Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Tiroid ve saç dökülmesi

Yeni Üye
    Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim tiroid değerlerimde üst sınıra yakın çıkmıştı saçlar fena dökülüyor , yanlar gür üstler seyrek arkaya göre ön çok daha seyrek belki tiroid den dir sonucu bekliyorum hocam.
    Benim de arkalar sağlam sadece ön çok seyrekti tiroid yüksek çıktı ilaç verdi gönderdi bakalım 1 ay sonra değerler yerine gelince her hangi bi düzelme olacak mı. Sonuç gelince buradan bilgilendirirseniz sevinirim hocam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı srknozdm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de arkalar sağlam sadece ön çok seyrekti tiroid yüksek çıktı ilaç verdi gönderdi bakalım 1 ay sonra değerler yerine gelince her hangi bi düzelme olacak mı. Sonuç gelince buradan bilgilendirirseniz sevinirim hocam
    Hocam benim tiroid de aşan bir değer yok ama üst sınıra çok yakın , sonuç derken sizin sonucu bekliyrum benim yaptığım birşey yok henüz , sanırsam benim genetik birdaha tiroide baktıracağım üst sınıra çok yakın , sizdeki yüksek değerler hangileri ? Tsh t3 üst sınıra yakın ama geçmemiş , az olsa bile önler baya seyreliyor

Yeni Üye
    Alıntı sacımcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam benim tiroid de aşan bir değer yok ama üst sınıra çok yakın , sonuç derken sizin sonucu bekliyrum benim yaptığım birşey yok henüz , sanırsam benim genetik birdaha tiroide baktıracağım üst sınıra çok yakın , sizdeki yüksek değerler hangileri ? Tsh t3 üst sınıra yakın ama geçmemiş , az olsa bile önler baya seyreliyor
    Hocam benim tsh yüksekti doktora en son gittiğimde levotiron yazdı gönderdi ama kesin olarak tiroidden dökülüyordur demedi bana yani doktorlar net konuşmuyor açıklayıcı değil. Sanırım benim de genetik ama şaşırdığım nokta saçlarımın ön tarafı hariç diğer bütün bölgeler gayet iyi canlı güzel uzuyor ama ön taraf gitmeye yakın sinsi dökülme var

Sayfa 2/2 İlkİlk 12