Sayfa 8/15 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
145 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: 17 yıldır durduramadığım saç dökülmemi miracle losyonla durdurdum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı ece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yazildigini pek anlayamadim. Ne anlatiliyor yazabilir misiniz lütfen
    metil valinat etken maddesi kadın tipi androgenetik dökülmeye etkili oldugu yazıyor bu etken madde ürünler piyasada var sanırım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acaba o etken maddeyi nerede bulabiliriz?
    bu tarz ürünler var sanırım araştırmak gerek

Yeni Üye
    Merhabalar
    Siteyi yeni keşfettim konunuzu örünce umtulandım baya.Bende 17 yaşıma kadar oldukça gür uzun ve kalın telli ,kaliteli saçlara sahiptim.17 den sonra saçlarım hızla dökülmeye incelmeye başladı, ve eski saçımın 8 de biri kadar ancak kaldı saçlarım 34 yaşındayım ve yıllardır gitmediğim doktor kalmadı.Her türlü kan testi yapıldı vitamin,mineral demir herşey normal.Hormonlar normal.Bu testleri nerdeyse her yıl yaptırıyorum.Ama yok saçımın derisi görünüyor ,toplayamıyorum bile aşırı yağlanma sorunuda var 1 gün yıkamasam ertesi gün yapışıyor derime En son gittiğim doktor erkek tipi dökülme dedi herşey normal olmasına rağmen doğum kontrol hapı verdi ama kullanmak istemedim.Sizi yazdıklarınızla benim yaşadıklarım uyuşuyor gibi geldi tabi yanılıyorda olabilirim.Ben nerden başlayayım nasıl bir yol çizeyim.Miracle losyona başlarken vitamin desteğide alayımmı, şampuan ne kullanayım, birde dermaroller yaparken ne kullanıyorsunuz yağ olarak.Lütfen birileri banada yol göstersin.Birde bu losyonun içeriği kişiye göre değişiyormu.Ben neden ne kadar koymalıyım?Yardımcı olan olursa sevinirim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba deniz, yaglamyi büyük ihtimal DHT yapıyor, aynen benimde sabah yıkıyorum akşama yağlanıyordu, ama miracle losyon gerçekten harika sürdüğün anda yağlanma nedir unutacaksin bile,emin ol bu site cerrahpasanin saç bölümünden daha tecrübeli ve hatta böyle bir site ve bilgi birikimi bulamazsın, en iyi saç doktorları dahi bilgisiz, benim ve herkesin hormonları genelde düzgün çıkıyor ama yolunda gitmeyen bir şey var saçlar gidiyor ve bir şeyin yok deyip gönderiyorlar, ama sorun androjenler, bu losyona hemen şimdi baslamani şiddetle öneriyorum çok güzel ve ve iyide saç çıkarıyor, vitamin olarak mutlaka demirinizi 80 ve üstüne çıkarın, bıktım 5000 kullanın, inanın güzel olucak ben minoxil kullanıyorum,saçlarım iyi şükürler olsun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Biotin yazacaktım bıktım diye yazılmış pardon telefondan yazınca göremiyorum,doğum kontrol hapı olan dianeyi ben kullandım saçlarımı döktü, ama kafaya surdugunuzde farklı tepki veriyor dokmuyor yani, klasik Miracle losyon hazırlayıp başlayabilirsiniz, sitede benden başka bayanlarda var frida,teacher onların yazılarında okuyun mutlaka fayda sağlayacak

Yeni Üye
    Geçen hafta test yaptırdım tüm kan değerlerim iyi demir seviyemde yüksek Ama biotin kullanayım .Hemen losyona başlayayım bende evet gerçekten doktorlar herşey normal deyip bi minoxil yazıp gönderiyor.Bunu daha önce kullandım işe yaramıyor diyorum suratıma bakıyorlar sinir bozucu gerçekten.Siteyi çok sevdim gerçekten birçok kişi doktorlardan daha mantıklı şeyler yazmış inceledikçe umudum olmaya başladı.Sizin şu an saçlarınız ne durumda?Hiç öncesi sonrasına ait foto varmı? Bende fotoğraflarım çekip paylaşmayı düşünüyorum gelişmeleri.İnşallah işe yarar bendede umut olur herkese

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizde dökülme agresif belliki androjen hassasiyeti çok yüksek bu nedenle androcur eklemeniz yerinde olur krem yapımı imzamda mevcut.
    Hocam Krem yapımını göremedim imzanızda link koyabilirmiisiniz ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle, miracle losyonun içine siyah yada kahverengi bir boya olsa, şu tebeşirli görüntüden kurtulamadım, ne önerirsin

Yeni Üye
    kardeşim merhaba forumda çok yeniyim,miracle losyonu yapıksıını bırde nasıl kullanılacagını ,kullanım sonrası yıkamayı yazarmısın lütfen,çok teşekkürler.

Yeni Üye
    kardeşim öncelikle merhaba,aranıza henuz yenı katıldım,miracle losyonu nasıl yapıyoruz,ve kullanımı nasıl ,kullandıktan sonra yıkama da önemli tabi çok teşekkürler

Sayfa 8/15 İlkİlk ... 678910 ... SonSon