Sayfa 12/15 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
145 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: Spiro İle Saç Çıkarma

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Grekiyosa çaya, yemeğe katıcam..
    Şaka bir yana,,bir daha uzun süre spiro alımı falan yapılmaz,,ne olur ne olmaz diye 3-4 yıllık spiro ihtiyacımı karşılayım dedim hazır fiyatta uygunken,,yarına ne olacağı belli olmaz,,Hem saç hemde Cilt losyonuma kullanıcam,,,Kardeşlerimin saçlarının maşaalalhı var henüz yaşları genç ergenlikten yeni çıkıyolar,,onlardada saç dökülmesi falan başlarsa onlarıda başlatıcam ben,,ayrıca her losyona 100 ml e 6 gram atsam,, yüz losyonunada 2,5 gram atsam 15 günlük losyon saç ve cilt için spiro ihtiyacım 8,5 gram,,bunun yaklaşık 0,5 ile max 1,5 gramı eklerken çıkarırken falan heba oluyor vs, 15 günlük spiro tüketimi ettimi 10 gram,,Aylık ne yapar 20 gram,,Yıllık ne yapar 240 gram,,bak gördün mü 200 gram bile karşılamıyor yıllık ihtiyacımı,,,birde extradan ablama falan yüz losyonu yaparsam arada sırada 240 olur 250 falan yıllık,,,Demek yıllık spiro ihtiyacım max. 250 gram kaba taslak...Fazlası olsunda eksiğim olmasın dostum,,,1 kilo alsam 4 yıl gider demekki,,,,De ne olur ne olmaz son kullanma tarihi açısından sıkıntı olmasın diye en iyisi her yıl tek sefer 250 gram civarı,,min 200 gram max 300 gram arası bir sipariş hem yüz hem cilt losyonlarıma fazlasıyla yetecektir,,bence herkes böyle yapsa daha rahat olur,,yoksa 5 gramla 25 gramla zor oluyor hocam,,bir daha Aldactone illetine bulaşmaya tövbe ettim,,lanet bişey o..
    ben de sizin gibi düşünüyorum, öğrenci adamım ama ne yapıp edip en az 100gram almaya çalışacağım. Kendimizi sağlama almak lazım ben spirodan memnunum aldactone dönmek işkence olur çözüldü çözülmedi tortu yaptı hiç uğraşmaya değmez
    Konu Reincarnated tarafından (03.05.2015 Saat 23:29 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aldactone bildiğin hamallıkmıs.. gerçekten toz spiro çok iyi.. tortu yok , sprey tıkandı derdi yok..

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyat neydi peki bende alacağım uygunsa aldactone tortusu çok kötü bide garnier de çözmek sıkıntıymış toz spiroyu elseve daha mı iyi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hangi satıcıdan alıyorsunuz iletişim bilgilerini gönderebilir misiniz?
    Cevaplayacak kimse yok mu?

İlk alımda 5gramı 15liraydı. Ben elseve ile yapıyorum losyonu ve gayet iyi çözünüyor. Biz almıyoruz satıcı gizli tutuluyor, ilk sefer böyleydi. Sorun çıkmaması için. Sanırım yakında tekrardan bir alım olur. İlk seferde alanların da spirolarının bitmesi lazım yakında

Arkadaşlar bazı ilaç kimyasallarını yurtdışından alana ve satana vergisinin 3 ila 10 katı arası ceza gerektiriyor bu nedenle alımını bireysel imkanlarınızla yapabilen yapsın herhangi bir yasa dışı alışveriş yapılmayacaktır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Aldactone'a kesin dönüş yapıyoruz x(

SaçımınDoktoru Üyesi
    daha önce nasıl alındıysa onu biri anlatırsa iyi olur

Herkese selamlar.. cok uzun zamandir kimse yazmamis.. spiro isi ne oldu acaba ???

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Toz formda spiro bulamadım aslında buldum da alibabadan felan almayı beceremedim. Snaal pazarda felan da var aslında ama güvenilir mi meçhul. Yok mu son zamanlarda spiro siparişi veren?

Sayfa 12/15 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon