Sayfa 4/15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
145 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Spiro İle Saç Çıkarma

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erkeklerde jinekomasti yaptıgı yazıyordu propektüsünde.yan etkiler ilaç bırakıldığında geçtiğide yazıyordu..fakat dianedeki spiteronasetat daha güçlü bir antiandrojen.sen denedin mi daha önce dianeyi çıkartmayı..

acaba biz kendimiz spiro krem yapabilirmiyiz.
    Hocam, biz Aldactone yerine sadece diane atsak veya Aldactone yi çok azaltıp çoğunlukla diane atsak olur mu? Hangisi daha etkilidir bu hususta. Aldactone kokusu çok ağır olduğu için kullanılması bu yönden zahmetli okuyor

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Barret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, biz Aldactone yerine sadece diane atsak veya Aldactone yi çok azaltıp çoğunlukla diane atsak olur mu? Hangisi daha etkilidir bu hususta. Aldactone kokusu çok ağır olduğu için kullanılması bu yönden zahmetli okuyor
    Aslında tam tersi çoğu kullanıcı arkadaşlar ve bende dahil sadece aldactone kullniyoruz.çünkü isimizi spiro görüyor. Size bir tavsiyede bulunabilirim.losyonunuzu 1 haftalık veya 3-5 günlük hazırlayarak kullanın.deneyimlerime gore uzun sure kaldığında keskin bir koku oluşuyor.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Çocuğun dökülmesi benimkiyle birebir aynı benim saç çizgim allaha Şükür hiç bozulmadı yalnızca geneli seyrekleşiyor Norwood skalasında yok ama Ludwig I-4 veya II-1 olabilirim. Acaba dökülmenin kaynağı farklı mı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aslında tam tersi çoğu kullanıcı arkadaşlar ve bende dahil sadece aldactone kullniyoruz.çünkü isimizi spiro görüyor. Size bir tavsiyede bulunabilirim.losyonunuzu 1 haftalık veya 3-5 günlük hazırlayarak kullanın.deneyimlerime gore uzun sure kaldığında keskin bir koku oluşuyor.
    Haricen spiro alımı yapıldı bazı arkadaşlar tarafından. O da aynı kokuya neden oldu mu acaba bir fikriniz var mı?

Alıntı Barret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haricen spiro alımı yapıldı bazı arkadaşlar tarafından. O da aynı kokuya neden oldu mu acaba bir fikriniz var mı?
    Evet ben saf olarak kullananlardan birisiyim.ve dün yaptim losyonumu o keskin koku şimdilik yok.bakalim bir kaç gün geçsin kendini belli eder.
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.

Evet ben saf olarak kullananlardan birisiyim.ve dün yaptim losyonumu o keskin koku şimdilik yok.bakalim bir kaç gün geçsin kendini belli eder.
    uzman arkadaşım ,spiro losyonu nasıl yapıyoruz.yine elseve de mi çözüyoruz.bunun için bir başlık açaılmadı.ne kadar katmamız lazım .yardımcı olurmusnuz.
    7 şubat 2015 den itibaren ru kullanmaya başladım
    9 şubat 2015 azelderm ve ketoral kreme başladım(artık bu sitede ne öneriliyorsa hepsini kulanıyorum.Bir sabah uyandığımda 50000saçı görmek istiyorum
    Miracle losyon sabah akşam( Klasik metodla hazırlanmış)
    Min+dut losyon (içinde 10 adet dut var)
    Şampuan kullanmayı bıraktım.15 gündür şampuan kullanmıyorum.Ilık su ile yıkıyorum
    dermaroller (haftada 1 defa)

Alıntı binbang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzman arkadaşım ,spiro losyonu nasıl yapıyoruz.yine elseve de mi çözüyoruz.bunun için bir başlık açaılmadı.ne kadar katmamız lazım .yardımcı olurmusnuz.

Ben 35 ml elseveyi bos bi minox kutusuna koydum.sonra içine 1.5 gram spiro ekledim. Tartarken insanın gözüne cok geliyor.benim tartimi bozuk diye şüphelendim ama zannettmiyorum. Cok ince bir toz olduğu için hafif. Ardında iyicene çalkaladim.açıp bakmaya çalıştım tortu gibi bir durum söz konusu degil.fakat cok hafif bir renk değişimi oldu.Ardından 15 ml de propilen glikol ekledim.bi daha calkaladim.yaklaşık %3, 3.5 gibi bir losyon oldu. ilk gozlemim şuan icin kotu bir koku olayı yok.ve elsevenin içine katmış olduğum ppg ile elsevenin cabuk kurumasını onledim. Ayni minox kıvamında oldu.

Moderatör
    Saf spiro nun kokusu aldactone gibi keskin.Bunda tortu olayi yok ya da minimum.Süzmeden kullanin.Elseve spiro yu iyi eritiyor zamanla dibe coksede calkalama ile elseve ye tekrar karisiyor.Garnier spiro da basarili degil spiro yu lapa hale getiriyor.50 ml elseve ye 1.5 gr spiro koyun.Yanina yarım kutu diane35 de ekliyebilirsiniz.Kullandiktan yarim saat sonra mutlaka ilaçsiz garnier ya da tresan tonik le nemlendirin.Cünkü elseve cabuk kuruyor tekrar nemlendirme şart.

Şimdi Garnier VS Elseve yapacagım.Alttaki resimde görüldüğü gibi spiro garnier tonıkte tam cözünmüyor elseve bu işte başarılı kullanılmadan önce iyice calkalanması lazım.

Konu BnymN tarafından (03.04.2015 Saat 09:04 ) değiştirilmiştir.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar kullanmadan önce mutlaka ama mutlaka çalkalayın ben saf alkolle yaptım spiro mutlaka dibe çöküyor iyice çalkalayın 5 10 dk çalkalayın hatta bence tam bunu yazarken elimde losyon var çalkalıyorum... selamlar
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

en güzel saf alkolde çözülüyor. neredeyse %100 diyebilirim. tabi bir müddet çalkalamak gerekli. 8 ml lik losyon hazırladım. 2 ml sini alkol koydum ve tam olarak çözündükten sonra Elseve ve diane ekledim. az bir miktar tortu olursada diane dendir. bu arada diane koymadan sadece spiro ile yapsak dianeli kadar verim alırmıyız...
    17.08.2015 Tarihi itibari ile
    Min-Ru ( Akşam )
    Min-Dut ( Sabah )
    Cellagance ( Sabah ve Akşam )
    Medobiocomplex-e ( Günde 2 )
    Revita Şampuan ( 6/7 )
    Ketoral Şampuan (Haftada 1 )
    Dermoroller (Haftada 2 kere)

Sayfa 4/15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon