3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Finasteride+ Cafein prostaglandin hikayem

Finasteride+ Cafein prostaglandin hikayem

Yaklaşık bir aydan beri cafein+ptostaglandin ve finasteride tedavisi uyguluyorum. Tedavi sürecin esnasindaki izlenimlerimi ve kendi surecimi takip etmek adına paylaşmak istedim. Yaşım 35 yaklaşık 15 seneden beri saç dökülmesi meselesi ile savaş veriyorum. Akla hayale gelmeyecek yol yöntem denedim(bazılarını hatırlayınca kendi kendime gülüyorum)
    Bu süreçte çok riskli işlere girmemekle beraber en ekstrem tecrübem finasteride oldu. Minox miracle cellange Vs bir çok ürün kullandım. Bu en uzun süre uyguladığım tedavi Fin+ min oldu.
    Finasteride en fazla fayda aldığım ürün oldu.
    Minox etkili yalnız bence riskli yani değmez. Sanal bir mutluluk veriyor kısa süreli o kadar.
    Miracle etkili fakat koku meselesi problemli diye bıraktım.
    Cellange güzel ve etkili bir ürün. Tedavi süreci esnasında bir köşede hep bir etki tazelemek aracı olabilir.
    Şimdi benim problemi gelelim. Yaklaşık 3 seneden beri Fin kullanmadım ve ciddi kayıplar yaşadım. Antiandrojen olarak finasteridi kullanıp yeniden saçların cafein ile eski formunu yaklaşmasını saglamak. Bir aylık süreç bitti ve şu an herhangi bir gelişme yok. Dökülme oldukça az ve saçlar canli. Zaten 6 ay verdim cafein+prostaglandine. Bakalım neler olacak

Merhaba. Finasterid' i oral mı topikal mı kullanıyorsunuz? Ara verdikten sonra hafıza, cinsel anlamda vs farkllılıklar hissettiniz mi? Tekrar başlayınca bunlar sorun oldu mu ? Caffeine ve prostaglandini nereden temin ediyorsunuz? Bu arada prostaglandinden kasıt Pge2 mi ? Çok soru sordum biliyorum , dökülme geçmişimiz benzer olunca merak ettim

Finasteridi oral kullanıyorum Evet. Yan etki kısmına gelince spermde sivilasma yaptı bende onun dışında çok anlamlı Yan etki görmedim. Sitedeki diğer arkadaşlarla aynı yöntemi kullanarak temin ediyorum ilaçları. Cafein ve proataglandini ise kuvvetli uyaricilar olarak kullanıyorum. Cinsel isteksizlik yapıyor mu Evet nispeten ama ereksiyon sorunu Vs yok.