalayınca eriyor ama hocam değil mi ? bu nedenle krem versiyonları var piyasada solüsyonu yapmamışlar ama sıkıntı yok çalkalandımı homojenize oluyor.
    Benim sirkede homojenize olmadı,bu durumda bünyamin beyin garnier da yaşadığı durumu yaşıyorum ben şu anda,ya benim sirke doğal olduğundan asit oranı düşük ya da gerçekten sirkede çözünmüyor spiro,neyse denemiş olduk.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 5/15 İlkİlk ... 34567 ... SonSon